Jump to content

Шта ЈА тренутно слушам...

Оцени ову тему


Oglo

Препоручена порука

https://soundcloud.com/mutesong/grinderman-palaces-of-montezuma

 

Није ми јасно зашто је Паласиз ов Монтезума у склопу Гриндерман пројекта, а не у склопу Бед СИдс-а... Гдје су овде режеће дисторзије и њихова постпродукцијска обрада до заводљиве слушљивости?? Може и Гриндерман да буде њежан, или се Кејв зезнуо... :)
Штета што Саунд Клауд не да "качење" видеа... ова верзија се иначе не може наћи на јутјубу. Тј.мени није пошло за руком да је нађем...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...