Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 4 минута, sampaganini92 рече

Интернет хулиган наш форумски. Твоји влажни снови да ће икога насилно да шприцају. Пројектујеш своје насилничке тенденције, срећом у празно, апелује мукица на државне органе које пљује стално да испуне његове фашистичке фантазије. Отишао си у аут момак. Пречесто си на форуму, пробај чешће уживо на овај начин да се обраћаш људима, то би био сјајан лек за твоју дрскост и безобразлук. 

Ne drami, nego popuni te rupe u obrazovanju koje su nastale dok su druga deca isla u skolu a ti zdrugarima fircao cvetka iza sale za fizicko na Cecine fotke na tenku sa srpskom zastavom i pronadji sta znaci rec "sarkazam". 

Ne boj se... Nece niko stvarno da te silom vakcinise ali ces bogami da radis testove na svaka tri dana samo da bi kupio nove gace i carape :)

Vidis... U normalnom svetu se stvari jos lakse postizu taktikom nego onim sto vi naciJonalisti jedino rauzmete- sirovom neandertalskom silom. ;)

 

  • Тужан 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, sampaganini92 рече

Пречесто си на форуму, пробај чешће уживо на овај начин да се обраћаш људима, то би био сјајан лек за твоју дрскост и безобразлук. 

Da... Paja Levijatan je ipak pogresna osoba za nadimak koji ga ovencava ;)

 

P.s. Imas na vikipediji (znas sta je to il da ti stavim link?) :))

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, cloudking рече

Ne drami, nego popuni te rupe u obrazovanju koje su nastale dok su druga deca isla u skolu a ti zdrugarima fircao cvetka iza sale za fizicko na Cecine fotke na tenku sa srpskom zastavom i pronadji sta znaci rec "sarkazam". 

Ne boj se... Nece niko stvarno da te silom vakcinise ali ces bogami da radis testove na svaka tri dana samo da bi kupio nove gace i carape :)

Vidis... U normalnom svetu se stvari jos lakse postizu taktikom nego onim sto vi naciJonalisti jedino rauzmete- sirovom neandertalskom silom. ;)

 

Не бојим се ја нимало јер се ни тај твој ублажени влажни сан свакако неће остварити. Јер не живимо у н1 виртуелној стварности. 

Друго твоје увреде на рачун мог образовања о ком ич не знаш, говоре да ти факт чекинг не иде руке. 

Треће заодевање увреда у сарказам је нешто што завређује шамарчину васпитну. То што си као клинац био мукица која не уме да шутне лопту и уради згиб па си се извештио у вербалној тучњави и агресији ти није олакшавајућа околност. Јадо. 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, sampaganini92 рече

Треће заодевање увреда у сарказам је нешто што завређује шамарчину васпитну.

Marš be... ae paljba.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, sampaganini92 рече

Па то ти кажем да си чешће ово људима уживо говорио мања би гњида био. 

Ne znam, ne verujem... uzivo ne bih sebi dozvolio tu sramotu da me neko vidi u drustvu tih sljam slojeva drustva. 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 59 минута, Милошшш рече

Како сад ово, зар нису до сад сва истраживања говорила да више умиру небоцкани ?

Bar dvadeset puta objašnjeno ovde na forumu... ali potrebna je "dobra zemlja" da bi se to razumelo i usvojilo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

Ne znam, ne verujem... uzivo ne bih sebi dozvolio tu sramotu da me neko vidi u drustvu tih sljam slojeva drustva. 

Егоманијак у теби, није у стању да схвати проблем у овоме. Нажалост. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Милошшш рече

Како сад ово, зар нису до сад сва истраживања говорила да више умиру небоцкани ?

Ne znam da li postoji jos neki jos jednostavniji nacin da vam se to objasni, do sad ih je bilo jedna dvajes... daj da probam jos jednom.

 

Zamisli scenario po kojem je 100% ljudi vakcinisano u nekom drustvu. Jesi zamislio? E sad. U takvom kolektivu, procenat umrlih koji su vakcinisani bi iznosio 100%. Dakle od svih umrlih od korone, 100% njih bi bilo vakcinisano.

Jel kapiras?

 

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, sampaganini92 рече

Егоманијак у теби, није у стању да схвати проблем у овоме. Нажалост. 

Sto? Samo vodim racuna o higijeni. Bioloskoj, mentalnoj, drustvenoj... nista strasno nema u tome. Pa i ti u tom svom blatu takodje pazis da te neko ne vidi s nekim prosvecenim, pametnim, nacitanim aforisticarem, analiticarem, piscem ili satiricarem jer bi te sopstveno stado gledalo popreko, zar ne? ;) 

 

Evo... na primer, ti, koraks, kesic, petricic, bilja srbljanovic i natasa kandic sedite u knez mihajlovoj i pijuckate kafu... utom prolaze viler, bilbija i mlata. Jel te ne bi bilo sramota? E pa vidis isto je tako i kod mene...

 

P.S. Sve se ovo danas desava jer su zahvaljujuci intenetu valjači klada istripovali da je njihov red doso da malo caruju... ne moze. To je protiv biologije.

