Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 7 часа, Bernard рече

Pa, slažem se, stvorili su virus i vakcinu za depopulizaciju čovečansta. Dok nas ne skrate za dve milijarde neće se smiriti. Ipak mislim da im neće uspeti!:sunce: 

Od početka pandemije su na rezultatu otprilike + 80 miliona... tako da do minus 2 milijarde tim tempom stižu zaaaaaa... ... ... minus 25 godina?  :D

 

пре 7 часа, Bernard рече

(a naš sveznajući šatro guru ni to nezna da su hdz stvorili ekstremni ljevičari:))0405_feel)

Jašta... sve sa srpom i čekićem u ruci, pevajući internacionalu....  šta god da si ti zamislio... :mazenje:

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Google Funded Virus Research by Wuhan Lab-Linked Scientist

“One of the biggest scandals for a hundred years.”

220621doctor1.jpg

A 2010 study on bat flaviviruses that lists Daszak as a co-author credits Google.org for an unspecified amount of funding.

That study was also funded by the National Institutes of Health and the United States Agency for International Development’s emerging pandemic threat program.

Similarly, a 2015 paper on herpes lists Daszak and also credits Google.org for its support.

More recently, EcoHealth Alliance researchers authored a report on a 2018 study that looked at ‘perceptions associated with transmission of pathogens with pandemic potential in highly exposed human populations at the animal-human interface’.

The report noted it was ‘made possible’ by Google.org’s funding.

 

null

 

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.POLITIKA.RS

МОСКВА – Руска православна црква осудила је данас људе који одбијају вакцинацију против ковид-19 као грешнике и поручила им да ће морати да се искупљују до краја живота јер се Русија...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A briefing from Public Health England (PHE) shows that as a hospital patient, you are six times more likely to die of the COVID Delta variant if you are fully vaccinated, than if you are not vaccinated at all. The information shows up in Table 6 

 

A briefing from Public Health England (PHE) shows that as a hospital patient, you are six times more likely to die of the COVID Delta variant if you are fully vaccinated, than if you are not vaccinated at all.

The information shows up in Table 6 of the 77-page document, which the attendance to emergency care and deaths by vaccination status and confirmed Delta cases from February 1, 2021, to June 7, 2021.

Of 33,206 Delta variant cases admitted to the hospital, 19,573 were not vaccinated. Of those, 23 (or 0.1175%) died.

But, of the 13,633 patients who were vaccinated with either one or two doses, 19 (or 0.1393%) died, which is an 18.6% higher death rate than for the unvaccinated patients. Seven of the 5,393 patients who were partially vaccine with one dose died, or 0.1297%.

Of the 1,785 patients who had both vaccine doses 14 days or more before admission, 12 (or 0.6722%) died. This death rate is 5.72 times higher than that for unvaccinated patients. Put another way, if all 33,206 patients had been fully vaccinated, there would have been 223 deaths.

https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/993879/Variants_of_Concern_VOC_Technical_Briefing_15.pdf

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 59 минута, Avocado рече

Osim što u realnost trenutno ide u obrnutom pravcu... restrikcije se lagano ukidaju u zemljama sa dovoljno vakcinisanih... imaš EXIT za 3 dana...

 

:))

Ti misliš da se restrikcije ne vraćaju na jesen?

Misliš da nećemo u bliskoj budućnosti biti uslovljavani "zelenim sertifikatom" za aktivnosti koje smo do sada smatrali redovnim i normalnim da se rade bez takvog organičenja (npr. ulazak u prevoz, u restorane, prodavnice, itd.)?

пре 59 минута, Avocado рече

Šta je zanimljivo u njihovom pisaniju?

 

:mahmah:

пре 59 минута, Avocado рече

Pa da ali to fakat nije bio izgovor... jer su kamere nabavljene i izgovor dat pre pandemije:

 

Dobro je to što citiraš doktora Slinu.

Pa Slina ima pojma šta se dešava isto koliko i ti.

Ovde je predstavio premoćni facial recognition sistem koji se koristi u kineskim logor-provincijama i kineskim logor-gradovima kao "kamere visoke rezolucije" za borbu protiv kriminala. 12:smeha:

Tada, prilikom postavljanja sistema (navodno su planirali da postave 800 kamera a do danas ih je postavljeno na hiljade) je i mogao dati takav imbecilni izgovor jer srpsko krdo ne može ni da sanja kakva tehnologija postoji i čemu služi već i dalje živi u Hladnom ratu (i još gore, u WW2) i samo čeka kada će početi napad NATOa na Svetu Rusiju .

