Jump to content

Владика Атанасије (Јевтић): Срби се не враћају, Косовом управљају Вучићеви мафијаши! (ВИДЕО)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Умировљени владика захумско-херцеговачки Атанасије тврди да државни врх Србије износи неистине и да није тачно да се Срби враћају на Косово којим "управљају Вучићеви мафијаши".

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam šta će vladici svo ovo političko bavljenje.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Milan Nikolic рече

Ne znam šta će vladici svo ovo političko bavljenje.

Iz istog onog razloga iz kog su se nuzno politikom bavili upravitelji Crkve i u vreme Turskog ropstva. To bi trebalo da je okatom coveku jasno.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Катастрофа. Зашто се уопште епископи мешају у политику? Не кажем да јесте или није у праву, али чему све ово? Још нам само треба грађански рат. Реално смо под тихом окупацијом, али је српски народ толико искрварио дан нам још само треба грађански рат па да извршимо харакири. Треба нам свеопште покајање, поправљање а само Црква то може постићи. А петљањем у никада прљавију политику само се могу сами упрљати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, obi-wan рече

Iz istog onog razloga iz kog su se nuzno politikom bavili upravitelji Crkve i u vreme Turskog ropstva. To bi trebalo da je okatom coveku jasno.

Да се тада нису патријарси и владике петљале у политику не би било сеоба Србаља и сада би Косово и Метохија били наши.  А Војводину би опет могли задобити једног дана по узору на Румуне који су већи народ од нас али паметнији, мање се кочопере пред великим силама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Бранко Авдагић рече

Да се тада нису патријарси и владике петљале у политику не би било сеоба Србаља и сада би Косово и Метохија били наши.  А Војводину би опет могли задобити једног дана по узору на Румуне који су већи народ од нас али паметнији, мање се кочопере пред великим силама.

Gluposti najobicnije. Ako nisi katastrofalna neznalica po pitanju istorije, onda jedino mogu da zakljucim da si zlonameran. A nijedno ti od ta dva ne valja ni malo.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Бранко Авдагић рече

Да се тада нису патријарси и владике петљале у политику не би било сеоба Србаља и сада би Косово и Метохија били наши.  А Војводину би опет могли задобити једног дана по узору на Румуне који су већи народ од нас али паметнији, мање се кочопере пред великим силама.

To je čisti defetizam o čemu govorite.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Бранко Авдагић рече

Катастрофа. Зашто се уопште епископи мешају у политику? Не кажем да јесте или није у праву, али чему све ово? Још нам само треба грађански рат. Реално смо под тихом окупацијом, али је српски народ толико искрварио дан нам још само треба грађански рат па да извршимо харакири. Треба нам свеопште покајање, поправљање а само Црква то може постићи. А петљањем у никада прљавију политику само се могу сами упрљати.

A`e ne pricaj... a gradjanski rat se izaziva tako sto mudar episkop kaze istinu, a? Jeziva misao, da ne trazim neku goru rec. To sto najgnusnije spodobe medju politicarima cine najgnusnije stvari godinama unazad, to nista, vazno je da je Tasa kriv, ili Amfilohije, ili neki drugi slicni, i to zato sto su se opredelili za (nas hricscane) uvek opredeljenu Istinu.

Grozno razmisljanje, najblaze receno.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, obi-wan рече

Gluposti najobicnije. Ako nisi katastrofalna neznalica po pitanju istorije, onda jedino mogu da zakljucim da si zlonameran. A nijedno ti od ta dva ne valja ni malo.

Историчар по професији, ваљда знам шта пишем. Сви ученици светог Јустина Ћелијског се петљају у политику, слабо их је авва подучио монаштву!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Бранко Авдагић рече

Историчар по професији, ваљда знам шта пишем. Сви ученици светог Јустина Ћелијског се петљају у политику, слабо их је авва подучио монаштву!

Istoricar?!?!?! Ej qq nama do Boga miloga...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Бранко Авдагић рече

слабо их је авва подучио монаштву!

Пишеш глупости. Њих тројица су обновили српско монаштво.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Бранко Авдагић рече

Историчар по професији, ваљда знам шта пишем. Сви ученици светог Јустина Ћелијског се петљају у политику, слабо их је авва подучио монаштву!

I ja sam nesvršeni student Istorije... to ništa ne znači... Osim obični pokušaj manipulacije "autoritetom". Ako imate antitezu izložite je.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...