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, cloudking рече

Ne znam da li postoji jos neki jos jednostavniji nacin da vam se to objasni, do sad ih je bilo jedna dvajes... daj da probam jos jednom.

Zamisli scenario po kojem je 100% ljudi vakcinisano u nekom drustvu. Jesi zamislio? E sad. U takvom kolektivu, procenat umrlih koji su vakcinisani bi iznosio 100%. Dakle od svih umrlih od korone, 100% njih bi bilo vakcinisano.

Jel kapiras?

Dinamika vakcinacije i smrtnost po starosnim grupama s obzirom na vakcinalni status preminulih

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1018416/Vaccine_surveillance_report_-_week_37_v2.pdf

 

22.png

21.png

23.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, cloudking рече

Sto? Samo vodim racuna o higijeni. Bioloskoj, mentalnoj, drustvenoj... nista strasno nema u tome. Pa i ti u tom svom blatu takodje pazis da te neko ne vidi s nekim prosvecenim, pametnim, nacitanim aforisticarem, analiticarem, piscem ili satiricarem jer bi te sopstveno stado gledalo popreko, zar ne? ;) 

 

Evo... na primer, ti, koraks, kesic, petricic, bilja srbljanovic i natasa kandic sedite u knez mihajlovoj i pijuckate kafu... utom prolaze viler, bilbija i mlata. Jel te ne bi bilo sramota? E pa vidis isto je tako i kod mene...

 

P.S. Sve se ovo danas desava jer su zahvaljujuci intenetu valjači klada istripovali da je njihov red doso da malo caruju... ne moze. To je protiv biologije.

 

Твоја категоризација мог окружења као блата завређује опет васпитни шамар. Штета заиста, лако би се научио нормалној комуникацији уживо. 

Не би ме било срамота јер немам тај секташки менталитет да бих се бојао седети с другачијим а тим пре шта ће да мисли окружење. Тешки тебе комплекси муче. 

А у свом окружењу имам све те које си побројао а и ове друге које блатом зовеш и са свима се сасвим добро слажем. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, sampaganini92 рече

Твоја категоризација мог окружења као блата завређује опет васпитни шамар. Штета заиста, лако би се научио нормалној комуникацији уживо. 

Не би ме било срамота јер немам тај секташки менталитет да бих се бојао седети с другачијим а тим пре шта ће да мисли окружење. Тешки тебе комплекси муче. 

А у свом окружењу имам све те које си побројао а и ове друге које блатом зовеш и са свима се сасвим добро слажем. 

Ne znam... tako sam sebe valjda vaspitao: da ljude koji imaju kompleks vise vrednosti u odnosu na druge grupe ljudi, koji veruju da su superiorniji u necemu od drugih kutura, koji ne smatraju da svi treba da imaju jednaka prava, koji svoje mane velicaju a tudje vrline im se gade, koji smatraju da zasluzuju nekakv bolji tretman samo zato sto pripadaju nekoj veri ili naciji, kojima je priapdnost necemu veci kvalitet od individualnih kvaliteta, koji se patoloski ponose stvarima na koje nemaju nikakav uticaj ili doprinos i koji sebe postavljaju za merilo bilo cega (morala, etike, tradicije...) itd jednostavno nazivam blatom... ili sljamom. I mislim da su ti epiteti prilicno velikodusni...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, cloudking рече

Ne znam... tako sam sebe valjda vaspitao: da ljude koji imaju kompleks vise vrednosti u odnosu na druge grupe ljudi, koji veruju da su superiorniji u necemu od drugih kutura, koji ne smatraju da svi treba da imaju jednaka prava, koji svoje mane velicaju a tudje vrline im se gade, koji smatraju da zasluzuju nekakv bolji tretman samo zato sto pripadaju nekoj veri ili naciji, kojima je priapdnost necemu veci kvalitet od individualnih kvaliteta, koji se patoloski ponose stvarima na koje nemaju nikakav uticaj ili doprinos i koji sebe postavljaju za merilo bilo cega (morala, etike, tradicije...) itd jednostavno nazivam blatom... ili sljamom. I mislim da su ti epiteti prilicno velikodusni...

For a moment there помислих да о себи причаш у првом делу поруке. Није спорно ти називај како год желиш само кажем шта би могла бити адекватна реакција на то. Тим пре кад не знаш никога из скупине људи о којој говориш већ их ад хок сврставаш у своје неке измаштане категорије. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, cloudking рече

Ne boj se... Nece niko stvarno da te silom vakcinise ali ces bogami da radis testove na svaka tri dana samo da bi kupio nove gace i carape :)

Vidis... U normalnom svetu se stvari jos lakse postizu taktikom nego onim sto vi naciJonalisti jedino rauzmete- sirovom neandertalskom silom. ;)

to najlaksi problem,.... angazujes nekog iz ulice da ti kupi gace (na tufnice :smeh1:).... :D .... ovo drugo Cloud ipak nije taktika nego lukavstvo i pomalo kvarno jer je prvobitno proklamovano kao potpuno slobodan izbor koji ne treba da se uslovljava nikakvim socijalnim zastrasivanjem i ogranicavanjem... itd...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...