Jump to content

Шта ЈА тренутно слушам...

Оцени ову тему


Oglo

Препоручена порука

пре 18 часа, Tavita рече

Невјероватно! Ову сам ствар данас након више од годину слушала :Д само ft. Cubismo.
Невјероватно је јер мени ријетко падне на памет да ју слушам, сад улазим на форум, а Ви је поставили.

Што би се рекло-једномислије...

 

И ово је врло занимљива интерпретација исте песме...

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...