Jump to content

Зоран Ђуровић: Преегзистенција Исуса Христа

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 6 часа, Снежана рече

@Isusovo magare 

Једва га нађох... 

изволи "коња" :)

 

 

26531318186_667aa79d47_b.jpg

ne sviđa vam se moj konj? ?

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 8.1k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1409

  • Volim_Sina_Bozjeg

    1106

  • Zoran Đurović

    1107

  • Bokisd

    697

Frederik
25.05.2016. • 18:30 Srbija Danas

GRACIOZNI VRANAC: Upoznajte Fridriha, najlepšeg konja NA SVETU! (FOTO)

Foto: Facebook printscreen/Frederik the Great
"Volela bih da mogu samo jednom da ga dotaknem i pomirišem" napisala je jedna njegova obožavateljka.
 
 
 

Konj Fridrih Veliki zahvaljujući svom jedinstvenom izgledu ima preko 12.000 fanova na Fejsbuku

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Isusovo magare рече

Snješko jesi to ti nacrtao??

mhm 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 47 минута, Снежана рече

mhm 

:))Ово је Леонардо, ако се не варам...

Нисам киселио ове године купус... Има трик: скува се око 10 мин. главица купуса у води и сирћету. Све посолити, сипати доста сирћета, тј. можеш пола-пола са водом, тада ће бити јако, а може трећина сирћета. Син и жена звекнули по око 7 сарми... :D

27624959_1773308646046928_19341375395252  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Zoran Đurović рече

:))Ово је Леонардо, ако се не варам...

Нисам киселио ове године купус... Има трик: скува се око 10 мин. главица купуса у води и сирћету. Све посолити, сипати доста сирћета, тј. можеш пола-пола са водом, тада ће бити јако, а може трећина сирћета. Син и жена звекнули по око 7 сарми... :D

27624959_1773308646046928_19341375395252  

eto kako slikar zna i od koga je konj ukraden ?

ili kako Pikaso kaže, dobri slikari kradu, loši kopiraju ?

 

tako sam i ja jednom pravila kačkavalj, pa sam bacila 5l mleka?

nema kupusa dok se u kaci ne ukiseli ?

 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Zoran Đurović рече

:))Ово је Леонардо, ако се не варам...

Нисам киселио ове године купус... Има трик: скува се око 10 мин. главица купуса у води и сирћету. Све посолити, сипати доста сирћета, тј. можеш пола-пола са водом, тада ће бити јако, а може трећина сирћета. Син и жена звекнули по око 7 сарми... :D

27624959_1773308646046928_19341375395252  

:sunce:Meni ovo sunce izgleda kao da veli "o jooooj"..muškarac koji kuha,predivno!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Снежана рече

nema kupusa dok se u kaci ne ukiseli ?

Киселим ја овде и то на брзи начин. 15-20 дана ми се укисели. Овде је топло, па не може као код нас. Зато мање количине укиселим. За брзо кишељење иде полента и неко парче хлеба. То дође као катализатор. Може да траје месец дана. Расо је као и класичан. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Без 500 страна не се говори... 

Мени на фб полудеше око сарме. Има 100 лајкова а ком. не бројим... Завршићу вам Шнакербурга и дати друге... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Zoran Đurović рече

Zaршићу вам Шнакербурга и дати друге... 

Blagodarimo.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Blagodarimo.

Кад се видимо у Смедереву, и ти ћеш да платиш туру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Zoran Đurović рече

Кад се видимо у Смедереву, и ти ћеш да платиш туру!

Netju ti dati da se vatjaš za novčanik. :)))

 

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Zoran Đurović рече

Кад се видимо у Смедереву, и ти ћеш да платиш туру!

Blago vama kad se vi možete vidjeti..:sunce:

Link to comment
Подели на овим сајтовима


Oce Zorane, trebam vasu podrsku, pomolite se za mene i moju porodicu, samo se pomolite za @Tanju1, Gospod zna ko sam i za sta se molite! Svako vam dobro, oce, pomaze mi vasa molitva!

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Раније сам вам наводио ово из Атанасија, на Трифкетово подсећање:

On 02/02/2018 at 8:49, Ведран* рече

What then was God to do? Or what was to be done save the renewing of that which was in God's image, so that by it men might once more be able to know Him? But how could this have come to pass save by the presence of the very Image of God, our Lord Jesus Christ? For by men's means it was impossible, since they are but made after an image; nor by angels either, for not even they are (God's) images. Whence the Word of God came in His own person, that, as He was the Image of the Father, He might be able to create afresh the man after the image. 8. But, again, it could not else have taken place had not death and corruption been done away. 9. Whence He took, in natural fitness, a mortal body, that while death might in it be once for all done away, men made after His Image might once more be renewed. None other then was sufficient for this need, save the Image of the Father.

Сасвим је јасно да овде говори о Богочовеку који је Image of the Father и по коме смо ми in God's image. 

Дакле видмо да говори о Богочовеку. Не говори о "бестелесном Логосу" који је уједно Image of the Father и по коме смо ми in God's image, него о Богочовеку. 

А сад вам наодим цитат од већ раније помињаног и цитираног руског епископа.

Screenshot_20180206-033244.thumb.jpg.f5579ad8442e977c3809ee3b0039957b.jpg

Пази. Каже да је човек направљен по слици of the Son of he Father, descended of David. Нема сецирања! То је тај Син Очев, од Давида. И по Њему је саздан човек. 

А како је по Сину Давидовом саздан човек, кад је сам Давид саздани човек? То ће вам објаснити логосолози. :))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...