Jump to content

Ударна "вест" данашњег Блица: Митрополит Амфилохије вређа жене и релативизује фашизам

Оцени ову тему


Препоручена порука

On 17.10.2017. at 19:59, NinaD рече

Šta reći, svet je demonizovan. Tačno prepoznaš nekad u nekom čoveku simptome. Vidiš mu iz ponašanja, iz onoga šta govori, kako se prema drugima odnosi, iz svega vidiš da je pod vlašću demona i rastužiš se, jer mu ne možeš pomoći. Uverila sam se i da različiti ljudi, koji se međusobno i ne poznaju, koriste iste izgovore za svoja sagrešenja, a najteže im je priznati da su grešni, kao što smo svi. To je toliko uzelo maha i kod nas da se organizuju prave hajke na sveštenike i crkvu preko sredstava javnog informisanja.

Да, свијет је демонизован , оно што сам примијетио је да  човјек који је под утицајем демона...демони преко њега нападају на другог човјека...и онда у оваквом свијету гдје нема страха Божијег, гријех се шири веома брзо...

Не само да користе исте изговоре за своја сагрешења него на исти начин не могу да поднесу причу о гријеху, јавља се некакав немир у њима, постају агресивни.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 434
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Kod nas to zovu - virus. Još ako uz sve navedeno ide i temperatura, malaksalost, bol u zglobovima... treba odmarati, piti dosta toplih napitaka, i jesti laganu hranu.
(kakvi demoni, ljudi...o čemu pričate? Šalite li se?)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Ayla рече

Kod nas to zovu - virus. Još ako uz sve navedeno ide i temperatura, malaksalost, bol u zglobovima... treba odmarati, piti dosta toplih napitaka, i jesti laganu hranu.
(kakvi demoni, ljudi...o čemu pričate? Šalite li se?)

Problem je druge prirode.

Recimo, plasticno receno, uticaj negativnih pojava na dusu i misli coveka. Just_Cuz_19

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ajde, svega ti...kako oči otvorimo, sami sebi namećemo borbu... kafa ili doručak... s anđelima počet jutro, ili pustit da te o jadu zabavi, tamo neko. Ja ne vidjeh da je kome demon podstanar, i ne prepoznah u ljudima takvo zlo.
Do mene je, valjda...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Ayla рече

Ajde, svega ti...kako oči otvorimo, sami sebi namećemo borbu... kafa ili doručak... s anđelima počet jutro, ili pustit da te o jadu zabavi, tamo neko. Ja ne vidjeh da je kome demon podstanar, i ne prepoznah u ljudima takvo zlo.
Do mene je, valjda...

Naravno.

Ali, pomalo trebamo da pazimo i na negativne duhovne uticaje. Kao, recimo, sto postoji i medijska manipulacija na svest, pa, treba da se pazimo da ne podpadnemo pod njen uticaj. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja bih to nazvala - Slabost, nemoć, tuga, bol...tada smo slabi i podložni našim crnim mislima. Ne krivimo druge za naše slabosti koje ne možemo da savladamo. 
Nisu to demoni.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Ayla рече

Ja ne vidjeh da je kome demon podstanar, i ne prepoznah u ljudima takvo zlo.

Добар покушај, сакубусе!

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Ayla рече

Ja bih to nazvala - Slabost, nemoć, tuga, bol...tada smo slabi i podložni našim crnim mislima. Ne krivimo druge za naše slabosti koje ne možemo da savladamo. 
Nisu to demoni.

Da, postoje nemoci i od nase same prirode, tako smo skrojeni.

Ali, sasvim je ocekivano, da postoje i neki drugi negatvini uticaji, koji nisu deo nas. Da ne ulazimo u detalje. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, Bokisd рече

koji nisu deo nas.

Sve je deo nas.:D

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 часа, Muramasa рече

Ne dušu. Samo da bude arijevska boginja i sve je rešeno. Recimo ovakva:
hqdefault.jpg

 Lagertha,žena,ratnica i ima dušu....;)

Rezultat slika za ragnarova žena

 

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mitropolit je sve dobro rekao. Izuzetno cenim Amfilohija. Ljudi veoma greše što ga napadaju, ali to je odraz duhovnog stanja u našem vremenu. Istorija će pokazati ko je ko. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...
On 10/22/2017 at 20:36, Иван ♪♫ рече

Mitropolit je sve dobro rekao. Izuzetno cenim Amfilohija. Ljudi veoma greše što ga napadaju, ali to je odraz duhovnog stanja u našem vremenu. Istorija će pokazati ko je ko. 

 

Да... жалосно је што људи не воле када им неко каже да су гори од нациста и фашиста... Стварно, дно дна.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...