Jump to content

Шта ЈА тренутно слушам...

Оцени ову тему


Oglo

Препоручена порука

"Стара народна песма!"

 

"Ох, та ја сам Човек! Човек!" 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад смо  већ код "звезда гранџа"... 

 

"Ох, та ја сам Човек! Човек!" 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Tavita рече

овог човјека бих могла сатима да слушам:

Геније! :)

Ево један мој покушај да ископирам мајстора: ;)

 

 

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

7 minutes ago, Grizzly Adams рече

Геније! :)

Ево један мој покушај да ископирам мајстора: ;)

Добро ти то пржиш. Избјегла сам да кажем да си га добро скинуо, јер... :coolio: Нисам знала да свираш гитару, али сад кад погледам аватар - ахА! :) Је ли то страт? Из које године? Чија производња? Брату сам прошле године купила половног страта, јапанца из 1988. Очуван као нов, од лика из Холандије који је колекционар гитара. Никада ју није свирао. Радовали смо се као дјеца тој гитари, па смо тако са њом трчкарали по Салцбурку и свируцкали "на суво".........

Да, Сатриани је геније! Мени је најдража његова Мејд ов Тијрз, а ни Андалузија ми није  мрска :) Надам се да ће у скорије вријеме да избаци нешто ново.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Tavita рече

Је ли то страт? Из које године? Чија производња?

Да, Stratocaster Blacktop HH. Занимљива гитара, има "Humbuckers" и Floyd Rose... :)

1148100506_frt_wmd_001.jpg

 

Не знам где их праве, САД или Мексико. Моја је из 2010.

16 minutes ago, Tavita рече

Нисам знала да свираш гитару

Ево још, мада у другачијем издању:

 

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Juanito рече

Не ваља то ништа! ;)

Шта користиш за ”бекинг трек”?

Нашо сам негде на нету... има тога колко `оћеш. Ако мислиш на софтвер: http://www.presonus.com/products/studio-one/

  • Волим 1

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...