Međutim, upotreba sistema (tamo gde se pušta u rad) ima drugačiji izgovor. Na primer:

 

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Tumaralo. рече

:))

Ti misliš da se restrikcije ne vraćaju na jesen?

Ne znam... nemam te moći preskordicije kao ti i ona misica...

 

пре 33 минута, Tumaralo. рече

Misliš da nećemo u bliskoj budućnosti biti uslovljavani "zelenim sertifikatom" za aktivnosti koje smo do sada smatrali redovnim i normalnim da se rade bez takvog organičenja (npr. ulazak u prevoz, u restorane, prodavnice, itd.)?

Pa nisi ni za prelazak granice uslovljen time... možeš da radiš PCR test...

Za aktivnosti koje pominješ, ne verujem da će tražiti... naprotiv... mislim da bilo kakve restrikcije idu dok ima zainteresovanih za vakcine uz nastojanje da se što više ljudi vakciniše... kad dođemo do toga da su preostali samo oni koji neće da se vakcinišu, prestaće i sve vrste restrikcija... a političari će da promene narativ u "mi smo uradili sve što možemo ali ne možemo da spasimo budale koji neće da se spasu"... to sve pod uslovom da i dalje nema varijante otporne na vakcine...

 

пре 33 минута, Tumaralo. рече

:mahmah:

Dobro je to što citiraš doktora Slinu.

Pa Slina ima pojma šta se dešava isto koliko i ti.

Jel se ti drogiraš?

Mislim da smo već prošli to da ni ti ni ja ne verujemo političarima u izgovoru kojeg su smislili... ono što je sporno je šta je bio izgovor... ti si izmislio da je izgovor bio: "treba da pratimo svaki tvoj korak da vidimo sa kim kontaktiraš kako bismo sprečili širenje zaraze"

i to sve sa navodnicima kao da citiraš nekog, a ne da fantaziraš...

Pokazao sam ti da fantaziraš i da to nije bio izgovor i šta jeste bio izgovor... i sad baljezgaš o tome da li Slina ima ili nema pojma šta se dešava... i da ja nemam pojma...

Tako se ne piše: "Ok Avocado, lupetao sam da su smislili pandemiju da bi mogli da imaju izgovor za montiranje kamera jer su kamere naručili pre toga i dali sasvim drugačiji izgovor za nabavku, trudiću se da ubuduće ne mešam svoje fantazije sa realnošću"....

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Је л' неко видео ову гомилу шизофрених лудости на једном месту?

WWW.DANAS.RS

Ministar zdravlja Srbije Zlatibor Lončar izjavio je da je Komisija za analizu smrtnih ishoda uzrokovanih bolešću kovid-19 utvrdila da je u 2020...
Цитат

Ministar zdravlja Srbije Zlatibor Lončar izjavio je da je Komisija za analizu smrtnih ishoda uzrokovanih bolešću kovid-19 utvrdila da je u 2020. godini 10.356 slučajeva smrti moglo da se dovede u vezu sa koronavirusom.

Аха. Значи број преминулих је за 50% већи од званичног. А када су БИРН, Удружење против ковида, статистичари, Радуловић и ко све не причали да су бројеви лажирани, фикус од премијерке је вриштао на новинаре и демонстративно излазио са конференција за штампу. Јер смо ми најбоље изашли на крај са епидемијом у првом таласу.

Цитат

Od toga je 65,6 procenata preminulih imalo pridružena oboljenja, prenosi N1.

„Ta oboljenja su bila izuzetno opasna, i ti pacijenti, čak i da nije bilo korone, pitanje je koliko i kako bi živeli“, kazao je Lončar.

Наравно, пошто смо лажирали бројке сада ћемо мало да умањимо значај тога...јер ти људи би умрли и овако и онако ;) 

Али не лези враже...

Цитат

„Ne možemo da izađemo s podacima i da tvrdimo da je neko umro od kovida, molim vas da to razjasnimo, razlog je krajnje jednostavan – da bi se utvrdilo da je neko umro od korone morate da uradite obdukciju za sve koji su preminuli, a mi nemamo nijednu urađenu obdukciju“,

:D

Значи изнели смо тачну бројку умрлих - није чак ни заокружена - али ми у ствари појма немамо да ли је неко умро од ковида? А разлог је 

Цитат

rekao je Lončar i objasnio da su obdukcije zabranjene od Svetske zdravstvene organizacije

Ако се не варам, ово је одавно оповргнута глупост у рангу оних о 5Г мрежи и чиповању :)))

Цитат

zbog rizika.

Ризик од респираторног вируса код обдукције??? Шта тачно може да се деси, да скочи ко facehugger из Alien-а и залепи се доктору на фацу? Опет смо у рангу sci-fi хорора ко на почетку целе ове луднице?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, GeniusAtWork рече

Је л' неко видео ову гомилу шизофрених лудости на једном месту?

