Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 11 часа, Zoran Đurović рече

Прво краљевство је почело у Ериду

Алулим - 28800 г                

Алалнгар -    36000 г                      

Краљевање прелази у Бад-тибира

Ен-мен-лу-ана - 43200 г                 

Ен-мен-гал-ана - 28000 г               

Думузи Пастир - 36000 година               

Краљевање прелази у Лараг

Ен-сипад-зид-ана - 28800 г                      

Краљевање прелази у Зимбир

Ен-мен-дур-ана -      21000 г            

итд. 

Не знам како је вама, али мени се од Авине нумерологије завртило у глави. :))

Него мене друго нешто забрињава. molimoli

Пре месец дана рекох у шали за нашег милог Аву:

On 19.9.2018. at 9:11, Ведран* рече

Овај поп није само обични јеретик, бави се и нумерологијом. Васијане, видиш ли ти ово?

:))

И шта се десило?

Сада, након месец дана, шаље нам Ава праву нумерологију. :D

А уз то постаде и "расколник" да лук ни јео ни мирисао није.  :unbelieveble:

Мене то брине! Оћу рећи, ота "виђења". Шта ће то мени? :stadaradim:

Нећу се ползовати више с њима, али поп Горан да се не пење више по крововима, и да обује једну чарапу наопачке.  

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, Zoran Đurović рече

Писах магистарски на Августинијануму, мој ментор, Виторино Гроси (ОСА)........................ Ја сам докторирао...... Ја сам докторирао......Ја сам докторирао......Ја сам докторирао......Ја сам докторирао......Ја сам докторирао......Ја сам докторирао......Ја сам докторирао......Ја сам докторирао......Ја сам докторирао......Ја сам докторирао......Ја сам докторирао......Ја сам докторирао......Ја сам докторирао......

 

Које јефтино пренемагање човече. Овај не само да је штребер за медаљу него му бистрина уопште није једна од јачих страна, никако да укапира неке ствари, а ни тад неће којим темпом не капира. Не пратим његова писанија овде, јел` он овде овако стално пише о том свом дошколовавању, и на осталим темама смара људе или како?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, о.Горан рече

Од муке Ђура почео да ме клевета :)). Погубио се тотално, па лаже ли лаже.

Брате, ниси разумео; Клауд је написао за оног лика кога си ти качио и хвалио да је педер. На њега сам мислио, ђе на тебе?! Праштај ако се нисам прецизно изразио. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, о.Горан рече

Ко, мислиш на Санфорда?

Па на њега је мислио! Зато сам се ја надовезао. Мало си спор у расуђивању...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, о.Горан рече

Које јефтино пренемагање човече. Овај не само да је штребер за медаљу него му бистрина уопште није једна од јачих страна, никако да укапира неке ствари, а ни тад неће којим темпом не капира. Не пратим његова писанија овде, јел` он овде овако стално пише о том свом дошколовавању, и на осталим темама смара људе или како?

Фалим те Боже неба и земље, па овај поп нема специјализације! Затравио би овде, судећи по гушењу које причињава као полуписмен, шта би тек било да има школе!?:)) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, о.Горан рече

а колико он са оном његовом косетином :smeh1:.

Па тако га Бог створио! Ки праоца Адама. :)))

Све са косетином. :))

Није еволуирао у подшишаног. 

1245537029_.jpg.d30f283b0fb91c3b570874a495a322aa.jpg

 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije be peder. Zebavam se.

U stvari nemam pojma...

 

Razvijam humor u skladu sa temom- dakle apsurdan.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Ведран* рече

Не знам како је вама, али мени се од Авине нумерологије завртило у глави. :))

Поп ми ништа не одговори на нумерологију...:sunce:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Zoran Đurović рече

Поп ми ништа не одговори на нумерологију...:sunce:

Е. Ал би зато радо косе да вам чупа! :))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Zoran Đurović рече

Брате, ниси разумео; Клауд је написао за оног лика кога си ти качио и хвалио да је педер. На њега сам мислио, ђе на тебе?! Праштај ако се нисам прецизно изразио. 

Ок, није проблем. Па писало је "Горан је модеран поп. Па шта ако је педер?". Мало је двосмислено мораш признати. Да си написао "Па шта ако је Санфорд педер?" онда не би било. А и одакле уопште овоме за Санфорда то??

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, cloudking рече

Nije be peder. Zebavam se.

U stvari nemam pojma...

Чекај бре човече, не знам да ли си читао Јеванђеља( ако ниси, требао си, ако јеси, гледај да научиш нешто из њих), али тамо нпр. пише "Како хоћете да вама чине људи, чините тако и ви њима" (Лк 6,31).

Ако желиш да тебе неко не проглашава педером ако то ниси онда немој ни ти другог. Ружно баш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ли то из јеванђеља важи и кад некога проглашаваш будалом или неком од живуљки? :0205_whistling:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Tumaralo. рече

Da li je uspostavljen kontakt sa dr. Terzinom? :mahmah:

Bilo bi dobro da dođe ođe.

Ја сам човека упутио пославши му линк тј. учинио што је до мене. Е сад, многи су већ "дискутовали" са њим без његовог присуства тако да не знам која је његова реакција на то била, али свакако није била позитивна. А и рекао ми је да је у сукобу са слободним временом, то сам и пре имао прилике да се уверим.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...