Prošlost (i malo budućnosti) američkog svemirskog programa iliti zašto SAD nema vozilo za dostavljanje ljudi u orbitu?
Оцени ову тему
-
Чланови који сада читају 0 чланова
- Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
-
Сличан садржај
Оцени ову тему
Препоручена порука