Jump to content

Саша Јанковић се залаже за одузимање деце уколико нису вакцинисана!

Оцени ову тему


Препоручена порука

58c5b373a6ecc_54457675-640x567.jpg.fd2fb071a8ee4d49be4a96c65214ab58.jpg

„Сва деца морају да буду вакцинисана, сматра заштитник грађана Саша Јанковић. Kрајна мера одбијања вакцинације може да буде и одузимање детета“.- изјавио је Јанковић као омбудсман, прошле године за Блиц.

58c5b389ca787_Beznaslovaandrej1.jpg.47bc28e37a20e73f05daf04f922a29c6.jpg

Андреј Фајгељ је оштро реаговао на ову изјаву о одузимању деце, рекавши на свом твитер налогу да би убио сваког оног ко би му покушао отети децу.

58c5b39c1483a_Beznaslovaandrej2.jpg.c9035009325e3824ca4a37150e576a2d.jpg

Извор

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

па наравно да је напумпано. У кампањи је "све дозвољено".

Само да прође ово лудило...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne vidim ovde šta je napumpano,Janković je to rekao i to njegov stav po pitanju vakcina.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, R2D2 рече

Дајте ми тај његов оргинални твит, а не постер.

Чији? Јанковићев?

Па он није написао твит него је реч о новинском чланку из Блица http://www.blic.rs/vesti/drustvo/sta-sadrzi-novi-zakon-sest-vaznih-pitanja-o-vakcinaciji/mejp8y8 

На тај чланак је реаговао Фајгељ. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...