Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 2 часа, Tumaralo. рече

Ako si zaista našao tako nešto na linku koji sam ja postavio, slikaj screenshot pa da vidimo šta hoćeš da kažeš. 

Samo stavi miša na kolonu (hover over) i iznad kolone se pojavi broj... možda ne radi u svakom browseru, ja sam na firefoxu... (sad sam proverio, radi i u chrome)

mladi.jpg

 

 

svi.jpg

 

 

пре 2 часа, Tumaralo. рече

Sve što sam ja video je da je minorna smrtnost ljudi koji su mlađi od 70 godina, a zanemarljiva za ljude mlađe od 34 godine. 

Minorna i zanemarljiva u odnosu na šta???

U odnosu na opštu smrtnost nije ni minorna ni zanemarljiva...

Da, male su šanse da ćeš umreti od kovida kad imaš 25 godina, ali male su šanse da ćeš umreti od bilo čega kad imaš 25 godina.... jer kao što si video i u redovnim okolnostima, od svih uzroka smrti, u toj grupi umire oko 130 na 100.000 godišnje.

 

пре 2 часа, Tumaralo. рече

Npr. azijati i belci god 25-34 u NYC umiru od kovida 8 na 100.000. Crnci i latinosi oko 30 na 100.000.

Preko 95% umrlih ima nekakvu hroničnu bolest. 

Gde si našao te podatke?

 

пре 2 часа, Tumaralo. рече

Zaključujemo da nije opravdano zavoditi lokdaunove, diskriminaciju i vaxovanje dece pod pretnjom uskraćivanja obrazovanja. 

A kad je opravdano? Koliko ljudi treba da umre da bi bilo opravdano da te neko toliko šikanira da moraš da nosiš masku u zatvorenom?

Pošto 7.000 mrtvih u Srbiji nije dovoljno, koliko bi bilo dovoljno? 30.000? 50.000? Milion?

Kad na jedan tas na vagi staviš tvoju nelagodnost da nosiš masku, testiraš se i vakcinišeš se, koliko mrtvih mora da bude na drugom tasu da bi se poravnali?

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Tumaralo. рече

Da li ste svesni da lockdown nije epidemiološka mera? 

Karantin jeste epidemiološka mera ali lockdown nije karantin.

O kom to lokdaunu avaksi non stop pricaju? O onom sto smo imali pre godinu i po dana? 

Posto trenutno niko ne prica ni o kakvim lokdaunima u Srbiji...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Tumaralo. рече

Ko kaze da kad čovek umre posle vakcine da je obavezno umro od vakcine?

Нико наравно, хоћу да ти кажем да је јако мали број људи (ако уопште ико) умро од вакцине и да тој параноји нема пуно места. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Avocado рече

 

A kad je opravdano? Koliko ljudi treba da umre da bi bilo opravdano da te neko toliko šikanira da moraš da nosiš masku u zatvorenom?

 

@Tumaralo. питај га сада колико је њему, да видиш како скачу када им поменеш мртве од грипа на причу "не можемо поредити корону и грип"

Изгледа да су им мртви од грипа прихваљиви али од короне не. Граница им је негде између очигледно. 


 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, fsa рече

Dr Babić: Šta se krije iza izveštaja da vakcinisani teško obole

https://nova.rs/magazin/zdravlje/dr-babic-sta-se-krije-iza-izvestaja-da-vakcinisani-tesko-oboljevaju/

 

Aaa jel to taj Babic sto deset puta gluplji od one meta naucnice?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

