Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

KAKO DA OBJASNIM DECI ZAŠTO SU ČIPOVANA

Antivakcinaši razočarani svojim protestom: "Bolje da ćutimo i ne izlazimo... Bilo više ljudi na Prajdu!"

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/kako-da-objasnim-deci-zasto-su-cipovana-antivakcinasi-razocarani-svojim-protestom/7fmx46s

:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Светогорски старци
АРХИМАНДРИТ ВАРТОЛОМЕЈ (игуман канонског манастира Есфигмен)
ПРОТИВНИЦИ ВАКЦИНАЦИЈЕ ОРУЂЕ ЂАВОЛА
Бог је омогућио људском уму да ствара, да открије како је устројено и како функционише стваралаштво и да измишља све више решења на животне изазове. Стога су технологија и наука таленти које је Бог дао човечанству.
Према параболи о талентима, ако сахранимо своје таленте, мораћемо да одговоримо самом Господу.
Дакле, немамо право на то.
Ако ђаволу приписујемо медицинска достигнућа, као што неки чине - то јест просветљење које Бог даје људском уму да пронађе методе лечења, вероватно хулимо против Светог Духа.
Реалност је непобитна. Коронавирус је потпуно стваран, као и његови ефекти. Сви су видљиви и регистровани на одговарајућим уређајима. Болесна машта, која ствара лажне вести и лажне стварности, не уклапа се у живот хришћанина. Ова врста маште, према Светим Оцима, оруђе је ђавола.
Стога морамо одбацити завоје са својих духовних очију како би се наш ум могао очистити и не допустити му да остане у очају и збуњености од проповеди ђавола и оних које користи. Учинимо исправно, с поуздањем у промисао Божији и са љубављу према ближњима и према сопственом телу, о коме морамо да бринемо као о храму Духа Светога.
Амин!
архимандрит Вартоломеј, игуман свете обитељи “Есфигмен” (канонског манастира)
Света Гора – Атос
ПС: Нажалост, сазнајемо да расколнички вођа окупације главне зграде нашег манастира угрожава животе своје братије спречавајући их да се вакцинишу. - као што је јасно из његове недавно објављене проповеди. Свако има право на приступ здравственој заштити. Док је пре ширио лажне информације да им је одузето ово право, сада лидер окупатора лишава тог права своје следбенике!
Източник: Ιερά Μονή Εσφιγμένου (фейсбук страница на манастира “Есфигмен”)
Технологията като талант, даден на човечеството
20.03.2021 Светогорие
архим. Вартоломей, игумен на св. обител “Есфигмен”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

21.07.

 

WWW.ROLLINGSTONE.COM

Eric Clapton said he would cancel any shows if the venue requires attendees prove they are vaccinated against Covid-19.

 

18.09.

 

 

WWW.ROLLINGSTONE.COM

Eric Clapton broke his own ridiculous rule and played a venue with a vaccine mandate.

:0205_whistling:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Tumaralo. рече

150000 ljudi i dalje, posle 18 meseci, ne vidi da svetom hara smrtonosni virus i ne veruju da su smrtno ugroženi ako se deru i pevaju zbijeni u guzvi. 

M.FACEBOOK.COM

 

 

Jok.

Nego je Holandija popustila mere jer je velika vecina stanovnista VAKCINISANA

 

Al budale numeju bas da se informisu pa izmisljaju jadni svasta :)

  • Оплаках :)) 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 47 минута, Tumaralo. рече

Dve stvari koje su leminzima nemoguće:

1. Da shvate da se nalaze usred Velikog reseta (jer OIM ništa ne govore o istom).

2. Da povežu sa VR zločinačke postupke svih vlasti pod kontrolom globalista a koji se preduzimaju pod izgovorom plandemije.

 

Jedna stvar koja je avaksima nemoguca:

1. Da odrastu u zrele i pametne individue :))

  • Не свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Милошшш рече

 

 

A sve pod nadzorom specijalne postave reptilijanaca sa sirijusa koji u svojim svemirskim brdovima cekaju u svojim bazama na tamnoj strani meseca u dogovoru sa ljudima koji zive u rupi na severnom polu (koji ne postoji nego se krije da je tamo rupa) i koji su kao civilizacija vec prebrdodili sve viruse time sto piju spiritus na prazan stomak svakog petog u mesecu kad je pun mesec iznad horizonta dok skakucu na njednoj nozi i pevaju bajalice protiv maski.

Imas i bajalice protiv virusa... istrazi malo sam. Ne moze sve da ti se crta.... NE budi glupi leming 

  • Свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

RS.N1INFO.COM

Direktor kancelarije Svetske zdravstvene organizacije (SZO) u Srbiji Marijan Ivanuša izjavio je da se ljudi u Srbiji uglavnom ne vakcinišu zbog nepoverenja.

Strašno zaista da ovako nešto kaže. Ko sve danas nije direktor. Jad i beda.

  • Свиђа ми се 1

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...