Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Nestorovićeva lupetanja ( sabrana dela ):

Pčele koriste propolis i zato u košnici bolesti nikada nema .. Pčele tačno osete kada im maticu ubijete na 5km udaljenosti i tek tada napuste košnicu, kako one to znaju, pa povezane su sa njom telepatski 🤣... Parapsihologija je u ekspanziji i tek će biti, ta teorija je uobličena u delu biologa Ruperta Sheldrake... Mi smo umreženi u nevidljivu vezu telepatskih veza.. Moje kuče mene svako veče čeka kad ja dođem... Kovid je treća najslabija varijanta Sarsa, zatvaranje granica, avioni ne lete, potpuna besmislica... Žene su zaštićene estrogenom i ne umiru... Slobodno žene u šoping... Beli luk najbolji antibiotik na svetu, izvanredan antivirusni lek je i zova, borovnica, to su vrhunski lekovi mnogo bolji nego farmaceutska industrija... Vakcina za grip uvek ispadne bez veze... Prošle godine sam pročitao da može i dodirivanjem očiju grip da se prenese... Imao sam druga koji je mogao sugestijom da se ne znoji... neki mogu da zaustave dah 6 sati i rad srca 🤣... Miševima odsečete brkove i oni su u strahovitom stresu, udave se za minut u toploj vodi, onima kojima nisu odsečeni plivaju 90 min... Mi ne znamo da li je vakcina opasnija od virusa 🤣.. Znamo da se nigde u svetu ni jednom vakcinom ne vakcinišu stariji od 80 g... Maske nemaju nikakav uticaj na širenje Kovida... Fajzer 2 doze košta 400 $... Bolnice su pune, jer su se ljudi uplašili, javljaju se i kada imaju kijavicu, zašto ima 98% manje gripova u svetu, ubrojali su ih u Kovid... Samo preventiva, vit D, cink, jedina bolest gde preventivno vredi davati antibiotike je grip... Jako bih voleo da odem na Mars ili svemirsku stanicu da vidim kako je zemlja okrugla 🤣... Plave oči ima 25% ljudi, a zelene 2%, slučajno sam naišao na knjigu nekog Amerikanca koji je ozbiljan čovek i piše da su oni došli sa Marsa, jer je on dalje pa je sunce tamo slabije... naš biološki ritam je podešen ne na 24 sata nego na 25 kao na Marsu... Smanjen unos holesterola, dijabetes u porastu... Za imunitet jodirana so, kažu diže pritisak što je diskutabilno, nema mnogo dokaza da ovo ima efekat na vrednosti krvnog pritiska, Japanci koji jedu velike količine soli, imaju nizak krvni pritisak... Za imunitet je najbolje slatko od dunja, kafa i rakija, to je moj recept, pa pekara... Najbolje je skidati temperaturu nekim “seljačkim metodama” recimo koncentrovana kafa na svaka 4 sata je odličan antipiretik... Uviješ se u ćebe, tresneš dve rakije .. Virus kad mutira on gubi na snazi... Klinička slika od Kovida je bizarna, nema takvog virusa... Moje objave su uvek citiranje zvaničnih dokumenata sv. agencija... Maske ne znače ništa... Vakcina je razlog da se obrne para... Prevencija alchajmera, video igrice... 10% ljudi ne stvara imunitet na vakcine nikada, znači 10% će ostati inače nevekcinisano... , Umro pravoslavni pop u Americi od vakcine, umro i dobrovoljac od 20god, imate na internetu... Broj upala pluća je identičan kao prošle godine... Ko preleži Kovid praktično se 2. put ne može razboleti... Kovid je slabiji od gripa, preležalo ga je 60% ljudi u Srbiji, od 1000 umre 2 i to stariji od 70g... Vakcinu neću primiti... Ako razmišljaš da ćeš se razboleti, razbolećeš se... Za ponavljana zapaljenja ušiju žvakati žvakaće gume... Dobro je što mladi imaju zapaljenje pluća, svi ćemo se mi zaraziti u nekom trenutku, ne događa se ništa dramatično... Prolaskom kroz veliki broj ljudi Kovid je oslabio, do 15. juna će nestati iz Srbije... Sep.2019. je bilo Kovida. a tek je otkriven u jan... Sv. zdravst. org. je mafijaška org.,. Amerikanci ne žive duže od 60g... Ako su ti dedovi gladovali živećeš dugo... Sirotinja nema astmu ni alergiju to se zna iz svetskih ispitivanja... Postoji bakterija iz stajnjaka koja kada se unese odlazi u mozak i poveća inteligenciju... Pustite psa da liže dete po licu, on mu daje 4 vrste probiotskih bakterija, mačke ne jer izazivaju jake alergije... Ima na jutjubu o gajenju lososa, teški metali u lososu, živa itd, kad smo to gledali prestali smo da ga jedemo... Penzioneri treba da zabodu neki stručak luka ili paradajz koji ide u visinu i dobiju paradajza lepog domaćeg zdravog koji nije prskan... Vađenje krajnika je glupost... Epidemija se najbolje leči nečitanjem novina... Kažu babe kad sanjaš da ti ispada zub razbolećeš se, tu ima logike... U mraku kod male dece sa tankom lobanjom se vidi u glavi plava svetlost epifize... Žene ne mogu da leče pritisak lekovima, bolja im je biljka sladić, pivo, vino, čaša ujutru, čaša uveče ... Vakcine najslabije deluju na najrizičnije kategorije za oboljevanje od respiratornih infekcija, a to su mala deca i stari... Sok od crne zove je 8 puta bolji u borbi protiv gripa od bilo kog leka... Amiši žive 20g. duže od nas, izmenjen im je dnk i nemaju rak, ni jedan član njihove zajednice ne prima vakcinu... Bolje konstruišu traktor inženjeri koji ga nikada nisu konstruisali, nego oni sa iskustvom...

