Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

пре 3 минута, Juanito рече

:bu:

Из линкованог текста кога Горан користи за оно за против чега је сам аутор:

Одавно сам приметио да овај копи-пејст манијак не чита своје линковане текстове. Неопевани талибан.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 2 минута, Zoran Đurović рече

Одавно сам приметио да овај копи-пејст манијак не чита своје линковане текстове. Неопевани талибан.  

Данас сам код тебе имао Тајану, свакакао је пријатнија за разговор. :))

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Zoran Đurović рече

Повезани смо, нема друге. 

Naravno da smo povezani. Kako mogu da se radujem vaskrsenju ako ja vaskrsnem na zivot vecni a moj otac i majka ne? Iskoristio bih analogiju sa Svetom Trojicom. Kao sto otac ne moze da postoji bez Sina, Duha i obrnuto, tako ni covek ne moze da postoji bez roditelja, zene i dece ako ih ima. U ovom klipu Georgije Maksimov se bavi ovom temom i negde upravo pominje ateiste.
 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Ведран* рече

Ма ја кад сам тамо био увек набасам недељом, па само могу да блејим у излог.

И обично морам да дубље у излог зврљим јер у први план изложе проусташки историјски ревизионизам. И онда кад још то видим, експресно ме мине жеља да ту купујем било шта. 

Onda brate kupuj preko interneta..mada me čudi da tako pametnom čovjeku smetaju gluposti..ne_shvata

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Ведран* рече

Ма ја кад сам тамо био увек набасам недељом, па само могу да блејим у излог.

И обично морам да дубље у излог зврљим јер у први план изложе проусташки историјски ревизионизам. И онда кад још то видим, експресно ме мине жеља да ту купујем било шта. 

Onda brate kupuj preko interneta..mada me čudi da tako pametnom čovjeku smetaju gluposti..ne_shvata

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Ведран* рече

Ма ја кад сам тамо био увек набасам недељом, па само могу да блејим у излог.

И обично морам да дубље у излог зврљим јер у први план изложе проусташки историјски ревизионизам. И онда кад још то видим, експресно ме мине жеља да ту купујем било шта. 

I još..to ti je tako kad ti je na pameti što je ljudsko a ne Božje..:tongue:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, grigorije22 рече

U ovom klipu Georgije Maksimov

Сведок скверни... Не би требало да гледаш ове ствари. Лековитији би ти био неки порнић. Човек лупа, а много се понео. Износи "званичну" науку цркве, а то ово није. Не постоји та званична наука. Оно што обећа на почетуку, да дефинише основне концепте, није урадио. Такође види васкрсење као одлазак душа на небо, што је сумануто. Залаже се за погрешну идеју да ван институционалне цркве нема спасења. Ово је мрак што говори. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Чим сам поменуо натпросечно интелигентог дискутанта са минус интелигенцијом одма' пљуште кандидатуре човече :)).

Одма' се препознали и дигли два прста :)).....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, о.Горан рече

 Чим сам поменуо натпросечно интелигентог дискутанта са минус интелигенцијом одма' пљуште кандидатуре човече :)).

Одма' се препознали и дигли два прста :)).....

Не рекох ја за џ. да си ти психопата. Није се десило да сам неког психопату у мантији означио, а да се после није показало као тачно. Тебе држи само љубав за водицама. А изгледа да и тата Терзин мисли да си превише глуп да би им био од користи у суботарској секти, па ти не обећава место кад те православни најуре. :ani_biggrin: 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Продавци магле за ове са минус интелигенцијом говоре о хипотетичком настанку живота из тзв. примордијалне супе. Тај назив користе да им лакше продају бајку тј.да их намагарче мада то очигледно није много тешко:)), пошто ови све примају здраво за готово и климају главом:)).

Е сад питање за оне који умеју да размишљају својом главом што је потпуна супротност овима са минус интелигенцијом-кад би сте сада имали прилике да сад видите једну баруштину која испуњава хемијске услове да је назовемо "примордијалном супом" да ли можете да поверујете да би се за пар милијарди година из ње могао сам по себи развити биљно-животињски свет :)). Друго питање је-колико човек мора да буде шаран да поверује у ту небулозу над небулозама. Одговор је-као члан форума из Рима :)).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Zoran Đurović рече

Не рекох ја за џ. да си ти психопата. 

Ако је неко овде психопата, а уз то јефтин простак, незналица, неоригиналан, досадан и глуп то си ти. Лепо сам предлагао да ти се да нека друга тема да тамо замајаваш себи сличне и да лупеташ јер си овде потпуно празан, неоригиналан и бескористан. Јел' разумеш то или да ти се преведе на италијански? Незналице бедна.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, о.Горан рече

Продавци магле за ове са минус интелигенцијом говоре о хипотетичком настанку живота из тзв. примордијалне супе.

Ко говори о томе? Да нећеш да ме оптужиш и за блудне радње са твојом сестром? Очигледно је да немаш ништа паметно да кажеш па онда лупаш као Максим по дивизији. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што се тиче текста о Полу Камереру наравно да сам прочитао текст што не значи да се у свему слажем са аутором, нарочито јер знам одавно агенду коју заступа. Тежиште текста је било на раду Камерера.

Штавише, са аутором текста сам имао одавно дискусије још на Б92 форуму, ако је имао, чини ми се, никнејм Шредингер. То је било годинама пре него што је неука простачина написао и једну поруку на било ком озбиљном форуму :smeh1:.

Него, пустимо оне који долазе само да губе своје и време других на њихове рупе у образовању.Стојим иза тога да би требало дотичном дати другу тему да тамо пише са својим ботовима шта му воља, а да нама овде не губи време. Ја сигурно не бих читао ту небулозу од теме, а камоли учествовао. Тако би људи имали прилике да чују шта имају да кажу обе стране без препуцавања које дотични упорно форсира јер нема никакве аргументе. Наиме, очигледно је да простачина не уме да се уљуди, а зашто би се ми који смо добронамерно дошли овде и пишемо конструктивно трошили време на болесне и деструктивне мозгове.

Тема је важна и веома читана, са тенденцијом да траје, а мој предлог је потпуно добронамеран. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 37 минута, о.Горан рече

Ако је неко овде психопата, а уз то јефтин простак, незналица, неоригиналан, досадан и глуп то си ти. Лепо сам предлагао да ти се да нека друга тема да тамо замајаваш себи сличне и да лупеташ јер си овде потпуно празан, неоригиналан и бескористан. Јел' разумеш то или да ти се преведе на италијански? Незналице бедна.

Bože molim Te samo da Rakić spava i da ovo ne vidi..opet će zatvorit temu i šta onda da čitam..:babuska:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...