Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 10 минута, Милошшш рече

 

 

Ovo spada u jednu od inteligentnijih taktika antivaksera u svojim planovima za sirenje propagande koju su izmislili: ubediti ljude da postoji dualitet "vakceri protiv antivaksera".

To ne postoji. Ne postoji borba izmedju vaksera  i antivaksera iz proslog razloga sto vakser- ne postoje.

Postoji nauka. I postoji grupa ljudi koji zele tu nuaku da ospore ne koristeci naucna sredstva i metode jer ih niti poznaju niti razumeju kako funkcionisu.

 

Na primer... da li bi bilo u redu reci "U srbiji postoje dve pravosalvne struje- pravoslavci i artemiti. I sad kao pravimo emisije gde imas jednog pravosalvca i jednog artemitu i oni tu kao nesto diskutuju jer su na dve suprotne strane. To ne bi bilo realno jer artemiti pre svega cine vrlo malu grupu ljudi koje pravoslavna vera uopste i ne prinznaje a samim tim sto se stavljaju u istu ravan, artemitima se u startu daje mnogo veci legitimitet nego sto zasluzuju. Zar ne?

E pa isto je sa antivakserima. IMas nauku i ljude koji PRENOSE to sto nauka otkriva i imas nekolicinu ljudi koji to osporavaju time sto IZMISLJAJU stvari koje ne postoje.

A posto je nauku relativno lako osporiti ili odbaciti sve sto treba jeste da se avaksi sublimisu u taj naucni sistem i razore nauku svojim "otkricima". MEdjutim oni to ne rade, nego radije idu po jutjubu i zamajavaju budale. Zasto? Zato sto nemaju pojma o cemu ja pricam sad uopste :D za vas su sve to spanska sela :D 

 

I naravno, kad znas da si nesposoban da naucno objasnis svoje stavove objavis relevantne radove onda je sledeca najbolja stvar- zavera." Kompetna nauka je korumpirana od Bila Gejca i vanzemaljaca sa sirijusa pod vodjstvom overlorda" i zato vi necete ni da probate naukom da osporite nauku,... a inace samo kad bi teli, ma sutra bi kompletna nauka pala :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Tumaralo. рече

Istina je sasvim suprotno.

Naime, vakcine podstiču stvaranje novih varijanti.

 

Ne podsticu.
Kao i obicno Tumaralo lupa gluposti jer veze nema o cemu prica.

 

Nastavite dalje...

  • Свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Tumaralo. рече

Američki Debilkon priprema leminge na Monster soj. Šatro, zbog toga što se malo ljudi vakcinisalo (kao da nije znao da neće uspeti da vakcinišu svako selo u Indiji, Africi i favelama u Brazilu).

1632144351251.thumb.jpg.7724d9dbee28d7e3fa80b31dcc083cd4.jpg

 

Istina je sasvim suprotno.

Naime, vakcine podstiču stvaranje novih varijanti.

Nepotrebno vakcinisanje stotina miliona leminga usred pandemije je bilo moguće samo uz kriminalnu medijsku fearmongering propagandu.

1632157409633.png.67fde7c25e49532d8d1955db59998f02.png

 

 

Да ће масовно вакцинисање довести до мутација које ће бити опасне није само овај француски нобеловац рекао, то је упорно говорио и вирусолог др Герт, иначе познат у струци...  

Unless I am scientifically proven wrong, it is difficult to understand how current human interventions will prevent circulating variants from turning into a wild monster.”

 

DODYCHIRO.COM

Most Important Video on Vaccines for Covid-19 - Check out this interview between Geert Vanden Bossche and Dr. Vejon about mass vaccination.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

пре 37 минута, Tumaralo. рече

Istina je sasvim suprotno.

Naime, vakcine podstiču stvaranje novih varijanti.

Koju varijantu su podstakle vakcine?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Tumaralo. рече

1630346995757.thumb.jpg.c4bdc72654f29c8c8d0ede1e5664ca37.jpg

 

Jel si ćorav pa ne vidiš da je baš svaka varijanta na tom grafikonu nastala pre nego što je vakcinisanje započeto?

 

 

  • Свиђа ми се 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

Jel si ćorav pa ne vidiš da je baš svaka varijanta na tom grafikonu nastala pre nego što je vakcinisanje započeto?

 

 

Vidiš da dolazi do intenzivnog grananja posle mass vax.

