Jump to content

Зоран Ђуровић: Преегзистенција Исуса Христа

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 8.1k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1409

  • Volim_Sina_Bozjeg

    1106

  • Zoran Đurović

    1107

  • Bokisd

    697

пре 1 минут, Ivan Marković рече

Imate li dokaza za ovo što tvde neki od vas? Ako imate, moje izvinjenje VSB ide brže od misli...

Ne treba mi druže tvoje izvinjenje a neke od komentara milanovih je snežana inače i obrisala jer su toliko neljudsski da ih je bilo teško i obrisati jer su izazivali mučninu.

Al neka sam ja bezobrazan.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ivan Marković рече

Imate li dokaza za ovo što tvde neki od vas? Ako imate, moje izvinjenje VSB ide brže od misli...

Не друже! Ти њему треба да се извинеш јер твоје речи да је он безобразан нису биле условљене истинитошћу или не тврдње о батинама. Јасно је да не знаш о њеној истинитости или не. Ти си њему безусловно рекао да је безобразан. Дакле не можеш сад постављати тврдњу као услов за извињење. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Ne treba mi druže tvoje izvinjenje a neke od komentara milanovih je snežana inače i obrisala jer su toliko neljudsski da ih je bilo teško i obrisati jer su izazivali mučninu.

Al neka sam ja bezobrazan.

Imaš li ti dokaz ili ne? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ivan Marković рече

Imaš li ti dokaz ili ne? 

Izvini ja sam bolestan čovek ja ne umem da razgovaram sa tipovima kao što si ti.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, Vedran рече

Зависи са ким желиш да причаш. :)) Разне способности су ти потребне. Широка лепеза.

С попом, брат брату, треба ти докторат минимум један и 10 година искуства. :))

Са Марковићем, енциклопедијско знање философске терминологије, мастер, и по неки завршени курс или специјализацију, али само акредитована. 

С Николићем, интимно познавање "богословске Тројице".

С Волим Сина Божијег, опијеност љубављу Христовом. 

С Кратосом проницљивост да одговориш на кратка питања, брзином муње. 

С Бокисдом да упамтиш шта где можеш изгуглати и да имаш добро памћење.

С Јулијаном, да познајеш музичку сцену, са акцентом на Бритни.

С Снежаном, да имаш јако развијену свест о томе где је центар моћи.

С Магаретом, да као минимум знаш класификацију римокатоличких празника.

С осталима (немојте се љутити, још сте ми недефинисани :)) ) мораћеш проценити. 

Са мном? Нека други кажу. Али ако мене питаш, са мном мош како ош, ал не мош докле ош. 12:smeha:

 

У тај час обрадова се духом Исус и рече: Хвалим те, Оче, Господе неба и земље, што си ово сакрио од мудрих и разборитих, а открио то безазленима. Да, Оче, јер је тако била воља твоја.

https://pouke.org/svetopismo/biblija.php?lang=sinod&book=42&chap=10

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U redu, evo poruka za @Volim_Sina_Bozjeg. Izvinjavam ti se, dragi brate Marko, što sam te nazvao bezobraznim. Možda sam ovakav ili onakav, ali se trudim da ne budem nečovek, pa koliko mi uspe... A sad, ti ili neko drugi ko to tvrdi, nebitno ko, dajte dokaze vaše tvrdnje. Šta vam je to teško?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Иван ♪♫ рече

 

У тај час обрадова се духом Исус и рече: Хвалим те, Оче, Господе неба и земље, што си ово сакрио од мудрих и разборитих, а открио то безазленима. Да, Оче, јер је тако била воља твоја.

https://pouke.org/svetopismo/biblija.php?lang=sinod&book=42&chap=10

 

Врло лепо. Него шта мислите шта значе ове речи? 

а) немудрим и неразборитима се открива

б) мудрим и разборитим се не открива

в) мудрост и разборитост нису услов, али безазленост јесте, без обзира на мудрост и разборитост.  

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ivan Marković рече

U redu, evo poruka za @Volim_Sina_Bozjeg. Izvinjavam ti se, dragi brate Marko, što sam te nazvao bezobraznim. Možda sam ovakav ili onakav, ali se trudim da ne budem nečovek, pa koliko mi uspe... A sad, ti ili neko drugi ko to tvrdi, nebitno ko, dajte dokaze vaše tvrdnje. Šta vam je to teško?

Prvo da mi se još izviniš što si rekao da pišem budalaštine. :)

Rekao kratos VSB rekao to i to, ja to nikad izrekao nisam ali ti nisi propustio priliku da kažeš kako pričam budallaštine.

E sad ti meni daj citat mojih budalaštinja a ja ću tebi dati citat koji te mrzi da tražiš.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Ivan Marković рече

Moje demokratsko pravo.:ani_biggrin:

После се чудиш кад ти као средње име додам сотона/демон. :)) Манијачиш се беспотребно. Никада се код мене не нађе непоткрепљене изјаве. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ivan Marković откуд ти испаде сад...питаш за пост од пре 70 страна, а не питаш за Максимов и Паламин цитат, тја...:smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Zoran Đurović рече

После се чудиш кад ти као средње име додам сотона/демон. :)) Манијачиш се беспотребно. Никада се код мене не нађе непоткрепљене изјаве. 

Ne, ne čudim se. To se msm čudio Vedran. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...