 

WWW.FACEBOOK.COM

Na ovaj veliki dan za sve mizantrope i neprijatelje Hipokrata, imam veliku sramotu i nezadovoljstvo da Vam predstavim dobitnika crnog štetoskopa za 2021. godinu! Ubedljivu pobedu sa čak 1175 glasova...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Рапсоди рече

Сперматозоиди су врло агресивни, неки заврше и у помоћним ћелијама

Izvor?

 

пре 21 минута, Рапсоди рече

, генетичка информација мушкарца може неко време да остане у репродуктивном систему жене.

Može nekoliko dana... pa?

 

пре 21 минута, Рапсоди рече

За човека немамо јасне индикације  да ли је нешто такво могуће, да ли таква информација може да утиче  н а будуће дете од неког другог партнера. Значи за човека немамо научне експерименталне податке за то.

Jok... imamo veoma jasne indikacije da tako nešto nije moguće... sve što znamo o biologiji i anatomiji ukazuje na to da tako nešto nije moguće... jedino što nam govori o suprotnom je što su antički Grci koji nisu znali ni 0,00001% onoga što danas znamo o biologiji i anatomiji verovali u telegoniju... a to baš i nije brilijantan razlog da neko ozbiljan danas priča te gluposti...

 

пре 21 минута, Рапсоди рече

Јел јасније....а моје је да верујем  у могућност за телегонију код  неких будућих истраживања . 

Vidi, ti možeš da veruješ i da je mesec napravljen od zelenog sira i da će neka buduća istraživanja to da potvrde... samo to nema ama baš nikakve veze sa naukom... kao što i baljezganja o telegoniji kod ljudi po kojima seksualni partneri neke žene pre X godina mogu da imaju bilo kakvog uticaja na potomstvo nemaju ama baš nikakve veze sa naučnim eksperimentom na kojeg si se pozvala.

U najboljem slučaju, ako se ponove takvi eksperimenti na mušicama i daju isti rezultat, pa onda ako se urade drugi eksperimenti i utvrdi se da je hipoteza istraživača bila tačna i da rezultati nisu posledica drugih okolnosti, pa se onda utvrdi da kod ljudi postoji isti mehanizam, čak i tada (posle svih tih prilično malo izvesnih "ako") bi se došlo samo do toga da ako si imala seks između menstruacije i ovulacije sa jednim čovekom, pa onda tokom ovulacije sa drugim, a prvi je bio bodi-bilder, dete će da ima samo tvoje i očeve gene, ali može da bude malo snažnije nego što bi inače bilo.

Bukvalno uz sve te neverovatne "ako" opet se ne dolazi do toga što pobornici telegonije baljezgaju... i onog primamljivog cilja na kojeg se lože - da ženama uskrate seksualne slobode pre braka...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Рапсоди рече

  ...али нада увек последња преостаје. :0205_whistling: 

Телегонија је немогућа код сисара. Није да не знамо јер нема експеримената него је немогућа, подвлачим, због начина репродукције. 

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Justin Waters рече

Телегонија је немогућа код сисара. Није да не знамо јер нема експеримената него је немогућа, подвлачим, због начина репродукције. 

 

Извор ? :D

  • Оплаках :)) 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Рапсоди рече

Извор ? :D

WWW.BRITANNICA.COM

Heredity, the sum of all biological processes by which particular characteristics are transmitted...

У тексту има и о телегонији. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Avocado рече

sve što znamo o biologiji i anatomiji ukazuje na to da tako nešto nije moguće...

А не знамо све...

 

пре 4 минута, Avocado рече

Izvor?

Било која детаљнија опсервација о сперматозоидима. 

 

пре 6 минута, Avocado рече

Može nekoliko dana... pa?

 

За човека немамо јасне индикације  да ли је нешто такво могуће, да ли таква информација може да утиче  н а будуће дете од неког другог партнера. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Слово А је прво слово....итд....

Авокадо : "  Извор " .

