Jump to content

Добродошли на прву црквену друштвену мрежу Црква.нет!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Nije loš projekat samo de nađoše onu zelenu boju. :D

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зелено на пролеће, на Васкрсење.

Ш'а ти смета зелена? :sunce::D

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зелено на пролеће, на Васкрсење.

Ш'а ти смета зелена? :sunce::D

Mene podseća na islam. :D

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mene podseća na islam. :D

Zeleno je boja koja simbolizuje Sv.Duha (Životodavca), na praznik posvećen Sv. Duhu (Duhovi,Trojice) sveštenici imaju zelene odežde...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni se svidja. Ne verujem da ću ikad brisati nalog. Jedino malo štuca tu i tamo, u četu naročito, što ga čini napornim za korišćenje, ali srediće se to u nekom momentu. 

I ne treba biti previše kritičan. Ipak neko tu ulaže trud i entuzijazam, i to u jedan lep projekat, i to treba ceniti i poštovati. Ne treba sitničarenjem demotivisati ljude, već im naprotiv treba dati podrušku i ohrabrenje. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zeleno je boja koja simbolizuje Sv.Duha (Životodavca), na praznik posvećen Sv. Duhu (Duhovi,Trojice) sveštenici imaju zelene odežde...

to se ti pravdas jer si zelena na poukama

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:D može bit'... viš' kako smo čudni, zeleni... pravilno bi bilo da smo ljubičasti = između plavog i crvenog.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zeleno je boja koja simbolizuje Sv.Duha (Životodavca), na praznik posvećen Sv. Duhu (Duhovi,Trojice) sveštenici imaju zelene odežde...

 

Liturgijske boje u raznim crkvama i obredima - zanimljiv pregled

https://cs.wikipedia.org/wiki/Liturgick%C3%A1_barva

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni se svidja. Ne verujem da ću ikad brisati nalog. Jedino malo štuca tu i tamo, u četu naročito, što ga čini napornim za korišćenje, ali srediće se to u nekom momentu. 

I ne treba biti previše kritičan. Ipak neko tu ulaže trud i entuzijazam, i to u jedan lep projekat, i to treba ceniti i poštovati. Ne treba sitničarenjem demotivisati ljude, već im naprotiv treba dati podrušku i ohrabrenje. :)

 

Нећу ни ја брисати профил, нека стоји, само никако да провалим шта тамо треба да буде а да то већ нема на форуму (сем што би требало да се пише под правим именом, а чега се огроман број регистрованих не придржава)? Некако ми није ни да се повлачи паралела са фб-ом, тамо шаљеш или прихваташ захтев од неког кога на неки начин познајеш, а овде ''познајем'' само неког кога сам успео да повежем са форумум, а то није ни 10 људи. Ово остало ми шаљу захтеве (ја их прихватам, а не видим поенту у томе) разноразни, које немам појма ко су, још кад сам прочитао Ракићев пост, да су после силног рекламирања почели да се региструју свакакви, планирам да све побришем и оставим оне праве правцате пријатеље, њих једноцифрен број  :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нисам још, неам каде, ал касе будем регистрово ршум ћу да направим има запалим мрежу, свима редом ћу да шаљем захтев а онда ћу да нападнем секташе и атеисте давидим ко се инфилтриро на мрежу а кад буду испливали има бидне шов.

#такое #децдспирит 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Слажем се са запазњивама Фидера, али можда треба да се сачека... Али, стварно не разумем, зашто људе салеј захтеве, и после ништа не напишу о себи или не почну неки разговор... И ја прихваћујем ове захтеве али већином не знам ко је ко ...

 

 

Ах, и још не видим разлике између коришћења "свиђа ми се" и "Амин"?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нисам још, неам каде, ал касе будем регистрово ршум ћу да направим има запалим мрежу, свима редом ћу да шаљем захтев а онда ћу да нападнем секташе и атеисте давидим ко се инфилтриро на мрежу а кад буду испливали има бидне шов.

 

:D  па тебе чека мала "армија" тамо да их поведеш, још увек су људи фини и по коју прозборе...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сваког стренџера упитам јел се знамо са Поука. Не-ма здраво. Само моји ликови и ЖРУ-овци.

Иначе, обрисао сам фејс баш због гомиле бзвз ствари које се трпају. Ова мрежа ми дође концентрат онога што ми се свиџа.

:)))

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...