WWW.DANAS.RS

Ministar zdravlja Srbije Zlatibor Lončar izjavio je da je Komisija za analizu smrtnih ishoda uzrokovanih bolešću kovid-19 utvrdila da je u 2020...

Аха. Значи број преминулих је за 50% већи од званичног. А када су БИРН, Удружење против ковида, статистичари, Радуловић и ко све не причали да су бројеви лажирани, фикус од премијерке је вриштао на новинаре и демонстративно излазио са конференција за штампу. Јер смо ми најбоље изашли на крај са епидемијом у првом таласу.

Наравно, пошто смо лажирали бројке сада ћемо мало да умањимо значај тога...јер ти људи би умрли и овако и онако ;) 

Realno, najluđe od svega je što nikakva analiza nije objavljena... u suštini formirana je komisija od 10 ljudi, koja je radila nekoliko meseci, sa ciljem da ministar održi konferenciju za štampu i usmeno iznese 4 najopštija podatka...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Božena рече
WWW.POLITIKA.RS

МОСКВА – Руска православна црква осудила је данас људе који одбијају вакцинацију против ковид-19 као грешнике и поручила им да ће морати да се искупљују до краја живота јер се Русија...

 

tužno i pretužno

nadam se da će naša Crkva zadržati integritet i da se neće povoditi ovakvim idiotlucima

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Avocado рече

Ja sam odgovorio @Tumaralo. -u na ideju da je cilj "stvaranje multi-tier društva (pseudo-kastinski sistem) po uzoru na Kinu"... evo mogao bi tu da dodam i ideju ovog drugog intelektualca @Bernard da je cilj da nas skrate za 2 milijarde ljudi... i očigledno je da ako su im to ciljevi, onda neviđeno fejluju... a ne znam kakve sa tim ima veze ovo o čemu ti pišeš...

 

.

 

прво да одговорим на ово: 

 

Цитат

Pri čemu, naravno da možeš da budeš za vakcinaciju ali protiv obavezne vakcinacije što je uostalom stav većine forumaša koji jesu za vakcinaciju i nije uopšte kontroverzan stav...

 

Није међу нама овде, али јесте у широј јавности, посебно на западу. Тај псеудо кастински систем се већ ствара. Иди рецимо на фејсбук групу наука и напиши тако нешто...па ми скриншотуј како те третирају. Да ли као рационално биће које има своје мишљење или као неког дебила који не разуме науку? 

А сада на ово остало, какве везе има:

Погледај америку например, колико се одвајају републиканци и демократе, дошло је до те мере да држављани орегона гласају да се одвоји од орегона једно 50 % државе, и свих тих руралних 50 % државе (90 % становништва тих предела који хоће да се одвоје) су за то.

Просто се ствара толики раздор да је то страшно. Код мог, сада већ пријатеља, дугогодишњег клијента американца сви су репбуликаци, и нико не сме да писне о политици јер је један брат демократа који увек прави хаос у породичном животу јер су они републиканци. Човек не може да прихвати мишљења својих најближих.. приде нису други пут гласали за трампа због њега....јер је инсистирао да су сексисти, расисти, ксенофоби или шта већ ако гласају за трампа. А то је  постала норма за америку... 

Демократе су почеле де третирају републиканце буквално као нека глупа нижа бића којима треба домнирати кроз елементе и институције државе, и констатно себе самоубеђују у то. Касту, нижу класу. 

Узимам америку као пример јер је она најдоступнија, сви знамо енглески и више мање пратимо ту политику али то се дешава широм света па и у Србији. 

Вакцине су само пример(везан за ову тему) по којима врше одвајање.

Само што се ја не слажем са бернардом и тумарлом да је то циљ неке одређене групе, мислим да је то типична људска психологиј виђена 1000 пута у историји до сада. 

a1b74b_94d77f3cc210451f83b06ca91cad22df~

Good-Times-Bad-Times.jpg


Осим ако не бираш да се правиш шунтав па да видиш какво је емотивно лудило и општу параноју изазвао овај вирус, који је онако.. јачи од грипа али далеко од еболе....

Не знам зашто имаш толику потребу да се правиш луд на нешто што смо и ја и бернард и тумарало приметили у друштву... ја мислим да је то одвајање више него очигледно.. само што се ја не слажем са њима да је последица неког плана, већ чиста људска природа и констатна дегенерациај и чистка друштва која се дешава са времена на време...где превише привилегован група људи почне да мисли да је превише важна...и својим лошим, неодговорним и привилегованим понашањем и експериментисањем уруши систем и до тадашњу цивилизацију. 

