Jump to content

Горазд: „Смути“ теологија интернет смути(лаца)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 7 минута, Жељко рече

Али ако је то проблем попу Ђуровићу онда он свесно или несвесно, није битно, признаје елитизам порталу теологија.нет, а уједно је и сам елитиста који се осећа одбаченим од самопроглашене неолиберашке елите и заправо потајно жели да буде објављен на том сајту иако не припада том клану, мада би можда управо то желео.

Што се тиче финансирања теологија.нет портала, то се заиста не мора крити, јер сви добро знамо да му донације стижу из Америке.

Никакве, стари боту, немам жеље да ме тамо објављују. Нити то видим елитом. Поготово не оне којима се докажу фалсификати, а они мушки ћуте. Неће да кажу ко је запалио жито. 

Донације су из Америке, ту нема тајне. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 152
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 4 часа, Zoran Đurović рече

Донације су из Америке

:unbelieveble:

 

:))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Ведран* рече

:unbelieveble:

 

:))

:D

 

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...