Jump to content

Секс пре брака

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 8 часа, Вилер Текс рече

Боћо, како ти не досади. Ево ја сам трећеразредан и немам пара ни цигара аман али жена ми је прва лига. Даклем не булазни, пробај са пецањем.

Da nema možda neku slobodnu stariju sestru? ;) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, mperica рече

Da nema možda neku slobodnu stariju sestru? ;) 

Нема. Али ти ћеш се оженити. Лепо питаш, дрито у главу и то је то. А не ко овај немам среће ни цигара немам среће аман....

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Вилер Текс рече

Боћо, како ти не досади. Ево ја сам трећеразредан и немам пара ни цигара аман али жена ми је прва лига. Даклем не булазни, пробај са пецањем.

Onda si sigurno fizički privlačan ženama, a cigare imaju poguban uticaj na zdravlje i smrde, tako da je bolje što ih nemaš.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Ayla рече

Griješiš... ti si jedan jedini, neponovljivi. 

Možda ti smeta što ukazujem na činjenicu da ima mnogo muškaraca, koje žene ne primećuju, jer su iz njihovog ugla oni u nižoj kategoriji, pa su nepoželjni? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Bojan* рече

Onda si sigurno fizički privlačan ženama, a cigare imaju poguban uticaj na zdravlje i smrde, tako da je bolje što ih nemaš.

Боћо, неш ми веровати. Ја кад изађем на улицу све се жене окрећу замном. И сад ми моја жена рекла да носим хиџаб кад идем ванка. Није лако брате. А кад сам мислио да немам пара за цигаре, мислио сам само на ове од 150 долара па навише по комаду. Иначе није фрка да купим 10 ових од 100 долара недељно

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, Bojan* рече

Onda si sigurno fizički privlačan ženama, a cigare imaju poguban uticaj na zdravlje i smrde, tako da je bolje što ih nemaš.

Priznaj Boki da si fizički privlačan, ni ove promiskuetne ti ne bi smetale. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...