Jump to content

Добродошли на прву црквену друштвену мрежу Црква.нет!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Па да оформиш своју групу :)

 

Као на фејсу... или страницу...

ОК :)

 

Онда вас молим да у понуђене категорије ставите и ликовна умјетност, или сликарство или како год већ. :)

 

Није фер, све има само сликарство нема ;)

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има ли негде опција да пошаљем позив пријатељима на маил, фб...?

 

За сада само да линкујеш и позовеш их... :)

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

ОК :)

 

Онда вас молим да у понуђене категорије ставите и ликовна умјетност, или сликарство или како год већ. :)

 

Није фер, све има само сликарство нема ;)

Убачена категорија уметност

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако неко има проблем са потврдом (није му стигао маил) проверите СПАМ опцију http://prntscr.com/ak8cux
Иначе све похвале за овај подухват! :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Никако да ми прихвати ник, у 100 варијација. На крају сам морао да се пријавим као Акира .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Акира
:smeh1:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А тиии сиии :D

 

Управо. Рекох, ако неће да прихвати српско име, прихватиће ваљда јапанско . :D Јапанци свуда имају прођу .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На крају сам морао да се пријавим као Акира .

Па брате на профилној фотографији си прави Акира. :D

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Значи, морам Јово на ново.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако неко има проблем са потврдом (није му стигао маил) проверите СПАМ опцију http://prntscr.com/ak8cux

Иначе све похвале за овај подухват! :)

 

Мени не стиже уопште...

 

Успут везано за то, вероватно неће стизати ни обавештења... што може засметати неком али ако се затражи ресет лозинке и слично и потребно је послати неки мејл, то већ није ок.

 

Ако се добро сећам сервиси outlook.com / hotmail.com користе мајкрософт "технологију" Microsoft‌ smart screen filter филтрирања порука (присутна је и у претраживачу IE ако неко користи) која многима прави проблем овог типа.

Некада је довољно извршити одређена подешавања налога на outlook.com / hotmail.com сервису. Убацити домене (део после @ знака) у листу безбедних или креирати нека правила за филтрирање порука (све са тих домена да премести у инбокс или неки фолдер...)

Међутим мени за сада не шљака... 

Сличан проблем сам виђао и са yahoo.com сервисом када им се шаље са приватног домена (неког веб сајта).

 

Ако ово није само код мене случај ( :)  ) било би ок поставити неко обавештење, можда у наставку текста где је инфо о извршеној регистрацији и послатом мејлу са активационим линком да уколико не стигне контактирају админа@ или слично...

Измењено од ИгорМ
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта треба да нам буде циљ?

 

Да представљамо своју ЦО, или можда епархију, нешто ми није јасно? Шта ми је задатак? :coolio:

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...