Jump to content

Srbija dobija prvog gej premijera

Оцени ову тему


Препоручена порука

NEZABELEŽENO U ISTORIJI! Srbija dobija prvog gej premijera ČITAJTE U KURIRU

 

Predsednik Aleksandar Vučić u ponedeljak je prelomio i doneo odluku da će vladu Srbije voditi Ana Brnabić.

 

Ona uživa veliki ugled u stručnim krugovima ali joj manjka političkog staža i ne poseduje nikakvo državničko iskustvo.

 

Sve o odluci predsednika, Brnabićkinim kvalifikacijama ali i tome ko su kandidati koji su izgubili trku ČITAJTE U KURIRU

http://www.kurir.rs/vesti/politika/2860251/nezabelezeno-u-istoriji-srbija-dobija-prvog-gej-premijera

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Врло је битно ко ће бити премијер. Јер свима је јасно да ће он(а) одлучивати о свему.

 

Spoiler

:ani_biggrin:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, GeniusAtWork рече

Врло је битно ко ће бити премијер. Јер свима је јасно да ће он(а) одлучивати о свему.

 

  Reveal hidden contents

:ani_biggrin:

 

Laže somborac uticaj Mirkove kafe na botine bezalternatovne odluke je bio presudan....a kad mu Ana skuva..imaćemo džidipi rast bar 5 %.....:)):smeh1:12:smeha:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kakve su ovo mangupske igre. Sad cum neko bude kritikovao premijera, ima da mu zalepe kaznu zbog "diskriminacije". Uzas

Link to comment
Подели на овим сајтовима

AV cini sve novim. Po prvi put u novijoj istoriji Srbija ce dobiti gej premijera. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како се каже "педер" за особу женског пола на овом родно равноправном новоговору? Пошто ћемо да имамо прву премијерку, треба да се смисли нешто што ће сад да се виче на стадионима и по демонстрацијама.

"Педеркиња" ми је мало рогобатно, "педерица" као да јој тепаш, а "педерка" ко да није женско некако.

Драги Хуперовци, помозите ми.

 

П.С. ово нема везе са женином сексуалном оријентацијом, него са позицијом на којој ће можда да буде.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, RYLAH рече

Како се каже "педер" за особу женског пола на овом родно равноправном новоговору? Пошто ћемо да имамо прву премијерку, треба да се смисли нешто што ће сад да се виче на стадионима и по демонстрацијама.

"Педеркиња" ми је мало рогобатно, "педерица" као да јој тепаш, а "педерка" ко да није женско некако.

Драги Хуперовци, помозите ми.

 

Женољупкиња.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 48 минута, RYLAH рече

Како се каже "педер" за особу женског пола на овом родно равноправном новоговору? Пошто ћемо да имамо прву премијерку, треба да се смисли нешто што ће сад да се виче на стадионима и по демонстрацијама.

"Педеркиња" ми је мало рогобатно, "педерица" као да јој тепаш, а "педерка" ко да није женско некако.

Драги Хуперовци, помозите ми.

 

П.С. ово нема везе са женином сексуалном оријентацијом, него са позицијом на којој ће можда да буде.

S obzirom da su i Vučiću ono na protestima prestali da viču, "Brnabić, lopovKO"...? :)))

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Прва ствар коју помислих: ”Какве везе има да ли је премијер геј, па неће да нас ј***.” А после се сетих да је у питању Србија...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ненад. рече

Al onda neće jopet da j*** tebe :D 

На ј*** у мозак. А пратећи пажљиво одређене дискусије на овом форуму, схватих да имам добрим делом женски мозак. Тако да оно...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...