Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 1 минут, Muramasa рече

Nego, ovo je tema o Trampu, a libtardi su ceo januar i februar prošle godine proveli urlajući "literally Hitler". Pa ja da imam na vlasti lika za koga očekujem da će početi sa masovnim ubistvima, oružje bih držao kao najveću svetinju i imao bih ogromne štekove municije.

Sa druge strane, libtardi se svojski bore da se oružje centralizuje u ruke osobe koju su proglasili Hitlerom.

Па нису баш познати по логици...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 4 минута, Avocado рече

Ma skroz je cool da ti imaš svoje male libertarijanske dogmice koje nikakav dokaz ne može da ugrozi, samo nemoj onda da se praviš kao da ozbiljno razgovaraš sa nekim tj. da mu tražiš dokaze na koje ćeš samo da odmahneš rukom i napišeš nešto što sa tim veze nema... to izuzetno smara...

 

пре 3 минута, Grizzly Adams рече

Камо среће да смо видели било какав "доказ" осим wishful thinking...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Grizzly Adams рече

Па цела расправа је почела око Трампове изјаве да треба омогућити људима који тамо раде да бране децу.

 

Rasprava je započela oko budalaštine da treba naoružati nastavnike a ne  (neke) "ljude".  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Grizzly Adams рече

Камо среће да смо видели било какав "доказ" осим wishful thinking...

 

:)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Avocado рече

Каже овде:

A study found that there were no mass shooting deaths of five or more in Australia from 1997 through 2016, though the authors note that it is impossible to prove the agreement was the cause.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Branka62 рече

Rasprava je započela oko budalaštine da treba naoružati nastavnike a ne  (neke) "ljude".  

Не треба их "наоружати". Многи од њих су већ наоружани, имају обуку, дозволе и знају како да их користе.

Проблем је само што им је забрањено да их носе са собом у школском кругу.

Осим тога, не видим стварно каква је разлика између наставника и чувара... Људи су и један и други. Ви сте овде тотално ирационални.

 

Своди се на то да људи који нису никад имали прилике да користе пиштољ или пушку имају фобију од тих предмета.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Branka62 рече

budalaštine da treba naoružati nastavnike

Значи "будалаштина" је да образован човек са факултетом носи оружје, а није будалаштина да све њих разоружамо и доведемо једног дилеју са три разреда школе и дамо му пиштољ...

Ето то је кад се искључи логика и иде само на емоције.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мада се бојим да овде од логике нема ништа... Тешко ћете се ви извући из тог "емоционализма" или шта је већ.

Џаба се нервирам, само наставите да се смејете "будалаштинама". Много је битно зумирати Трампове белешке и чудити се томе, уместо да се размишља. Хлеба и игара. :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Grizzly Adams рече

Мада се бојим да овде од логике нема ништа... Тешко ћете се ви извући из тог "емоционализма" или шта је већ.

 

пре 1 минут, Grizzly Adams рече

Џаба се нервирам

 

:ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Grizzly Adams рече

Своди се на то да људи који нису никад имали прилике да користе пиштољ или пушку имају фобију од тих предмета.

Лепо сврате у Ауроровину, дам им .30-06 Винчестер да пробају и све буде фино :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Branka62 рече

Ogromna.

Па јесте огромна. Један је интелигентан, вредан, завршио факултет, ради озбиљан посао.

Овај други има три разреда школе и није могао да нађе други посао осим да седи и блеји по цео дан.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...