(Први део)
МИТРОПОЛИТ ТИХОН ШЕВКУНОВ
ОНИ КОЈИ СУ ПРОТИВ ВАКЦИНЕ ЈЕСУ ИДОЛОПОКЛОНИЦИ, ДУХОВНИ ЗОМБИЈИ, МАНИПУЛАТОРИ, САБОТЕРИ, ОНИ КОЈИ ШИРЕ МАСОВНУ ПСИХОЗУ, АГЕНТИ ЗАКУЛИСЕ КОЈИ ЧИНЕ СВЕ ДА ОДВРАТЕ ЉУДЕ ОД СИГУРНЕ ЗАШТИТЕ...
Индијски сој уништава веома жестоко. Као што су некада разорне богиње биле заустављене вакцинацијом, укључујући у то и Русију (Екатерина II била је једна од иницијатора вакцинације још у 18. веку), тако и данас, НИШТА НЕЋЕ ЗАУСТАВИТИ ОВУ БОЛЕСТ ОСИМ ВАКЦИНАЦИЈЕ.
Сада је код нас вакцинација добровољна. Ово је позиција државе и треба је прихватити као датост. Почетком XX века у Подмосковљу умро је огроман број старовераца. У Гуслицима - тако се звао овај крај. Они су одбили да се вакцинишу против малих богиња, јер су сматрали да је то печат антихриста. Припадници Руске Православне Цркве били су СВИ вакцинисани и остали су неповређени, али међу тадашњим староверцима тамо у московској области умрле су хиљаде људи.
ДАНАС, КАО И РАНИЈЕ, ЈЕДИНИ ПРАВИ НАЧИН БОРБЕ ПРОТИВ ЕПИДЕМИЈЕ ЈЕ ВАКЦИНАЦИЈА. Али СВЕ СЕ ВИШЕ ЧУЈЕ ГЛАС ДА СУ ВАКЦИНЕ, посебно руске против ковида, ОПАСНЕ. ОВО ЈЕ ОПАСНО И СА ДУХОВНОГ И СА МЕДИЦИНСКОГ СТАНОВИШТА... Неки од наших сународника, укључујући православне хришћане, плаше се ових вакцина зато што верују да могу нашкодити нашем здрављу. Лекари су о томе већ много пута говорили, али морам рећи да многи лекари подржавају ове страхове. И ми слушамо и једне и друге. НАРАВНО, ОВО ЈЕ НАЈСТРАШНИЈА САБЛАЗАН. Свештеника који говоре да су вакцине погубне по душу нема много. И тешко да је доказ за православног хришћанина само то што он каже «верујте ми, то је тако», уствари то просто није могуће. САМО ЛИЧНИ АУТОРИТЕТ, САМО ДА БИСТЕ НАТЕРАЛИ ОСОБУ ДА ПОВЕРУЈЕ У ТО – ТО ЈЕ МАНИПУЛАЦИЈА... Морамо схватити: ово је заиста трећи светски рат. НА НАС СЕ БАЦА ГИГАНСКА КОЛИЧИНА ДЕЗИНФОРМАЦИЈА – ПРОВОКАЦИЈА И САБОТАЖА. За лекаре је ово једна информација, за свештенике и православце - друга, итд. Да не говоримо о огромном броју гласина, сплетки, непроверених чињеница. Како је говорио наш знаменити руски публициста Иван Лукјанович Солоневич, имајући у виду догађаје из фебруарске револуције, «Русију су упропастили трачеви». Ево и данас трачеви уништавају многе људе... ЉУДИ САМИ РАЗВИЈАЈУ ИЛИ ПРИМАЈУ СПОЉА КАО ИНФОРМАЦИЈУ ОВАЈ ДУХОВНИ «НАНОЧИП»: «РЕЦИМО КАТЕГОРИЧКИ ДА НЕ ТРЕБА ПРИМИТИ ВАКЦИНУ —ЗАТО, ЗАТО, ЗАТО. АНТИХРИСТ, РАЗБОЛЕЋЕШ СЕ И ТАКО ДАЉЕ». И ПРЕНОСЕ ОВАЈ «НАНОЧИП» СА СЕБЕ НА ДРУГЕ ЉУДЕ – КАО ИНФЕКЦИЈУ, КАО ИНСТРУМЕНТ МАСОВНЕ ПСИХОЗЕ. И ЉУДИ СЕ МАСОВНО ЗАРАЖАВАЈУ ОВИМ «НАНОЧИПОВИМА», КОЈИ У ДАТОМ СЛУЧАЈУ НИСУ НЕУТРАЛНИ У ОДНОСУ НА СВЕСТ И ДУШУ. ОНИ ЗАИСТА ПОРАЖАВАЈУ И ДУШУ И УМ ОСОБЕ. И ЧИНЕ ГА ЗАИСТА ПОДОБНИМ ЗОМБИЈУ. Таква особа почиње агресивно ширити ове податке око себе и сматра то својом дужношћу, ПРОСТО КАО ДА ИМА НЕКАКВУ ШУГУ, КАКО БИ СИГУРНО ПОДЕЛИО ОВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ СА СВОЈИМ БЛИЖЊИМ, ЗАРАЗИО ГА ОВИМ, ако могу рећи, ДУХОВНИМ «НАНОЧИПОМ». ТО СУ ПРОСТО НЕКАКВИ СВОЈЕРУЧНИ ДЕМОНИ КОЈЕ ЉУДИ ПРЕНОСЕ ЈЕДНИ ДРУГИМА. А ПОТОМ СЕ ПОКАЗУЈЕ ДА ОВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ НИСУ ПРОВЕРЕНЕ, ДА ЈЕ СВЕ ОВО БЕСМИСЛИЦА.
Сећам се како ме све нису називали током почетка ове епидемије. Само због трвдње да ковид постоји. «Нема никаквог ковида, нема никакве болести, све је то бесмислица». А онда се испоставило да све то постоји. Људи који почну да шире такве информације морају схватити своју огромну одговорност. Они такође морају схватити да они једноставно постају стварни агенти утицаја саме те исте закулисе, која, према њиховим властитим речима, настоји да уништи народ. Они чине све како би одвратили људе од стварне и сигурне заштите. Од вакцинације.
Псковская митрополия
Русская Православная Церковь
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Melburn anti-lokdaun protesti, makljanje sa policijom. 

