Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 4 минута, fsa рече

Mešaš babe i žabe. 

Jeste u pravu si. Abortus je namerno i smisleno ubistvo sopstvenog deteta. A nevakcinisanje je nešto što imaginarno šteti, što je samo u vašim glavama. Sve što vi hoćete je da malo žurate I da idete u  kafanu.. Priznajte. Boli vas uvo za bilo šta drugo. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, cloudking рече

Liiij be bate... Dvesta iljade abortusa?!

 

Znaci teme na koje vas ljudi lazu ko decucdu daleeko sire od kovoda i vakcina :)

Daj ljudi ne zamlacujte se... Kakvih 200.000 abortusa?

Zavisi od godine do godine. Nama su profe rekle da na jednu ženu u Srbiji prosečno dođe do sedam abortusa. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, sanja84 рече

Zavisi od godine do godine. Nama su profe rekle da na jednu ženu u Srbiji prosečno dođe do sedam abortusa. 

Ako imamo 3 miliona zena onda je to 21 milion abortusa? :)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, sanja84 рече

Jeste u pravu si. Abortus je namerno i smisleno ubistvo sopstvenog deteta. A nevakcinisanje je nešto imaginarno, što je samo u vašim glavama. Sve što vi hoćete je da malo žurate I u kafanu.. Priznajte. Boli vas uvo za bilo šta drugo. 

Ne, već hoću da kada odem u crkvu tamo vidim pametne i odgovorne ljude, vakcinisane i sa maskom na licu... a ne neuke, nerazumne i bahate budale kojima je virus nešto imaginarno i koji ne shvataju da životno ugrožavaju i sebe i druge. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Novinari N1 ometani, vređani i gađani jajima na skupu antivaksera u Beogradu

 
vanja i filip

Izvor: N1

Skup antiglobalista i antivaksera u centru Beograda zvanično je završen i većina učesnika se razišla, ali je nekoliko desetina njih ostalo na raskrsnici Kneza Miloša i Nemanjine ulice, odnosno na Savskom trga, gde je došlo do incidenata. Grupa demonstranata, predvođena raščinjenim monahom Antonijem zasula je jajima kordon policije u Nemanjinoj, i tom prilikom je pogođen i reporter N1 Filip Lukić. Prehodno su pripadnici tzv. "narodne patrole" ometali reporterku N1 Vanju Đurić, ometali je i sprečavali je da se uključi u program, zbog čega je reagovala policija.

 

Policijski kordon na raskrsnici Nemanjine i Kneza Miloša sprečava učesnike antivakserskog protesta da se približe parku Manjež u kojem se održava žurka povodom Beograd Prajda.

Grupa demonstranata, predođena raščinjenim monahom Antonijem, u jednom trenutku je zasula kordon policije jajima i tom prilikom je pogođen i novinar N1 Filip Lukić.

VIDEO:

 

Nakon kraktog komešanja, policija je po drugi put večeras privela raščinjenog monaha Antonija koji je tom prilikom ekipi TV N1 dobacio da su „promoteri bele kuge“.

Deo učesnika antivakserskog protesta se nakon završetka skupa zadržao na Savskom trgu, gde su pripadnici tzv. „narodne patrole“ ometali novinarku N1 Vanju Đurić, upućivali joj uvrede i sprečavali je da se uključi u program.

VIDEO:

 

Reagovala je policija koja je okružila našu novinarku i omogućila joj da neometano obavlja svoj posao.

Opširnije o protestu antiglobalista i antivaksera u Beogradu, čitajte u našoj posebnoj vesti.

U Beogradu je večeras održana i Parada ponosa, o čemu možete više čitati u našem BLOGU UŽIVO.

 

 

RS.N1INFO.COM

Skup antiglobalista i antivaksera u centru Beograda zvanično je završen i većina učesnika se razišla, ali je nekoliko desetina njih ostalo na raskrsnici Kneza Miloša i Nemanjine ulice, odnosno na...

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, fsa рече

Podaci iz Izraela jasno pokazuju da je treća doza najpotrebnija starijima od 50 godina, ali kod nas je preporučuju i svima koji su pre više od 6 meseci primili kinesku vakcinu. 

Не знам, нешто слабо позивају на трећу дозу. Гледао сам на сајту 

COVID19.RS

- ни речи.

Изгледа су пустили да епидемија тече својим током. Од ових антиваксера-антиразума не може да се постигне колективни имунитет, па нек се пуне болнице док не дође из дупета у главу.

