Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

пре 9 минута, Zoran Đurović рече

посадио

Да га није и окопао? 

:))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

Поп је познат по томе што одговара на питања,:)) и зато да га сг приупитам: Зашто Григорије Богослов (не будала, како би га одмах поп опљунуо) каже да је Ева испала подчињена Адаму зато што је мушкарац писао Библију?

То ми одговори, мајчин сине!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Zoran Đurović рече

Поп је познат по томе што одговара на питања,:)) и зато да га сг приупитам: Зашто Григорије Богослов (не будала, како би га одмах поп опљунуо) каже да је Ева испала подчињена Адаму зато што је мушкарац писао Библију?

То ми одговори, мајчин сине!

То ће биолошки лако да објасни.  :))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Zoran Đurović рече

men se cini da je Rakic posadio popa na zivince!12:smeha:

Брига тебе Аво, попа теби приватно пише одговоре на сва твоја питања. 

А шта ћемо ми кукавни?

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Ведран* рече

Брига тебе Аво, попа теби приватно пише одговоре на сва твоја питања. 

А шта ћемо ми кукавни?

Ava, ... Memoari... :citac:  (:smeh1:)...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опет попов другар... https://www.blic.rs/vesti/drustvo/nove-optuzbe-protiv-sarlatana-podigli-su-kredit-i-prodali-njivu-da-bi-sestricu/kmm69tr

- Sestriću je rak grla konstatovan u novembru 2016. godine i on je želeo da ide da se leči kod Miroljuba Petrovića. Petrović mu je govorio: "Slušajte mene, ne slušajte te doktore debilane". Moj sestrić ga je poslušao i kupovao od njega godinu dana tinkture i 12 dana se lečio u njegovom centru kod Leskovca - kaže Ilievski.

Подесћа ли вас ово на нешто?:))

- Podigli smo kredit i prodali njivu kako bismo imali da Miroljubu platimo tinkture i boravak u centru. Moja sestra za tinkture za sina plaćala je 160 evra mesečno, dok je za 12 dana u centru dala 600 evra. Moja sestra je u velikoj depresiji, stalno ide Ristu na grob i mora da otplaćuje dugove u kojima se sada nalazi - dodaje Ilievski.

Aleksandar Ilievski obratio se Miroljubu Petroviću nakon smrti svog sestrića na šta mu je šarlatan sramno i bez trunke savesti odgovorio "vi ste nezahvalna osoba i nemojte više da mi se javljate".

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Zoran Đurović рече

Опет попов другар... https://www.blic.rs/vesti/drustvo/nove-optuzbe-protiv-sarlatana-podigli-su-kredit-i-prodali-njivu-da-bi-sestricu/kmm69tr

- Sestriću je rak grla konstatovan u novembru 2016. godine i on je želeo da ide da se leči kod Miroljuba Petrovića. Petrović mu je govorio: "Slušajte mene, ne slušajte te doktore debilane". Moj sestrić ga je poslušao i kupovao od njega godinu dana tinkture i 12 dana se lečio u njegovom centru kod Leskovca - kaže Ilievski.

Подесћа ли вас ово на нешто?:))

- Podigli smo kredit i prodali njivu kako bismo imali da Miroljubu platimo tinkture i boravak u centru. Moja sestra za tinkture za sina plaćala je 160 evra mesečno, dok je za 12 dana u centru dala 600 evra. Moja sestra je u velikoj depresiji, stalno ide Ristu na grob i mora da otplaćuje dugove u kojima se sada nalazi - dodaje Ilievski.

Aleksandar Ilievski obratio se Miroljubu Petroviću nakon smrti svog sestrića na šta mu je šarlatan sramno i bez trunke savesti odgovorio "vi ste nezahvalna osoba i nemojte više da mi se javljate".

 

Ima ih u crkvi puno, većina deklarirani vjernika naginju ovome  "sindromu".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, kopitar рече

Ima ih u crkvi puno, većina deklarirani vjernika naginju ovome  "sindromu".

Мене доживљавају као сотону кад их одвраћам са овог суманутог пута. Видео си попа како вришти кад му не допуштам да нам продаје суботарске форе. Кретардизам је јерес, иако не осуђена на неком васељенском сабору, али ми, који се разумемо у ове ствари, сасвим јасно их препознајемо. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Zoran Đurović рече

Мене доживљавају као сотону кад их одвраћам са овог суманутог пута. Видео си попа како вришти кад му не допуштам да нам продаје суботарске форе. Кретардизам је јерес, иако не осуђена на неком васељенском сабору, али ми, који се разумемо у ове ствари, сасвим јасно их препознајемо. 

U pravu si ovo je strašan problem u crkvi ali do sada niko jasno da ga prepozna i defininira, čak je moguće da je dobar dio crkvene povijesti to bila i normalna pojava. 

Jer kako normalni ljudi mogu napraviti raskol i nanijeti nesagledive posljedice za sve generacije ako nisu bili zaraženi ovim virusom.

Ovo je veliki posao što si započeo sa velikom dobrobiti za Crkvu.

Znam o čemu je riječ jer i sam doživljavam slične stvari sa "svetim" subotarskim katolicima.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

(moze sedevakantisti,...   :D)

 

Ovi likovi sa ovog sajta su super, ... pravi katolici tradicionalisti,... :D... slicno tradicionalistima na Istoku... nesto ovako zajednicko sa njima i nama .... :ljut:  :0120_angryy:  ... (nikog ne volemo'... :smeh1:

http://www.katolik.hr

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...