Slično čeka Evropu na zimu. 

Leminzi ne mogu da ukapiraju da svrha lokdaunova nema veze sa suzbijanjem virusa. 

Leminzi kao input prihvataju isključivo parole OIM (zvanična glasila Zločinaca protiv čovečnosti). 

https://www.facebook.com/1618911650/posts/10222781662163005/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Tumaralo. рече

Melburn anti-lokdaun protesti, makljanje sa policijom. 

Slično čeka Evropu na zimu. 

Leminzi ne mogu da ukapiraju da svrha lokdaunova nema veze sa suzbijanjem virusa. 

Leminzi kao input prihvataju isključivo parole OIM (zvanična glasila Zločinaca protiv čovečnosti). 

https://www.facebook.com/1618911650/posts/10222781662163005/

Аустралија игра неку своју игру, која нема никакве везе са остатком планете. Нема више затварања. Једнако колико вам је Аустралија некакав образац да ће се исто дешавати свуда, тако је Британија укинула све мјере и више се неће враћати на старо, па би смо могли рећи да ће тако бити свуда. Ово друго је тачније, јер ни у остатку Европе неће бити никаквих строгих затварања више. Готово је, вакцинација одрађује свој посао у већини заједно са стеченим имунитетом од природне инфекције код невакцинисаних, нема никакве 1984г, затварања људи у куће, рада онлајн, одбацивања кориштења аутомобила, дигиталног гулага и остале малоумне небулозе, изгубли сте уктамицу очекивано, помирите се с тим. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Аустралија (мислим 25 мил. становника) је била пре 15-ак дана у ситуацији да је од октобра 2020. имала 10 преминулих од Сарс-Ков-2. Војска је била ангажована да помогне у спровођењу мера. Притом број умрлих од свих осталих узрока у истом периоду је око 160.000 (словима: стошездесетхиљада људи).

Број смрти од свих узрока 2019. - 169.301
Број смрти од свих узрока 2020. - 161.400

Тестова направили 30 милиона, нашли 40-ак хиљада позитивних. То је смешно. Позитивних 0.14%.

Да је сва мушка популација урадила тест трудноће, због ограничености тачности теста (као и сваког

другог уосталом) било би више трудних озија :)

Преваленција инфекције у општој популацији  вишеструко мања од специфичности теста (која је око 98.6%

лажно пожитивних најмање 1.4%). ТЕСТ ЈЕ НЕУПОТРЕБЉИВ!

Ко зна који је узрок смрти тих 900 јадних људи који су проглашени жртвама ковид-19, вероватно од грипа умрло више!

 

А упркос свему томе - војска!

хахахахахахахахахахахах ( ОД МУКЕ СЕ СМЕЈЕМ)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сутра да тестираш целу земаљску популацију, (што наравно није могуће) 7.78 милијарди,

добијеш (ЧАК И ДА НИКО НЕМА ВИРУС) барем 380 милиона позитивних на сарс-ков-2 (клиничка сензитивност кажумања и од 95%. (оних 98.6% то је  у лаб. условвима, реко Дростен),

којима заведеш полицијски и војни час. Којима ставиш маске.

Којима уведеш пасоше. Којима забраниш да додрују своје најмилије.

Којима 16000 пута дневно причаш о мртвима, 

сејеш страх од болести и блиске смрти!!!!!!!

сејеш страх од болести и блиске смрти!!!!!!!

сејеш страх од болести и блиске смрти!!!!!!!  

То можеш да урадиш са сваком инфекцијом кад год ти падне напамет.

Можеш то да урадиш са грипом, са риновирусом, са праинфлуенцом,

са микоплазмом...

!!! СТОП ТИРАНИЈИ !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Stameni рече

 

Број смрти од свих узрока 2019. - 169.301
Број смрти од свих узрока 2020. - 161.400

 

Dobro be ne deri se i ne smej se ko blesav, nego daj neki izvor da pogledamo odakle ti ove brojke?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 51 минута, Stameni рече

Сутра да тестираш целу земаљску популацију, (што наравно није могуће) 7.78 милијарди,

добијеш барем 300 милиона позитивних на сарс-ков-2 (клиничка сензитивност кажу

мања и од 95%. (оних 98.6% то је  у лаб. условвима, реко Дростен)

Senzitivnost testa nam govori koliko lažno negativnih rezultata možemo da očekujemo, a ne lažno pozitivnih. 

Specifičnost testa nam govori o lažno pozitivnim.

Probaj ponovo....

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...