A da malo odmorimo od molitve???
Оцени ову тему
-
Чланови који сада читају 0 чланова
- Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
-
Сличан садржај
-
- 3 одговора
- 757 прегледâ
-
- 48 одговора
- 10987 прегледâ
-
- 0 одговора
- 554 прегледâ
-
Prošlost (i malo budućnosti) američkog svemirskog programa iliti zašto SAD nema vozilo za dostavljanje ljudi u orbitu?
Од Милан Ракић,
- 0 одговора
- 428 прегледâ
-
- 168 одговора
- 32059 прегледâ
-
Препоручена порука