Jump to content

Поделите са нама леп догађај који вам се данас догодио


Препоручена порука

пре 1 сат, Lady Godiva рече

Одмор се завршио. Јутрос сам стигла својој кућици. :)

Мени траје још сутра, и онда натраг на штребање сваки дан...

Туга брате...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Ћириличар рече

Мени траје још сутра, и онда натраг на штребање сваки дан...

Туга брате...

Не, не.. ја сам се заиста обрадовала што сам се вратила. 

Није ми ни страшно што се у пон враћам на посао, али када спомену испите и штребање, заиста је то туга преголема. Не желим ни да помислим да морам да почнем да меморишем гомилу непотребних података. :lupaglavu:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Lady Godiva рече

Не, не.. ја сам се заиста обрадовала што сам се вратила. 

Није ми ни страшно што се у пон враћам на посао, али када спомену испите и штребање, заиста је то туга преголема. Не желим ни да помислим да морам да почнем да меморишем гомилу непотребних података. :lupaglavu:

Фала на разумијевању :smeh1: Кад само помислим на књиге одмах бих преспавао остатак живота, само да их више не гледам...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 10 months later...

Дарлинг и ја смо већ две кафе попили на тераси. Можда је неком чудно што је ми је баш то лепо, али ја у тим кафама уживам. И хвала Богу да нас родитељство и обавезе у томе не ометају.

 

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Juče sam popila kafu sa mojim dragim forumašem Ligom Džentlmena :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 54 минута, Mилена КШ рече

Juče sam popila kafu sa mojim dragim forumašem Ligom Džentlmena :)

Lepo proveden dan u interesantnom razgovoru. Pitam se samo kako si se snasla da komuniciras sa celom ligom dzentlmena? 

?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 15.7.2018. at 2:19, ninaana рече

Upoznala jednog člana foruma. :)

Ако желиш да поделиш са нама... :)


 

Солидарност ће спасити свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 7 months later...

Коначно након пет година смо добили квалитетну и чисту воду. Мене је то веома обрадовало. Иако ће вероватно деловати чудно.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Nikola Stojanovic рече

Pokrkao dve sarme , onako sas alal. :D:D

 

Нек ти је пријатно! А што само две? :)

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...