I kada se gleda po pojedinim zemljama vidi se skok broja zaraženih posle otpočinjanja mass vax programa.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Две нове боцке се спремају, Новавакс и Санофи/ГСК. Кратак опис: 

"Ова вакцина се разликује од оних које се користе за вакцинацију људи у ЕУ. Овде се прво узима секвенца генома, уграђена у бакуловирус (слично аденовирусу који служи као вектор за вакцине Аз, Ј & ј и Спутник В)). Међутим, овај бакуловирус се не односи на људе ради пружања информација за производњу протеина са шиљцима. Овај баккуловирус инфицира посебне ћелије (ћелије инсеката). Ове ћелије производе жељени антиген (у овом случају протеине са шиљцима) који се затим пречишћавају као мултиметријске наночестице. Дакле, за разлику од постојећих вакцина које су дизајниране за нас да сами производимо спике протеин, Санофи-јева вакцина нас снабдева тим протеинима са шиљцима готовим. Због тога се назива протеинска вакцина. Али то сада није револуционарно откриће. У педијатријским вакцинама постоји много таквих протеина. На пример, овај најновији 6у1 има више ових протеина као антигене. На истој технологији, Новавакс је развио своју вакцину, која ће такође ускоро добити одобрење. Дакле, Новавакс и овај Санофи / ГСК су технолошки исте вакцине (протеин где је ћелијска линија инсеката коришћена као фабрика биолошких протеина, а бакуловирус носилац информација).
Међутим, одавно је познато да је проблем свих неживих вакцина (укључујући ћелијске и ацелуларне) слаба имуногеност, односно слабија индукција одговарајућег имунолошког одговора. Због тога се додају појачивачи (такозвани адјуванти). Новавакс вакцина садржи њихов патентирани адјуванс (сапонин, не алуминијум). Не знам који адјувант су ставили у Санофи / ГСК. Знам само да га производи ГСК. Али искуство показује да алуминијумски адјуванси могу изазвати прекомерни имунолошки одговор који се манифестује као аутоимуна болест. Инциденцију аутоимуних болести тешко је утврдити, али је свакако већа од званичних података."
 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, Tumaralo. рече

Vidiš da dolazi do intenzivnog grananja posle mass vax.

Ne znam da li je to intenzivno grananje ili se više bave sekvenciranjem i mapiranjem malih promena unutar varijanti ili prosta progresija, ali opet da ponovim AMA BAŠ SVE VARIJANTE koje imamo, od Alfe do Mu su nastale pre vakcinisanja, među nevakcinisanom populacijom... dakle Gertova prognoza se još nije ostvarila, a Montanije po običaju baljezga... taj nije ni prognozirao, nego prosto priča budalaštine koje pokupi sa interneta i iz nekog razloga, pored toga što jednu tačnu stvar nije ubo još od početka pandemije, neki ljudi se i dalje lože...

 

пре 39 минута, Tumaralo. рече

I kada se gleda po pojedinim zemljama vidi se skok broja zaraženih posle otpočinjanja mass vax programa.

Hajde bar probajte da ubodete korelaciju... znači ok kad neko nađe neku irelevantnu korelaciju, ali kad lupetate o nečemu gde čak ni korelacija ne postoji, onda dolazimo do toga da je ispod nivoa za priču... u svim zemljama broj vakcinisanih stalno raste... i da tu postoji korelacija i broj zaraženih bi stalno rastao... ali to se ne dešava... samo se u nekim zemljama početak jednog od talasa desio kad i početak vakcinisanja, neko napravio klip o tome i oni koji ni slučajno nisu lemingzi da ih neko loži propagandom se napalili ko mladi majmuni... iako uopšte nije teško primetiti da kretanje broja zaraženih ne prati kretanje broja vakcinisanih... samo je potrebno otvoriti oči i uključiti mozak...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Tumaralo. рече

1632160608052.thumb.jpg.a3c55e8899f3f1fd357c33c7597cc676.jpg

 

Ovde nema apsolutno ničega što je neobično i neopravdano.

Sve
        je
            sasvim
                          okay.

 

Zapravo ovo uopste nije ok.

Zasto da ja budem prinudjen da postujem mere i da budem zatvaran samo zato sto budale nece da se vakcinisu?

Pusti vakcinisane da idu gde zele a ostali samo uz prc. :)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Tumaralo. рече

Brnjice za leminge sadrže štetne materije.

WWW.SWANSEA.AC.UK

Swansea University scientists have uncovered potentially dangerous chemical pollutants that are released from disposable face masks when submerged in water.
WWW.SCIENCEDIRECT.COM

The production of disposable plastic face masks (DPFs) in China alone has reached to approximately 200 million a day, in a global effort to tackle the…

Брини се ти за своје ментално здравље, гледајући свашта по интернету. Боље прати Задругу, здравије је.

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...