Jump to content

Ударна "вест" данашњег Блица: Митрополит Амфилохије вређа жене и релативизује фашизам

Оцени ову тему


Препоручена порука

@Branka62 

Званична статистика каже једно, а незванична друго – али правих података о броју абортуса у Србији нема. Многи стручњаци тврде да годишње буде између 50.000 и 150.000 прекида трудноће, јер приватне установе немају обавезу да пријављују ту интервенцију држави, а управо се код приватника уради највише тих интервенција

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 434
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 5 минута, Поуке.орг инфо рече

али правих података о броју абортуса у Србији нема. Многи стручњаци тврде да годишње буде између 50.000 и 150.000 прекида трудноће,

Znam i to ali.. ajd nema veze.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Muramasa рече

Onaj ko je osvojio svet, osvojio je i biološku besmrtnost. Šta ga briga za dušu.

Ne razumem o cemu pricas, jel to neka bajka, film? Niko nije besmrtan, jedino o cemu trebamo da brinemo je dusa. Naravno i da cuvamo telo jer je telo hram duse.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, Branka62 рече

I 17 000 je užasno velika brojka. Zašto je potrebno da se uvećava i to više nego 10x?

Могуће је да се ради о шокира(ва)њу јавности (као да нам је мало штрецања на дневном нивоу (Ок, ово "дневно" можда важи само за мене)) из (један од 2 најјача изговора икад :D ) - """"најбољих"""" намера.

Измењено од Џуманџи

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Muramasa рече

Realnije je od toga da ćeš besmrtnost dobiti od jevrejskog stolara kog su ubili prljavi smrtnici.

Ali zapravo nisu. Raspećem je pobedio smrt :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Branka62 рече

Pa to, ali ako nekome i 17 000 nije dovoljno šokantno, onda....

Шта је, а шта није некоме шокантно је ипак питање личне процене, тако да никако не оправдава надувавање (и да није тако - чему лагање, која је поента?).

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Muramasa рече

Realnije je od toga da ćeš besmrtnost dobiti od jevrejskog stolara kog su ubili prljavi smrtnici.

Pa, i u tome je i cudesnost i velicina vere.

Da su toliki poverovali u tog jadnog, obicnog i prostog stolara. I, da su se paganska carstva pretvarala u oaze hriscanske vere zbog toga,... sto su Ga ubili obicni smrtnici. :945729:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Muramasa рече

Realnije je od toga da ćeš besmrtnost dobiti od jevrejskog stolara kog su ubili prljavi smrtnici.

Vecu glupost nisam cuo vec duze vreme. Bolje bi ti bilo da citas malo Sveto Pismo, mozda naucis nesto pametno. Jedna rec Gospoda Isusa Hrista vredi vise nego sve svetske nauke zajedno. Ne bih dalje...pozdrav

Тимотеју посланица друга

А лудих и неуких запиткивања клони се, знајући да рађају свађе

Слуга пак Господњи не треба да се свађа, него да буде тих према свима, поучан, незлобив,

Који са кротошћу кара оне који се противе, еда би им како Бог дао покајање за познање истине,

И да се избаве из замке ђавола, који их је живе уловио да врше вољу његову.

Али ово знај да ће у посљедње дане настати тешка времена.

Јер ће људи бити самољубиви, среброљубиви, хвалисави, гордељиви, хулници, непослушни родитељима, неблагодарни, непобожни,

Безосећајни, непомирљиви, клеветници, неуздржљиви, сурови, недоброљубиви,

Издајници, напрасити, надувени, више сластољубиви него богољубиви,

Које се свагда уче, и никад не могу да дођу до познања истине.

Као што се Јаније и Јамврије противише Мојсеју, тако се и ови противе истини, људи изопаченога ума, непоуздани у вјери.

Али неће више напредовати; јер ће њихово безумље постати очигледно свима, као што се десило и са онима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Muramasa рече

Otpornost na mačeve, bičeve i eksere, mogućnost ispaljivanja neugasivog ognja, munja i snopova gama zraka i ostali božanski atributi.

A podizanje iz mrtvih, lečenje slepih...to ništa?

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Muramasa рече

Slabo je to. Ja poštujem samo kolosalnu razornu moć, dovoljnu da se raznese nebesko telo.

Razbucao ceo ad, kakvo bre nebesko telo :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...