Jump to content

Albanci vozilima blokirali Srbima prilaz crkvi i posedali u dvorište, KPS NE MOŽE DA IH RASTERA

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 247
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 14 минута, Sofija_ рече

zasto onda dozvoljavas da Natasa Nesi govori da je budaletina, psihopata i slicno? u cemu je fazon? Nesa je psihopata a siptari nisu?

Zato što je svesna u kom je fazonu :)).

Svako ima neku žicu, tvoja je nacionalna :D.

Ali u pravu si, da me neko upozori, morala bih da prestanem.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Поуке.орг инфо рече

Svako ko bude vredjao na sajtu Pouke.org bilo koji narod biće banovan.

znaci izmedju sebe mozemo da se vredjamo?

пре 4 минута, Natasa. рече

Ali u pravu si, da me neko upozori, morala bih da prestanem.

Znaci dozvoljeno ti je da vredjas? Nemam ja nista protiv tebe, ni protiv bilo koga na ovom forumu, ali neka pristojnost u komunikaciji bi trebala postojati, ako smo ljudi.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Sofija_ рече

znaci izmedju sebe mozemo da se vredjamo?

Ne, nikako...

Ali vidim da nastavljate BEZ da pratite temu. Dakle, ovo smatrajte poslednjim odgovorom na ovu temu. Sledeća poruka koje se ne tiče postavljene teme biće obrisana, a član stavljen na odobravanje poruka ili ban.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Поуке.орг инфо рече

Vratite se na temu, poslednje upozorenje.

kako da se vratimo? sta da pisemo? dusa mi place kad vidim sta se desava dole, a ni misljenje ne mozemo da kazemo, hoces suze moje da ti posaljem, mozda je tako najbolje...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Sofija_ рече

zasto onda dozvoljavas da Natasa Nesi govori da je budaletina,

Знаш шта треба урадити, цитирати, кад хоћеш некоме да кажеш да је будалетина...онда цитираш Наташу... Да видим како би се онда понашали..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Sofija_ рече

Znaci dozvoljeno ti je da vredjas?

Ni tebi niko nije poruku obrisao. Tvoja žica je nacionalna, moja je rodna.

пре 2 минута, Sofija_ рече

ali neka pristojnost u komunikaciji bi trebala postojati, ako smo ljudi.

Pa onda nemoj ljude da nazivaš poganima za početak :D.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Војвода7 рече

Знаш шта треба урадити, цитирати, кад хоћеш некоме да кажеш да је будалетина...онда цитираш Наташу... Да видим како би се онда понашали..

A ako hoćeš da pokažeš budaletinu onda citiraš Miroljuba :D.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Поуке.орг инфо рече

@Natasa. i za tebe posljednje upozorenje.

Упозорење за жену у 9. мјесецу трудноће, па мислим стварно..., напишите јој ПП, немојте јавно бар...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Sofija_ рече

kako da se vratimo? sta da pisemo? dusa mi place kad vidim sta se desava dole, a ni misljenje ne mozemo da kazemo, hoces suze moje da ti posaljem, mozda je tako najbolje...

Jeste užas. Kakva su tvoja razmišljanja na temu rešenja? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чему та фрустрација? Сем вређања, позивање на насиље према албанцима, постоји много позитивних, конструктивних ствари које могу да се ураде.

Пре свега, свако може да оде доле, и увери се на неколико дана, како је на Косову и Метохији, и тиме показати да смо јаки, да се не бојимо, и да дамо подршку људима који живе по енклавама, па и овој баки која је остала сама међу албанцима. Ја, и још 170 углавном младих људи ћемо отићи доле 8.ог јуна.

Друга ствар, овакви инциденти иду нама у корист, јер показују неспособност и нефункционалност система који доле влада. Ал то је већ ствар за дипломатију, и спољну политику. Ал ако неко има неке везе у иностранству, ово би могли превести на стране језике, и покушати алармирати јавност других држава. Покушати тамо организовати протесте...

Интернет (и сваки други) хулиганизам само говори о нама, и нашој неискусности (што рече Кордун).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...