Jump to content

Слике форумаша

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 11.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 5 часа, Nikola Stojanovic рече

Da sam zensko odma bih te pitao za broj. :D :D

 

А ја тада не бих ни часа часио (па нек је и полицијски), већ похитао пут Лесковца града мојој верној Николији. :smeh1:

Нема те изолације која би ме спречила. :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Натан рече

А ја тада не бих ни часа часио (па нек је и полицијски), већ похитао пут Лесковца града мојој верној Николији. :smeh1:

Нема те изолације која би ме спречила. :D

Pregaocu Bog pomaže :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@djordje.pesic Zence ti ima lepsi osmeh, iskreniji. Nemoj se ljutis, mada i da se ljutis to ti je. :D :D

Nego ima li ti zence neku isto tako lepu drugaricu, za nasoga Mitku, @Dimitrije ?Mnogo fin momak, a resio da se zeni. 

Danas se dobro delo racuna duplo, vanredno stanje je. :D :D

 

 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Nikola Stojanovic рече

@djordje.pesic Zence ti ima lepsi osmeh, iskreniji. Nemoj se ljutis, mada i da se ljutis to ti je. :D :D

Nego ima li ti zence neku isto tako lepu drugaricu, za nasoga Mitku, @Dimitrije ?Mnogo fin momak, a resio da se zeni. 

Danas se dobro delo racuna duplo, vanredno stanje je. :D :D

 

 

Drugarice nisu na forumu :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 24.3.2020. at 16:35, Зосима рече

Док се ви шегачите од куће,а интернет вам је хлеб насушни, само да знате ко води рачуна ,да све то ради...:coolio:

Јутрос снимљено...

 

90557934_10222381992487015_1858951936942800896_o.jpg

Ebalo jeza sto radi. Zovem korisnicki servis i prepisujem se s njima vec nedelju dana, protok mi 8/0,5 mbps.
Tvoj kolega mi bacio kotur kabla da ga sama zamenim, nijednu moju reklamaciju nisu zabelezili tek kad je moj direktor zvao nekog menadzera u MTS-u odjednom su sve moje reklamacije naprasno zabelezen i neko ce da dodje da vidi o cemu je problem.

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Danijela рече

Ebalo jeza sto radi. Zovem korisnicki servis i prepisujem se s njima vec nedelju dana, protok mi 8/0,5 mbps.
Tvoj kolega mi bacio kotur kabla da ga sama zamenim, nijednu moju reklamaciju nisu zabelezili tek kad je moj direktor zvao nekog menadzera u MTS-u odjednom su sve moje reklamacije naprasno zabelezen i neko ce da dodje da vidi o cemu je problem.

Па везе увек помажу...:D

А колико ти је иначе брзина нета,ово што имаш је сасвим довољно за уобичајене ствари...ако имаш иптв и он вуче пар мб...колико си далеко од централе...напајаш се ваздушно или подземно...на вајфају је слабији проток,него каблом...који модем имаш...какава ти је кућна инсталација... ма може бити свашта... Још нешто,системски зна да буде проблема,и рецимо онлине гледање ако кочи,нема везе са брзином...

Пријави се за оптику, ако је има у твом крају...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dzaba veza, niko nije dosao niti se javio na pozive, nedelja druga.
Sele me nazad u firmu da radim.

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Karantinska. Prva linija fronta. Obaviti kupovinu za nekoliko dana i prosetati psa. Na drugoj liniji me bodre i zezaju sa balkona da je dobro da sam torbe ponela  ali i da bi mogla da se vratim po psa kog sam zaboravila u autu. 

20200327_191603.jpg

20200328_142301.jpg

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 24.3.2020. at 22:57, Натан рече

Кућна варијанта, форумашка, без шминке <3

:)))

 

f.jpg

Lep si, poyyy!!!1

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...