Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

пре 2 минута, Bokisd рече

To kao, da bakterije malo izbaguju i krenu da rade suprotno od onoga sto u 99% slucajeva rade u procesu truljenja. 

Niko nista ne baguje, radi se o normalnom prirodnom procesu aman...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 2 минута, Bokisd рече

Zbog toga i imamo blagodat i osvecenje koje daju da kroz netrulezna tela svetitelja deluje sila Bozija.

jel ista sila bozija deluje i kroz netrulezna tela muslimana?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко каже да змије немају ноге. :smeh1:

Постоји пословица у нашем народу   " крије ко змија ноге." :smeh1:

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Bokisd рече

Zbog toga se u veri kod netruleznih mostiju uzima i  faktor cudesa.

haha what?

Cemu sluzi faktor cudesa ako se radi o poznatom i sasvim prirodnom procesu? IMas cak i clanak na vikipediji o tom prirodnom procesu. Zbog cega se uzima faktor cudesa kod netruleznih mostiju?

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, cloudking рече

jel ista sila bozija deluje i kroz netrulezna tela muslimana?

И ђав, ђав цитира СП за своје потребе. Немају исцељења.

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Zoran Đurović рече

бавим се патолошким темама - тобом.:)) Дакле, елаборирали смо оно што ТЕ и Писмо деле - примери су делфини, китови и змије. Ти нигде ништа ниси објаснио зашто китови имају даНАс закржљале ноге као и бое. Вероватно је и китове Бог проклео!12:smeha: Делфине је сигурно проклео као содомљане, јер и овик имају хомосексуалне односе!:))  

Vi ste baš bre neobrazovani,nisu nikakve zakržljale noge,nego nogice koje koriste pri parenju...ništa ne znate ko teletabisi...7896634

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Zoran Đurović рече

Ти си 24 сата дневно глуп и просипаш глупости. Ко ти каже да је змија за секунд изгубила ноге? Што Адам и Ева не умреше истог дана? 

Без нервозе :)). Ти овде две паметне реченице не рече и `оћеш да причаш неком дал` је паметан или не.

Није змија губила ноге милионима година, ајде бре батали ме са твојим будалаштинама више човече. Лези ту и ћути, већ имаш довољно јединица на овој теми, горе него Црни Анђелко који је понављао први разред 100 пута.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Zoran Đurović рече

бавим се патолошким темама - тобом.

Знам да си патолошки опседнут са мном :)). Тако то иде кад те неко нон стоп побеђује у дискусијама као ја тебе овде :)).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Рапсоди рече

Немају исцељења.

Sori, imaju i to...

 

Al nema veze... garantovano izmisljaju te price i lazu ljude ili u najmanju ruku pogresno interpertiraju sasvim uobicajene stvari i dozivljavaju ih kao cudotvrona isceljenja... el tako? :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, cloudking рече
пре 4 минута, Bokisd рече

To kao, da bakterije malo izbaguju i krenu da rade suprotno od onoga sto u 99% slucajeva rade u procesu truljenja. 

Niko nista ne baguje, radi se o normalnom prirodnom procesu aman...

Govorimo u smislu, zbog cega se desava netruleznost, jer, bakterije deluju uglavnom u 99% slucajava na truljenje.

Inace, ako iste bakterije u nekim slucajevima ne odradjuju proces truljenja,.....zbog cega onda nije i ne bi postojalo vreme kada je Bog stvorio svet i coveka i zivotinje, netruleznim i neraspadljivim,..... nisu delovale bakterije na proces truljenja, kao sto imamo slucajeve i danas,..  :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

Sori, imaju i to...

 

Al nema veze... garantovano izmisljaju te price i lazu ljude ili u najmanju ruku pogresno interpertiraju sasvim uobicajene stvari i dozivljavaju ih kao cudotvrona isceljenja... el tako? :D

Њихова исцељења су нешто као и  исцељења биоенергетичара, уз  помоћ ђав, ђав силе ти као помажу , и као залече  један део тела,  кад оно, за врло кратко време ти озбиљно оболи напрасно други део тела који је био потпуно здрав. КОд правословних целебних моштију тога нема. Или јеси, или ниси, брале мој....:D    

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, о.Горан рече

Знам да си патолошки опседнут са мном :)). Тако то иде кад те неко нон стоп побеђује у дискусијама као ја тебе овде :)).

pope, немој то да ми радиш, једва се стиснух да се не упишам!:)) Сада не могу да трчим до вецеа...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, cloudking рече

jel ista sila bozija deluje i kroz netrulezna tela muslimana?

Pa, po veri nije slicno.

Inace, ne znam , nije mi poznato da u islamu postoje pretezna vera i predanje o cudesima i netruleznim telima svetih koja daju isceljenje.

Mnogi muslimani se obracaju mostima svetih u hriscanstvu radi isceljenja,....sta ce oni ovde kod nas,.. mislim, Bog daje' svim ljudima koji priticu svetim mostima isceljenja i olaksanje, ...ali, prica je, o mostima svetih u hriscanstvu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...