Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 47 минута, fsa рече

RTS u Madridu: Veliki odziv na vakcinaciju vraća u Španiju život pre korone

Veliki odziv građana da se vakcinišu vraća život u Španiji kao pre korone. Polako se ukidaju restriktivne mere, a čak 87 odsto njih je komplento vakcinisano. Taj broj svrstava je u zemlje niskog rizika. Ekipa RTS-a proveravala je kako izgleda život Madriđana.

Španija je u martu premašila prag od 70.000 preminulih od kovida 19, a danas može da se pohvali da je zemlja niskog rizika, u proseku imaju 40 obolelih dnevno na 100 hiljada stanovnika

Za osam meseci, od kada je počela vakcinacija, prvom dozom vakcinisano je 90 odsto stanovnišvta, a 87 odsto njih je kompletno vakcinisano. To pokazuje koliko su Španci disciplinovani, a maske se ne skidaju ni u redu za igre za sreću.

 

WWW.RTS.RS

Veliki odziv građana da se vakcinišu vraća život u Španiji kao pre korone. Polako se ukidaju restriktivne mere, a čak 87 odsto njih je komplento vakcinisano. Taj broj svrstava je u zemlje niskog...

 

Leminzi i dalje misle da će se neko "vratiti u život pre korone". 

Zvuči neverovatno ali to je mera tuposti glodarskih mozgova. 

I pored toga što overlordi i njihovi komesari govore više od godinu i po dana da nema povratka na staro jer se plandemija koristi u svrhu Velikog reseta što podrazumeva kompletan preobražaj društva (prema viziji overlorda). 

Leming zna samo ono što mu kazu na N1, RTS i Pinku. Samo ovlašćeni kanali televizijskog programiranja imaju ključeve od glodarske lobanje. 

Zato overlordi mogu slobodno da diskutuju i izlažu svoje planove (jer se ionako nalaze izvan radara lemmusa maloumnih). 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Милошшш рече

 

 

TAIWANENGLISHNEWS.COM

With 685 fatalities reported among people who have received one of three vaccines currently administered in Taiwan, none of the deaths have been actually linked to the vaccines, the Centers for...

Opet promašaj... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Tumaralo. Превише читаш фашистоидне странице. Фашисти би те први ставили у кавез као леминга кад би дошли на власт.

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, Милошшш рече
SRBIN.INFO

Београђанину Б. П. (74), који је преминио од последица корона вируса у болници у Батајници, на отпусној листи су написали да је невакцинисан, иако је примио две дозе...

За шта је ово доказ, ајд будимо искрени? 

Авионске несреће су доказ да летење нефункционише? Падобран који се не отвори, да падобрани не раде? Аутомобилске несреће да вожење аута не функционише? Роналдо кад промаши гол, да је лош голгетер? 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Милошшш рече

Слика

 

Da li neko zna kada će i oni sa kognitivnim problemima shvatiti da je Sars-Cov-2 odavno izolovan?

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Tumaralo. рече

Leminzi i dalje misle da će se neko "vratiti u život pre korone". 

Zvuči neverovatno ali to je mera tuposti glodarskih mozgova. 

Mrmoti i dalje misle da se svet ikada vraća na staro i da su otkrićem da će nešto da se promeni ili da neko želi da se nešto promeni razotkrili belosvetsku zaveru zlih overlorda...

 

Пре сат времена, Tumaralo. рече

I pored toga što overlordi i njihovi komesari govore više od godinu i po dana da nema povratka na staro jer se plandemija koristi u svrhu Velikog reseta što podrazumeva kompletan preobražaj društva (prema viziji overlorda). 

Govore da ne treba da se vraća na staro... kao što i ne treba, niti može, jer bi u tom slučaju veoma brzo imati revolucije sirotinje... u principu nude novu šargarepu za sirotinju... i tu se sukobljavaju sa drugom ekipom bogataša (koja loži mrmote poput tebe) koja smatra da sve treba da ostane po starom...

 

Пре сат времена, Tumaralo. рече

Leming zna samo ono što mu kazu na N1, RTS i Pinku. Samo ovlašćeni kanali televizijskog programiranja imaju ključeve od glodarske lobanje. 

Mrmoti se projektuju baš mnogo... dok papagajišu gluposti koje pročitaju na internetu...

