Jump to content

Радујте се и веселите, крстили смо изгубљену у Катарину :)


Препоручена порука

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А сад лепо - за трпезу! Причешће! Немпј да си се џабе рађала, ако се ниси најела.

не брини, нисмо је изродили да је испустимо на главу greengrin

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Forum pojeo moje cestitke :(

Natasi sve najbolje, sa srecom i da nam se sto pre vrati na forum :) .

I Ivanu cestitke :) .

sqny, рећићу ти нешто, надам се да те неће наљутити. Ти си хришћанин а да тога ниси ни свестан. dada

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овај Меденица је наиван ко фр.собарица... ко не би ,поред овакве куме и кумчета,ургирао за крштење... Just_Cuz_19 0203_cool

ко о чему ... joooj

јел ми верујеш да сам је за крштење први пут уживо видео, а ни остале не знам?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hvala puno svima od srca, mnogo mi je pomogao ovaj forum 0442_feel 0442_feel 0442_feel slavabogu nasznak

Takodje bih posebno zahvalila Medi i Danijeli na velikoj podrsci :).

Cestitke Ivanu i malom Savi, nek' vam je sa srecom.

Konacno i ja da kazem-VIDIMO SE NA LITURGIJI .hvala. zru bighugbighug

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Chestitke i od mene, samo napred, Zivot je pred tobom... :)

  • Волим 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

како је лепо читати овакве дивне ствари... 0442_feel

  • Волим 1

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Hvala puno svima od srca, mnogo mi je pomogao ovaj forum 0442_feel 0442_feel 0442_feel slavabogu nasznak

Takodje bih posebno zahvalila Medi i Danijeli na velikoj podrsci :).

Cestitke Ivanu i malom Savi, nek' vam je sa srecom.

Konacno i ja da kazem-VIDIMO SE NA LITURGIJI .hvala. zru bighugbighug

Нека си Ти нама жива и здрава и сада као права жру-овка треба да кажеш: Људи, видимо се сутра У Литургији :)

Нека је свима срећан и Богом благословен празник светог Великомученика Димитрија солунског.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...