Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

10830561_743615739053740_139536668847241

A, je l znas da mogu da nas pohapse ako nas uvate da snimamo gospodje odozdole?

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A, je l znas da mogu da nas pohapse ako nas uvate da snimamo gospodje odozdole?

ахаххахахахаха нисам то знао :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како ово да схватимо? Да су дипломе као вино, што су старије то су боље или си колекционар вина и диплома? :D

Мислим да је то сликовито упутство како доћи до двије дипломе? Тј. преко чега (вина, вискија итд...) :)))

Шалим се Хуан...не замјери, верујем да си учио вриједно!

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како ово да схватимо? Да су дипломе као вино, што су старије то су боље или си колекционар вина и диплома? :D

 

Утапам тугу у дипломама. Дипломе веселе срце човеково. У диломама је истина. Исус је претворио воду у диплому. А не, то је председник Тома учинио.

 

Вино точим, а вино не пијем, дипломе имам, у кући их кријем. 

 

Не знам ни ја које је тумачење. Позадина приче и није баш нешто умјетничка. Дипломе су искоришћење први и вероватно последњи пут, да се преведу код судског тумача за енглески језик, и некако подсвесно завршише поред ових вина кад су се вратиле с превода. Шта знам, можда би тумачење могло бити ”каква вина, такве и дипломе”. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да је то сликовито упутство како доћи до двије дипломе? Тј. преко чега (вина, вискија итд...) :)))

Шалим се Хуан...не замјери, верујем да си учио вриједно!

 

Моја је само једна. Друга је од скво. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Моја је само једна. Друга је од скво. :)

ААааа скво је наша? Ја мишљах да је странкиња, како год :)

Ти си хемичар а она?

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ААааа скво је наша? Ја мишљах да је странкиња, како год :)

Ти си хемичар а она?

 

Скво јесте странкиња и исто је (физико)хемичар. Али јој је ова диплома нашка. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Скво јесте странкиња и исто је (физико)хемичар. Али јој је ова диплома нашка. :)

Лепо :)

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nemam ljubimca, planiram  tek u maju da uzmem neko kučence mešanca a ova luckasta maca se doselila sama u moje dvorište.

Nisam nikad imala mačku i nisam neka ljubiteljka mačaka......ma ko mene šta pita....rešila je da me pridobije  :D

 

dscn0333.jpg

 

m4.jpg

 

m1.jpg

 

maca-k.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nemam ljubimca, planiram  tek u maju da uzmem neko kučence mešanca a ova luckasta maca se doselila sama u moje dvorište.

Nisam nikad imala mačku i nisam neka ljubiteljka mačaka......ma ko mene šta pita....rešila je da me pridobije  :D

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...