Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Tamo gde se više bode tamo se više virus širi...

Zbog toga što vax stvara nove varijante .. i zbog ADE..

Lemmusi će postajati sve ranjiviji i sve više zavisni od proizvoda Big Farme što je odličan biznis.

WWW.TIMESOFISRAEL.COM

As over 10,000 new cases are diagnosed, Nachman Ash tells lawmakers he had hoped recent downward trend would continue

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Tumaralo. рече

Tamo gde se više bode tamo se više virus širi...

Zbog toga što vax stvara nove varijante .. i zbog ADE..

Lemmusi će postajati sve ranjiviji i sve više zavisni od proizvoda Big Farme što je odličan biznis.

WWW.TIMESOFISRAEL.COM

As over 10,000 new cases are diagnosed, Nachman Ash tells lawmakers he had hoped recent downward trend would continue

 

 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U pravu je doca skroz :D

Avakse ne mora niko ni da leci, posto ljudi vec sve znaju bolje od doktora...

 

FB_IMG_1631915649379.jpg

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Tumaralo. рече

Tamo gde se više bode tamo se više virus širi...

Чиле, Мађарска, УАЕ, Данска...и још многе друге земље које имају велики број вакцинисаних, низак број заражених, и још нижи број умрлих.

Ово су примјери које мрмоти намјерно избјегавају јер им се не уклапа у фикс идеју да се зараза шири тамо гдје се више вакцинишу. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Tumaralo. рече

Mučenica

1631726849506.thumb.jpg.83fa7eca3a6e34843ece11bad41605ac.jpg

За ову је боље да не зна да у свом телу има на милионе микроорганизама, иначе ће покуповати све антибиотике па ће бити несташица, као за тоалет папир. Тоалет папир бајо мој !!!

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...