Рапсоди : " да кренемо од пра извора, извора воде живе  " :D

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Рапсоди рече

А не знамо све...

Pa šta što ne znamo sve?

Iz "ne znamo sve" ne sledi "sve što zamislim je moguće".

 

пре 8 минута, Рапсоди рече

Било која детаљнија опсервација о сперматозоидима. 

Onda sigurno neće biti teško da nađeš jedan primer za to.

(možda ne razumem na šta si mislila pod tim da spermatozoidi mogu da završe u pomoćnim ćelijama)

 

пре 8 минута, Рапсоди рече

За човека немамо јасне индикације  да ли је нешто такво могуће, да ли таква информација може да утиче  н а будуће дете од неког другог партнера. 

Za stvari za koje nemamo ama baš nikakvu indikaciju da je moguće i sve ono što znamo nam ukazuje da nije moguće, u uobičajnom govoru kažemo da je nemoguće... ili ako baš tako želiš - telegonija je moguća tačno toliko koliko je moguće da slon visi na litici držeći se surlom za ljubičicu...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Рапсоди рече

Слово А је прво слово....итд....

Авокадо : "  Извор " .

Рапсоди : " да кренемо од пра извора, извора воде живе  " :D

Jok... za tu tvrdnju bi očas posla i bez ikakvih problema našla izvor za otprilike 2 sekunde... za one tvrdnje za koje nemaš izvor moraš da se blesaviš...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Avocado рече

(možda ne razumem na šta si mislila pod tim da spermatozoidi mogu da završe u pomoćnim ćelijama)

Не заврше сви у јајним ћелијама .

 

пре 3 минута, Avocado рече

Iz "ne znamo sve" ne sledi "sve što zamislim je moguće".

Из не знамо све, не следи  све што замислим да је могуће, већ да постоји простор хипотетички да је  нешто што може бити врло вероватно могуће, могуће. Наравно да је глупаво замишљати слона који виси сурлом о љубичицу и сматрати то и хипотетички могућим.  

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Avocado рече

Jok... za tu tvrdnju bi očas posla i bez ikakvih problema našla izvor za otprilike 2 sekunde... za one tvrdnje za koje nemaš izvor moraš da se blesaviš...

 

Евет (када одвећ волимо турски ) ја сам нашла извор воде живе, други ми не требају . Волела бих када би ми потражио   извор  за воду живу. :D

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Рапсоди рече

Не заврше сви у јајним ћелијама .

Samo jedan završi u jednoj jajnoj ćeliji... ili ih dva ili više završe u dve ili više jajnih ćelija (kod blizanaca koji nisu jednojajčani)... ostali umru i bivaju uklonjeni od strane imunog sistema kao i sve druge mrtve ćelije... tj. ne završe ni u kakvim pomoćnim ćelijama.

A ako ti imaš neki ozbiljan izvor koji tvrdi da ostali spermatozoidi završe u nekim pomoćnim ćelijama, rado bih to pročitao i naučio nešto novo...

 

пре 12 минута, Рапсоди рече

Из не знамо све, не следи  све што замислим да је могуће, већ да постоји простор хипотетички да је  нешто што може бити врло вероватно могуће, могуће.

Ni blizu... za nešto što je veoma verovatno moguće imamo podatke koji ukazuju na to da je moguće... zato ga i smatramo veoma verovatnim... tako da "veoma je verovatno da je moguće" nikad ne može da sledi iz "nemoguće je po svemu što znamo, ali ne znamo sve"...

Bukvalno je obrnuto...

 

пре 12 минута, Рапсоди рече

Наравно да је глупаво замишљати слона који виси сурлом о љубичицу и сматрати то и хипотетички могућим.  

Podjednako je glupo kao i zamišljati da je telegonija tačna...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Avocado рече

Samo jedan završi u jednoj jajnoj ćeliji... ili ih dva ili više završe u dve ili više jajnih ćelija (kod blizanaca koji nisu jednojajčani)... ostali umru i bivaju uklonjeni od strane imunog sistema kao i sve druge mrtve ćelije... tj. ne završe ni u kakvim pomoćnim ćelijama.

Није јајна ћелија једина у којој заврше сперматозоиди. Неки од њих могу  да заврше у помоћним ћелијама. ПОмоћне нису способне да  направе дете, али та генетичка информација мушкарца може неко време да остане у репродуктивном систему жене.

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Рапсоди рече

Није јајна ћелија једина у којој заврше сперматозоиди. Неки од њих могу  да заврше у помоћним ћелијама. ПОмоћне нису способне да  направе дете, али та генетичка информација мушкарца може неко време да остане у репродуктивном систему жене.

Ama na osnovu cega ovo pricas. Lepo te covek pita za izvor. Odakle si naucila ove gluposti?

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, cloudking рече

Ama na osnovu cega ovo pricas. Lepo te covek pita za izvor. Odakle si naucila ove gluposti?

 

Слушала сам доктора биологије, генетичара, предаје на (мислим) Канадском унив. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...