Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

WWW.REUTERS.COM

Pfizer Inc will study the effectiveness of its vaccine against COVID-19 by inoculating the entire population over the age of 12 in a town in southern Brazil, the company said on Wednesday.

 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bog da mu dušu prosti.

Слика може припадати 1 особа и текст

List "Danas": 

"Mandić je dvadesetak dana bio hospitalizovan u toj zdravstvenoj instituciji, a bio je u teškom zdravstvenom stanju.Bio je hronični srčani bolesnik, a ranije je imao i moždani udar od koga se nije u potpunosti oporavio."

Naravno. 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

BA.N1INFO.COM

Nabavna cijena PCR testova bila je manje od pola dolara, a u Republici Srpskoj su ih plaćali od 30 do 80 KM, piše DW pozivajući se na podatke distributera.

 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vladimir Labović

Mediji su već objavili da je Zoran Stanković preminuo od korone. Ne bih sad o njegovom vakcinalnom statusu, o kome se ćuti, već o nečem drugom. 

Ono što bih otkrio svima jeste da mi je ova smrt sumnjiva, jer je Zoran Stanković neko ko je bio naš najbolji obducent, i puno je znao. A znamo da su obdukcije umrlih od korone zabranjene.

Zašto je ovo bitno. Kad je gostovao u mojoj emisiji Reč, govorili smo samo o obdukciji Cvijana (zbog čega je Stanković imao problema, SNS je tražio njegovu smenu sa čela Koordinacionog centra za Preševo, Bujanovac i Medveđu), a nismo u emisiji pričali o koroni, jer o tome postoji Jutjubova omerta, brisanje emisije, potom suspenzije kanala, do brisanja samog kanala.
Ali na temu zabrane obdukcija korone pričali smo nezvanično, nakon emisije.
*****
Evo šta mi je rekao nezvanično.
Pitao sam ga: Šta mislite o tome što nema obdukcija preminulih od korone? 
Rekao je: To je pogrešno, morate saznati uzrok bolesti, da biste znali kako da lečite.
Pitao sam ga: A da li je opasno raditi obdukciju preminulih od korone? 
Rekao je: Pa ako može skafander za lečenje bolesnih, može i za ovo. Međutim, u slučaju smrti, patogene bakterije unište sav virus za 2-3 sata, tako da nema potrebe.
Pitao sam ga: Čekajte, pa to znači da je ova priča sa limenim sanducima za preminule od korone najobičnija glupost?! 
Rekao je: Upravo tako.
*****
Ako je Zoran Stanković ovo ispričao meni, koga tada vidi prvi put u životu, onda je to sigurno pričao mnogo više ljudima koje poznaje. Dakle, takvi njegovi stavovi su sigurno bili poznati njegovom okruženju.
Možda je odlučio da o tome progovori i javno i  to se nekome ne bi dopalo. Ili su se plašili da će to učiniti. A podsetimo, on je naš najveći autoritet na polju obdukcije.

O, kako je zgodno bilo proglasiti da je preminuo od korone. 
Jer... obdukcije neće biti.

Počivaj u miru, doktore.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Tumaralo. И онај инспектор укључен у истрагу убиства Цвијана је исто умро од короне...

Дејан Јовић се зове. Његов отац каже да су га убили, да нико из породице, или блиског окружења није имао корону.

 

WWW.DANAS.RS

Vukosav Jović, otac pokojnog inspektora Dejana Jovića izjavio je danas da njegov sin nije umro, nego da je ubijen. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Милошшш рече
BA.N1INFO.COM

Nabavna cijena PCR testova bila je manje od pola dolara, a u Republici Srpskoj su ih plaćali od 30 do 80 KM, piše DW pozivajući se na podatke distributera.

 

Ово је тек лудило да ти тестови буду тако скупи. 

Јасно је да постоје многе злоупотребе и потпуно је оправдано веровати да се оркестрира са овом кризом. Само се не треба губити у мору панике и параноје, било с лева или с десна.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Tumaralo. рече

Evo šta mi je rekao nezvanično.
Pitao sam ga: Šta mislite o tome što nema obdukcija preminulih od korone? 
Rekao je: To je pogrešno, morate saznati uzrok bolesti, da biste znali kako da lečite.
Pitao sam ga: A da li je opasno raditi obdukciju preminulih od korone? 
Rekao je: Pa ako može skafander za lečenje bolesnih, može i za ovo. Međutim, u slučaju smrti, patogene bakterije unište sav virus za 2-3 sata, tako da nema potrebe.
Pitao sam ga: Čekajte, pa to znači da je ova priča sa limenim sanducima za preminule od korone najobičnija glupost?! 
Rekao je: Upravo tako.
*****
 

Нпр. ником живом није јасно зашто нема обдукције. А мени изгледају смислено речи које се приписују покојном др. Станковићу.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Вилер Текс рече

Ово је тек лудило да ти тестови буду тако скупи. 

 

Брате, маске су коштале преко 100 динара у почетку, а  то је била донација из Кине. И доносили су нам у апотеке не питајући колико нам треба, стизало је по десетине хиљада комада, по ненормалној цени.

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Tumaralo. рече

Vladimir Labović

Mediji su već objavili da je Zoran Stanković preminuo od korone. Ne bih sad o njegovom vakcinalnom statusu, o kome se ćuti, već o nečem drugom. 