е слично се дешава и овде... навео сам аваксе као пример, али то се ради и са гласачиам вучића и ђиласа, третирају их као последњи шљам и стоку. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, dragisa рече

tužno i pretužno

nadam se da će naša Crkva zadržati integritet i da se neće povoditi ovakvim idiotlucima


Ја се рецимо слажем са црквом. Људи који не примају вакцине, греше пуно, угрожавају свој живот и живот својих ближњих из не знања и хирова. Не видим како то није грех, једино може да се разуме кроз незнање или неповерење у изворе вакцина али ко "не верује западу" има кинеску и има руску, које су векцине у класичном смислу те речи са јако мало последица, најгора последица код кинеске је да се не прими... 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, GeniusAtWork рече

Значи изнели смо тачну бројку умрлих - није чак ни заокружена - али ми у ствари појма немамо да ли је неко умро од ковида? А разлог је 

 

Проблем је исти као и свуда. Нико нема појма колики је заправо број умрлих од короне. Сада гледају тај екцесс деат, то може да буде добар индикатор, али опет, проблем може да буде индиректно изазван короном. Например човеку одложили операцију срца због постојања короне, да ли је он умро од короне? Да су га оперисали преживео би... (стваран случај). 

О бројевима (правим) нећемо ништа знати још годину, две минимум. Ако не почну да гурају под тепих то... а гураће... свуда у свету вероватно. 

Фора је што тупави политиканти не знају, а научници који глуме мајмуне политичарима такође не знају.. а научници који знају о чему се ради неће да причају јер им не треба то у животу. Нека страна ће бити увређена и погођена и само ће бити на тапети медија и будала. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Језиво колико је пукао њу јорк...ово је очигледно огромна економска штета ... Луис иде и гледа локал за локалом, сви су радили пре пандемије сад ни један не ради... један цео блок није обишао бога ми .. 10'20 локала је прошао
 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Avocado рече

Ne znam... nemam te moći preskordicije kao ti i ona misica...

 

 

пре 11 часа, Avocado рече

Za aktivnosti koje pominješ, ne verujem da će tražiti... naprotiv... mislim da bilo kakve restrikcije idu dok ima zainteresovanih za vakcine uz nastojanje da se što više ljudi vakciniše... kad dođemo do toga da su preostali samo oni koji neće da se vakcinišu, prestaće i sve vrste restrikcija... a političari će da promene narativ u "mi smo uradili sve što možemo ali ne možemo da spasimo budale koji neće da se spasu"... to sve pod uslovom da i dalje nema varijante otporne na vakcine...

 

E super, ja sam izneo neke predikcije, ti si izneo svoje i ostavićemo na tome. Vreme će pokazati da sam ja u pravu.

P.S. naravno da će se javljati "varijante" otporne na vakcine, već se javljaju lol.

пре 12 часа, Avocado рече

el se ti drogiraš?

Mislim da smo već prošli to da ni ti ni ja ne verujemo političarima u izgovoru kojeg su smislili... ono što je sporno je šta je bio izgovor... ti si izmislio da je izgovor bio: "treba da pratimo svaki tvoj korak da vidimo sa kim kontaktiraš kako bismo sprečili širenje zaraze"

i to sve sa navodnicima kao da citiraš nekog, a ne da fantaziraš...

Pokazao sam ti da fantaziraš i da to nije bio izgovor i šta jeste bio izgovor... i sad baljezgaš o tome da li Slina ima ili nema pojma šta se dešava... i da ja nemam pojma...

Tako se ne piše: "Ok Avocado, lupetao sam da su smislili pandemiju da bi mogli da imaju izgovor za montiranje kamera jer su kamere naručili pre toga i dali sasvim drugačiji izgovor za nabavku, trudiću se da ubuduće ne mešam svoje fantazije sa realnošću"....

Napravio sam razliku između izgovora za postavljanje sistema i izgovora za upotrebu sistema i boldovao sam tako da možeš da vidiš i iz svoje žablje perspektive.

Kao ilustraciju sam ti poslao video iz Australije i u ozbiljnoj si deluziji ako misliš da kod nas neće biti isto.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hahahahah evo ga i LAMBDA SOJ!12:smeha:

WWW.B92.NET

Zdravstveni stručnjaci strahuju da bi lambda, novi soj korona virusa, koji se proširio na 27 zemalja sveta mogao, zbog neobičnih mutacija u šiljku proteina, da postane ozbiljan problem za svet i da dovede do ponovnog...

Ovde sam predvideo dolazak lambda soja : 

 

Idemo do omega soja braćo i sestre, još samo dve nedelje!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...