Што се мене тиче мислим да је ношење маске уз две дозе сасвим довољно за сада.

  • Свиђа ми се 1

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, sanja84 рече

@Branka62 @fsašta misliš sad o tome da ljudi dobijaju otkaze, da ne mogu ići kod lekara, putovati autobusom... I o komentarima da narod treba nasilno vakcinisati. Veselje forumčana što su ljudi dobili otkaz, vređanje.. I izjava klauda da bi nas sve vakcinisao... Pre dva tri meseca si me nazvala paranoičnom... Dokle si sad stigla sa zaključcima

Jesam za vakcine - sve a ne samo protiv kovida.

Nisam za nasilnu vakcinaciju.

Ako misliš na medicinsko osoblje, da i treba da dobiju otkaz. Ili, tačnije, treba im oduzeti licencu za rad - zdravstveni radnik koji ne razume šta su vakcine i značaj vakcinacije, nije „savladao gradivo“.

Evo, šta ti misliš o profesoru fizike koji smatra da je teorija relativiteta izmišljotina i odbija da je predaje? Mada je ovo bezopasnija situacija od lekara koji se ne vakciniše.

Što se tiče zabrane odlaska kod lekara (mada ovo nisam pronašla)....ima tu i druga strana medalje. Ja, prošle godine, nisam mogla dovršiti terapiju jer je bolnica u Pančevu postala kovid bolnica. Ajd što ja nisam to mogla dovršiti – u pitanju je bila fizikalna terapija pa i nije strašno. Ali, obustavljeno je sve, uključujući dijalize i hemoterapije. Ti pacijenti prvo terapiju nisu ni primali a zatim su ih prevozili do bolnica u drugim gradovima. Kako je taj prevoz izgledao i kako su izgledale terapije u već preopterećenim bolnicama/ambulantama, bolje da ne znaš. Ili, baš obrnuto – trebalo bi da vidiš. Avokado je, kada se pisalo o dečijim vakcinama, imao dobar predlog – sve koji odbijaju da vakcinišu decu, poslati u bolnice da neguju obolele od tih zaraznih bolesti. Eto, može se primeniti i na sadašnju situaciju.

 Ovo ostalo, poslednje što sam našla za Sloveniju, je da može uz negativan test.

… za rad, javni prevoz, odlazak u trgovinski centar, banku ili poštu, kao i za niz drugih aktivnosti potrebno imati kovid potvrdu o vakcinaciji ili negativan test

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2021&mm=09&dd=17&nav_category=167&nav_id=1924057

 Možda se nešto izmenilo od srede?

Da, vidim da ne mogu na pumpi točiti benzin. To je bedastoća.

Nisam za vredjanje, I nadam se da to nisam ni radial. Samo, moram da te podsetim da i „druga strana“ žestoko vredja. Što ti to ne smeta?

Gotovo sam 100% sigurna da te nikada nisam nazvala paranoičnom . Ali se sećam da sam, pre dva tri meseca, reagovala kada si napisala da pošteni ljudi ne dobijaju kovid.

 

Ne znam na kakve zaključke misliš ali evo;

Podaci o drastično smanjenom broju preminulih i ozbiljno obolelih medju vakcinisanima, potvrdjuju ono što sam i ranije mislila – treba se vakcinisati.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Važno je znati da nema nikakvih dokaza da eksperimentalne vakcine utiču na plodnost i na rađanje zdravog deteta. 

Zato se od svakog odgovornog leminga očekuje da vakciniše svoju jedanaestogodišnju ćerku. 

Ovo poručuje veliki filantrop Farmer Bil koga danas jedino pokreće ljubav prema čovečanstvu

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Tumaralo. рече

1631723252798.thumb.jpg.409b7a2a08d6a717f60e1176036ff738.jpg

Get the clot shot!

Get the clot shot!

Get the clot shot!

Nema šanse da je zbog virusa... jer virus je smešan... i ugrušci nisu jedan od relativno tipičnih simptoma... nego su nanočipovi iz virusa čekali da se doktorka zarazi virusom, pa onda napravili ugruške... da bi lemingsi poverovali u to da je do virusa... jer tako su u mogućnosti...

Zar nije jednostavnije da priznaš da si pogrešio nego da iznova i iznova pišeš stvari koje su toliko glupe? Jer ti zaista nisi toliko glup... samo si se začaurio u nebulozama... ko u sektu da si upao...

 

  • Свиђа ми се 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...