 

Пре сат времена, Tumaralo. рече

Zato overlordi mogu slobodno da diskutuju i izlažu svoje planove (jer se ionako nalaze izvan radara lemmusa maloumnih). 

 

Mogu jer mrmoti o tim "planovima" nemaju ništa da kažu osim da samo impliciraju da je to nekakvo zlo, nadajući se da niko neće ni poslušati šta se kaže u klipu, a ne kaže se ništa posebno i ništa što se ne priča već godinama - smanjenje emisija gasova koji prave efekat staklene bašte, prelaz ka obnovljivim izvorima energije, digitalizacija, veće ulaganje u obrazovanje, "održivi razvoj" i slično...

I opet da podsetim, jer mrmoti imaju baš ozbiljne probleme sa memorijom, ovo su intenzivirali na početku pandemije sa sasvim očiglednim neposrednim ciljem - da ogroman novac koji je svaka država upumpavala u novčane tokove ode prvenstevno ka "zelenim" tehnologijama (to je inače najjasnija poruka u celom klipu)... i kao što svi znamo - to se nije desilo... kod nas npr. ništa nije otišlo za to, bukvalno nula bodova, nego se delio novac građanima (po 30 eur i slično), preduzetnicima, ugostiteljima itd... tako da ovi tvojim zlim šatro vladarima sveta nešto ne ide od ruke to vladanje svetom... ne mogu jednog dr. Malog da nagovore da im da pare, a ne nešto ozbiljnije... :)  što se toga tiče, Lidl i Ikea su za njih giga-mega-super-overlordovi... 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Милошшш рече

 

Већ сам једном мрмоту на овој теми објашњавао да ови извјештаји не произилазе из ригорозних истраживања која недвосмислено доказују да је вакцина узрок смрти, него периодичан извјештај о пријављеним случајевима смрти након примања вакцине, а узрок је могао бити и шпагете у болоњези сосу. Не знам јел можеш пратити разлику између "периодичног извјештаја" и "ригорозног истраживања"? 

Како то ради, рецимо Пера мрмот се ипак одлучио да се вакцинише, и убједио своју породицу исто и онда сви они приме, а старамајка умре ради нечег питај Бога чега, а Пера се изнервира и мисли да је ово од вакцине. Оде на сајт ЦДЦ и пријави смртни исход за мајку након што је примила вакцину. И тако мрмот за мрмотом, сви пред коцкастим екраном ураде пријаве, и између осталих и људи који ипак искрено пријаве неки симптом. И онда неко ко је паметан и стручан то узме изанализира да ли су подаци конзистентни, јер не тражи се само један податак него има ту још података приликом попуњавања упитника, и да ли има икакве шеме која указује да заиста вакцине имају везе са смртношћу и онда ако се упали аларм и нешто указје да има онда се подаци даље обрађују ригорозно док се стварно не утврде узроци који су заиста довели и дође до појединачних и јако риејтких случајева као што је било за АЗ у почетку. На крају се добије број толико мален да је ирелевантно га наводити као некакав недостатак вакцине. 

Мада ево ФСА је поставио користан линк који разоткива овај лош покушај. 

Али ајде да се правимо мрмоти, и да узмемо да су ове пријаве смртних случајева 1/1 смртни исход од вакцине, дакле неких 850 случајева на 22 милиона датих доза колико је у Тајвану досад инокулирано то му дође 0.0038 %.

А сад узмимо 16376 службених случајева заразе на Тајвану, и 846 службено умрлих, то је 5,1%. Дакле у успоредби са вакцином, чак и ако се ноншалантно узму подаци које мрмоти приказују како приказују здраво за готово, ако те закачи болест невакцинисаног 1700 пута су веће шансе да ћеш одапети него ако си вакцинисан. 

