Jump to content

Зоран Ђуровић: Преегзистенција Исуса Христа

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 часа, Zoran Đurović рече

Е, али Ис се никад није смејао нити је икад био болестан! То не пише у Писму. Пише само да је провоцирао људе...:))

:(( Zar stvarno nitko nije znao nasmijati Isusa?!Kako je to moguće?!ne_shvata

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 8.1k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1409

  • Volim_Sina_Bozjeg

    1106

  • Zoran Đurović

    1107

  • Bokisd

    697

пре 45 минута, Zoran Đurović рече

@Ведран* Заобиђоше Дамаскина као да не постоји! Битно би Зорки да каже како су то моје интерпретације, али не чусмо њене!:)))) Оци их рокају, а они не знају одакле им бомбе падају!   

Па овај гађолог би у Царству рекао Дамаскину ћути тамо кад не знаш. :))

Бокисда не смем да дирам. Добар је био јуче. Да га нисте ноћас покварили? :unbelieveble:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 46 минута, Ведран* рече

Бокисда не смем да дирам. Добар је био јуче. Да га нисте ноћас покварили? :unbelieveble:

Боксит се ломи... дао сам му формулу за потпис. Ако то потпише, наш је!:)):sunce::D Мало га стид што је био у заблуди, али и Петар се покаја... Кад потпише формулу, биће преображен. И онда му се грех неће рачунати. Јер улази у вечну димензију.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Zoran Đurović рече

дао сам му формулу за потпис. Ако то потпише, наш је!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Zoran Đurović рече

Боксит се ломи... дао сам му формулу за потпис. Ако то потпише, наш је!:)):sunce::D Мало га стид што је био у заблуди, али и Петар се покаја... Кад потпише формулу, биће преображен. И онда му се грех неће рачунати. Јер улази у вечну димензију.  

А бре попе! Гледајући у твоју поруку наиђе талас и покваси ми гаће начито! :unbelieveble:

И не шалим се!

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Милан Ракић рече

 

Не може без печата и потписа!:))12:smeha::)) Мора да се зна знање. Кад потпише, отпуштам га у миру. Али му нећу дати да разглашава науку. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ведран* рече

А бре попе! Гледајући у твоју поруку наиђе талас и покваси ми гаће начито! :unbelieveble:

И не шалим се!

Попово, верујем ти, јер сам ја Дете чуда!:sunce:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Zoran Đurović рече

Попово, верујем ти, јер сам ја Дете чуда!:sunce:

А ја сад улицом треба да прођем. Мислиће људи да сам се у.и.ао! :unbelieveble:

Једино ме спашава што многи још спавају. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ведран* рече

А ја сад улицом треба да прођем. Мислиће људи да сам се у.и.ао! :unbelieveble:

Једино ме спашава што многи још спавају. 

Вала, смејасмо се свих ових дана, редно је и да се упишамо!:)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Ведран* рече

А бре попе! Гледајући у твоју поруку наиђе талас и покваси ми гаће начито! :unbelieveble:

И не шалим се!

E tak ti i treba..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, Zoran Đurović рече

Ако то потпише, наш је!:)):sunce::D 

Ма ни тај Ватикан није више што је некад био! Па зар вас нису тамо учили да се ово ради субверзивно? Не овако отворено. Сад неће хтети да потпише јер се он вас боји. После ђаво крив. 

:)))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Isusovo magare рече

E tak ti i treba..

Видиш ли ти мој @Volim_Sina_Bozjeg да и магарад постаде злурада! :unbelieveble:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Zoran Đurović рече

Боксит, стидљиво се примичеш формули за коју сам ти тражио потпис, а онда би ова твоја реченица требало да гласи: postajemo realno bespocetni po blagodati, ali, se i dalje zadrzava apsolutna transedentnost Boga koji je jedini по природи bespocetan. Ја сам завршио школу да читам текстове. То ми је занат. Ти си ово "по природи" изоставио да би сугерисао беспочетност као апсолутну категорију, тако да је ово "реално по благодати" опет кобајаги. Према томе, ти треба да напишеш или потпишеш:

Бог је реално по природи беспочетан и ненастао, човек је реално по благодати беспочетан и ненастао. Кад ову формулу потпишеш, онда ћу рећи да мислиш као ми и Оци (док те не дуне Милан са својим хулним дахом). Ово потпиши без изостављања иједне речи и иједног слова. Сконцентриши се пре потписивања. Узми и прочитај оно што сам вам дао из Дамаскина. Јер кад укапираш да он говори о васкрслим Мојсију и Илији, онда ћеш схватити ово о чему ми причамо. Чекам параф...       

:navijanje:

П.С. Ако кога интересује, вратих се. :)))Срео сам само једну бабу. :)

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...