Ono što bih otkrio svima jeste da mi je ova smrt sumnjiva, jer je Zoran Stanković neko ko je bio naš najbolji obducent, i puno je znao. A znamo da su obdukcije umrlih od korone zabranjene.

Zašto je ovo bitno. Kad je gostovao u mojoj emisiji Reč, govorili smo samo o obdukciji Cvijana (zbog čega je Stanković imao problema, SNS je tražio njegovu smenu sa čela Koordinacionog centra za Preševo, Bujanovac i Medveđu), a nismo u emisiji pričali o koroni, jer o tome postoji Jutjubova omerta, brisanje emisije, potom suspenzije kanala, do brisanja samog kanala.
Ali na temu zabrane obdukcija korone pričali smo nezvanično, nakon emisije.
*****
Evo šta mi je rekao nezvanično.
Pitao sam ga: Šta mislite o tome što nema obdukcija preminulih od korone? 
Rekao je: To je pogrešno, morate saznati uzrok bolesti, da biste znali kako da lečite.
Pitao sam ga: A da li je opasno raditi obdukciju preminulih od korone? 
Rekao je: Pa ako može skafander za lečenje bolesnih, može i za ovo. Međutim, u slučaju smrti, patogene bakterije unište sav virus za 2-3 sata, tako da nema potrebe.
Pitao sam ga: Čekajte, pa to znači da je ova priča sa limenim sanducima za preminule od korone najobičnija glupost?! 
Rekao je: Upravo tako.
*****
Ako je Zoran Stanković ovo ispričao meni, koga tada vidi prvi put u životu, onda je to sigurno pričao mnogo više ljudima koje poznaje. Dakle, takvi njegovi stavovi su sigurno bili poznati njegovom okruženju.
Možda je odlučio da o tome progovori i javno i  to se nekome ne bi dopalo. Ili su se plašili da će to učiniti. A podsetimo, on je naš najveći autoritet na polju obdukcije.

O, kako je zgodno bilo proglasiti da je preminuo od korone. 
Jer... obdukcije neće biti.

Počivaj u miru, doktore.

Не дај Боже да је ово тачно....

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

EDITION.CNN.COM

Canadian Prime Minister Justin Trudeau on Wednesday announced a nationwide Covid-19 vaccine mandate for rail and air travelers as well as staff.

-------------------------

U ranim jutarnjim satima pronađeno je beživotno telo našeg dragog @Avocado

Sumnja se na samoubojstvo:

1726924997_febdbeaa6a_c.jpg.252f331f133f8bb82da8f8b122c74a4f.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kasno ćete shvatiti da smo se obreli u digitalnom gulagu.

Mada postoje indicije da ćemo biti odvođeni i u stvarne gulage ...

Prenaseljena je planeta, nestaje nafta, inflacija raste, nestaje pijaća voda, nestaje obradivo poljoprivredno zemljište, AI i automatizacija zamenjuju sve više i više poslova...

Morate biti veoma nerazumni da ne vidite očigledne trendove. A jeste nerazumni zbog pollyanna principle, optimism bias, status quo bias, itd.

NEWS.YAHOO.COM

The U.S. government is reportedly secretly issuing warrants for Google to provide user data on anyone typing in certain search terms, raising fears that innocent online users could get caught...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 8.10.2021. at 1:05, Дејан рече

Кад све саберемо и одузмемо, наша држава је била у светском врху по броју вакцина, сада смо у светском врху по заражености. Дакле, џаба Ферари кад нема никога ко зна да га вози и ко зна да га одржава. 

У време Првог светског рата скована је пословица " Све што је дике отишло је у војнике, све што је шкарта остало је да се карта". Нажалост, шкарт је преживео, шкарт се размножио и из неког разлога шкарт обожава да оставља своје глупе коментаре на социјалним мрежама и спсроводи свој неодговоран живот у реланом времену. Опет нажалост, шкарт није свестан да глупост није дефект интелекта већ је дефект људскости. Последњих деценија дефект људскости доминира и то је разлог зашто живимо у држави трећег света. Шкарт то никада неће моћи препознати, шкарту ће увек неко други или трећи бити крив. Шкарт ће моћи да раде што год хоће све док нормални људи своју нормалност држе у своја четири зида. Људска права, улице, јавни простори су за људе а не за шкарт и то је разлог зашто су сукоб и раскол неминовна и позитивна ствар. Шкарту је место у обору а нормалним људима је приоритет да их стави тамо и да одатле ресоцијализује оне који су за ресоцијализацију.  
Свако кризно време из појединца и целокупног народа оголи његову структуру личности, гола личност са које је скинута маска финоће, наново показује да смо незрео народ који ни у рату, ни у пандемији не може да да адекватан и зрео одговор на наступели проблем. 

Ми смо узрок свих својих историјских, садашњих и будућих проблема.

Ми смо узрок, у нама је и решење.

Ово је генерализација и погрешно. Рећи за све људе који нису били солунци да су шкарт је потпуно погрешно. Нит су сви солунци изгинули и остали без наслединка нит су сви који су остали у Србији били шкарт.А било је и Срба у Аустроугарској војсци, па ако идемо овом шкарт логиком, онда где ћемо Црњанског по тој логици?

Ако смо ми трећи свет, шта је Судан рецимо? Олако се ове ствари изјављују.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...