Чак ни бројеви које фалсификујете не иду вам у прилог. т

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иначе што се тиче ових периодичних извјештаја о нуспојавама које мрмоти постављају и представљају као научна истраживања, ваља и ово споменути. Рецимо конкретно на примјеру модерне, код испитивања у трећој фази имали су узорак људи старијих од 18г разних доба, неких цирка 30К коме су половини дали праву вакцину, а половини плацебо (Физиолошка течност) и онда су биљежили пријаве нус појава. 

image.thumb.png.4f15e1b646f478f26f66152fe86be4c9.png

120 њих који су примили праву вакцину након прве дозе пријавило је умор 3 степена, довољно да им се омету свакодневни послов, насправм њих чак 83 који су примили физиолошку течност. Ово је за пацијенте од 18-64 г. А рецимо за пацијенте старије од 65г

image.thumb.png.bb164c02d8c6254547a28f6b9be883cf.png

Њих 50 је пријавило болове 3 степена (треба узети аналгетике за ублажавање), наспрам чак 32 који су примили физиолошку течност. 

Какви болови, или умор могу доћи од готово пар капи физиолошке течности? Никакви, просто људи не могу да раздвоје некад од чега их шта боли и онда приписују нус појаве погрешним узроцима. На 30 хиљада случајева, од чега су половина плацебо вакцине не мали број њих је пријавио симптоме попут јаког бола или умора.

Да ли је за чудити ако након 20 милиона примљених доза, које нису плацебо постоји 850 пријава наводне смрти? 

Ако би човјек којим случајем све ове данашње антиваксере некако убједио или их присилио да буду тестни заморчићи, при томе им убризгао физиолошку течност, нема сумње шта се све не би пријавило као нус појава, а и смртних исхода не би фалило. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Avocado рече

Mrmoti i dalje misle da se svet ikada vraća na staro i da su otkrićem da će nešto da se promeni ili da neko želi da se nešto promeni razotkrili belosvetsku zaveru zlih overlorda...

 

Govore da ne treba da se vraća na staro... kao što i ne treba, niti može, jer bi u tom slučaju veoma brzo imati revolucije sirotinje... u principu nude novu šargarepu za sirotinju... i tu se sukobljavaju sa drugom ekipom bogataša (koja loži mrmote poput tebe) koja smatra da sve treba da ostane po starom...

 

Mrmoti se projektuju baš mnogo... dok papagajišu gluposti koje pročitaju na internetu...

 

Mogu jer mrmoti o tim "planovima" nemaju ništa da kažu osim da samo impliciraju da je to nekakvo zlo, nadajući se da niko neće ni poslušati šta se kaže u klipu, a ne kaže se ništa posebno i ništa što se ne priča već godinama - smanjenje emisija gasova koji prave efekat staklene bašte, prelaz ka obnovljivim izvorima energije, digitalizacija, veće ulaganje u obrazovanje, "održivi razvoj" i slično...

I opet da podsetim, jer mrmoti imaju baš ozbiljne probleme sa memorijom, ovo su intenzivirali na početku pandemije sa sasvim očiglednim neposrednim ciljem - da ogroman novac koji je svaka država upumpavala u novčane tokove ode prvenstevno ka "zelenim" tehnologijama (to je inače najjasnija poruka u celom klipu)... i kao što svi znamo - to se nije desilo... kod nas npr. ništa nije otišlo za to, bukvalno nula bodova, nego se delio novac građanima (po 30 eur i slično), preduzetnicima, ugostiteljima itd... tako da ovi tvojim zlim šatro vladarima sveta nešto ne ide od ruke to vladanje svetom... ne mogu jednog dr. Malog da nagovore da im da pare, a ne nešto ozbiljnije... :)  što se toga tiče, Lidl i Ikea su za njih giga-mega-super-overlordovi... 

Mrtvi lemmuse, jel su te to reanimirali maskom preko lica? Link

Do juče si negirao da Veliki reset uopšte postoji (ili da je "teorija zavere") a sada si već ekspert koji tačno zna šta Veliki reset podrazumeva.

Toliko si siguran u sebe, zar ne?

Šta kažeš, plandemija, poremećaj u lancima snabdevanja, poskupljenja, medical apartheid, masovni nadzor, povezivanje biometrijskih podataka sa internetom, to nema nikakve veze sa Velikim resetom? Ne postoji nikakav razlog da to povežemo sa Agendom organizacijom koju finansira 1000 najvećih korporacija na svetu? 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Lekari u štabu zahtevaće, takođe, i da se primena kovid propusnica proširi na sve zatvorene prostore, izuzev, možda, samo prehrambenih prodavnica."

Možda ćemo vam ostaviti hranu????

SVE zatvorene prostore, dakle i banke, prodavnce, bolnice, državne organe.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...