Jump to content

Ко је сатаниста Београђанин "Alexandar Thorn" - сајт Свето краљевство магије?

Оцени ову тему


PredragVId

Препоручена порука

пре 8 минута, Lady Godiva рече

Нисам видела никакво кршење закона, мада сам само прелетела.

Је ли можеш тачно да наведеш на шта си конкретно мислио да би требало бити санкционисано?

Не знам колико је јавно исповедање сатанизма на интернету, окултизма у најгорем могућем облику и слично дозвољено у РС?

Ако се интернет заједница, макар ју туб, бори против порнографије, педофилије и осталих разврата ово би било куд и камо теже кривично дело. Узград нигде се јавно не помиње име овог сатанисте на сајту. Уз овакве сајтове одлично паше наркоманија и слично. Није ли то разврат ума, суноврат, опасно душеубиство, и јавно завлачење других на то исто?!  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Lady Godiva рече

За које ствари? За окултизам или за слике гејастих голишавих демончића?

Za okultzam 

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Avocado рече

Koliko ja znam nema. Ne znam ni kako bi ga uglavio u ustavno-pravni okvir jer sloboda misli i veroispovesti su garantovane... ima pravo da misli i veruje šta god hoće... ako ne čini neka krivična dela, država se tu ne meša...

Znam da su vidovitu Zorku i jos nekog tipa svojevremeno uhapsili i valjda kaznili zbog toga! No nema veze. Hvala ti. 

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, PredragVId рече

Не знам колико је јавно исповедање сатанизма на интернету, окултизма у најгорем могућем облику и слично дозвољено у РС?

Ако се интернет заједница, макар ју туб, бори против порнографије, педофилије и осталих разврата ово би било куд и камо теже кривично дело. Узград нигде се јавно не помиње име овог сатанисте на сајту. Уз овакве сајтове одлично паше наркоманија и слично. Није ли то разврат ума, суноврат, опасно душеубиство, и јавно завлачење других на то исто?!  

Ако ја могу да верујем и клањам се Оцу, Сведржитељу, Творцу неба  земље, може ваљда и он да се клања сатани, палим анђелима, кучету, неком тотему... То је слобода вероисповести. 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Trifke рече

Znam da su vidovitu Zorku i jos nekog tipa svojevremeno uhapsili i valjda kaznili zbog toga! No nema veze. Hvala ti. 

Mislim da je u pitanju sasvim drugačije krivično delo, prevara ili sl.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Trifke рече

Znam da su vidovitu Zorku i jos nekog tipa svojevremeno uhapsili i valjda kaznili zbog toga! No nema veze. Hvala ti. 

Због преваре, али не зато што из хобија прича с преминулима или гледа у пасуљ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Lady Godiva рече

Ако ја могу да верујем и клањам се Оцу, Сведржитељу, Творцу неба  земље, може ваљда и он да се клања сатани, палим анђелима, кучету, неком тотему... То је слобода вероисповести. 

Не може сестро. Ти верујеш у спаситеља Христа а он верује и призива Антихриста и позива друге да то чине. Шта више, поставио је на десетине књига о томе како погубити себе и друге.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Те исте књиге назива "Свете књиге" а прави назив би био: пут до пакла, бљувотине, завођење заблуделих и раслабљених, погубљење радозналих, водичи и детаљна упутства за "пут у пакао"! Ваљда знате шта је то Пакао!! Читали сте о томе?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислите да би неко из власти имао снаге да се ухвати у коштац са овим душепогубним проблемом? Па они први трче код њих пред изборе! Попут г. Шојића.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, PredragVId рече

Не може сестро. Ти верујеш у спаситеља Христа а он верује и призива Антихриста и позива друге да то чине. Шта више, поставио је на десетине књига о томе како погубити себе и друге.

Апсолутно може. Свако има право да верује или неверује у шта хоће.

Можда неко други твоју веру види као погубну па ником ништа. 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, PredragVId рече

Ваљда знате шта је то Пакао!! Читали сте о томе?

Ovo je sekularna država, dok ti ne ugrožava bezbednost, slobodan je čovek. Pa neće valjda Vučić da se brine o nečijoj duši...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...