Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

Inace obamina plata je bila 3 miliona za oba mandata. Tramp se vec odrekao milion i po jer se odrekao predsednicke plate. Dakle tramp je za svojih 6 meseci donirao vise nego obama za 8 dina..... 

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

Let this sink in for a minute.....Hundreds and hundreds of small boats pulled by countless pickups and SUVs from across the South are headed for Houston. Almost all of them driven by men. They're using their own property, sacrificing their own time, spending their own money, and risking their own lives for one reason: to help total strangers in desperate need.

Most of them are by themselves. Most are dressed like the redneck duck hunters and bass fisherman they are. Many are veterans. Most are wearing well-used gimme-hats, t-shirts, and jeans; and there's a preponderance of camo. Most are probably gun owners, and most probably voted for Trump.

These are the people the Left loves to hate, the ones Maddow mocks. The ones Maher and Olbermann just *know* they're so much better than.

These are The Quiet Ones. They don't wear masks and tear down statues. They don't, as a rule, march and demonstrate. And most have probably never been in a Whole Foods.

But they'll spend the next several days wading in cold, dirty water; dodging gators and water moccasins and fire ants; eating whatever meager rations are available; and sleeping wherever they can in dirty, damp clothes. Their reward is the tears and the hugs and the smiles from the terrified people they help. They'll deliver one boatload, and then go back for more.

When disaster strikes, it's what men do. Real men. Heroic men. American men. And then they'll knock back a few shots, or a few beers with like-minded men they've never met before, and talk about fish, or ten-point bucks, or the benefits of hollow-point ammo, or their F-150.

And the next time they hear someone talk about "the patriarchy", or "male privilege", they'll snort, turn off the TV and go to bed.

In the meantime, they'll likely be up again before dawn. To do it again. Until the helpless are rescued. And the work's done.

They're unlikely to be reimbursed. There won't be medals. They won't care. They're heroes. And it's what they do.

AMEN.

FB_IMG_1504309778197.thumb.jpg.cf28f56f6a05dedb987e41d6b4834a39.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Људи се стварно труде да помогну. Један мој колега је отишао да волонтира. Баш овај реднек профил... :)

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 часа, Млађони рече

jedva cekam kad te realnost opali :)
https://www.usatoday.com/story/news/politics/elections/2016/2016/11/09/hispanic-vote-election-2016-donald-trump-hillary-clinton/93540772/

Imaj na umu da na predjasnjim izborima hispanosi glasaju 80 : 20 za demokrate. Znaci trump je uspeo da povuce vise hispano glasova nego bilo koji drugi republikanski kandidata. Razmisli o tome... :) 

ocigledno da ovi meksikanci mrze druge meksikance. 
To je inace u americi glavna fora, kada je crnac republikanac ona ga zovu "oreo" (crn spolja beo iznutra kao keks) Ili uncle tom. 
Ekstremni su pritiscki unutar crne i latoni populacije da ne glasas republikanca. 

ovo sto je tramp uradio je nevidjeni uspeh za jednog republikanca. 
 

Neverovatno! Sad je prpblem sto meksikanci salju pomoc ne razumem?

Ja bapisem meksikanci slju pomoc ti kazeas jedva cekam da te realnost opali u glavu? Kojabrealnost?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 54 минута, cloudking рече

Neverovatno! Sad je prpblem sto meksikanci salju pomoc ne razumem?

Ja bapisem meksikanci slju pomoc ti kazeas jedva cekam da te realnost opali u glavu? Kojabrealnost?

Ne brate problem je sto izmisljas da je ksenofob jer hoce da kontrolise migracije jer eto ... boze moj.... ima strasnu pretpostavku da nisu svi meksikanci koji hoce da udju u ameriku super divni produktivni ljudi. Zamisli e? Ne misli za sve meksikance sve najbolje, koje djubre ksenofobicno.




 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inace banka engleske je sprovela studiju o uplivu migracija na ekonomiju. Kada se uvoze masovno radnici koji rade "low level" poslove, tipa djubretari, gradjevinci i slicno, to znacajno umanjuje plate ljudima najnize radnicke klase. 

http://www.telegraph.co.uk/news/politics/12063052/Mass-migration-driving-down-wages-offered-to-British-jobseekers.html

Ne glasaju ljudi za trampa jer su rasisti, nego jer im meksikanac koji pretrcava granicu umanjuje platu i uzima posao. A sa druge strane tog meksikanca ne opterecuje drzava porezima. 

Znaci totalno ne fer pozicija. Lepo sam rekao, ne mozes imati welfare i migracije. Ne mozes. Nema tu nista ksenofobicno cist pragmatizam. 

i ako to nastavis da radids nateraces te ljude cija plata strada od tih migracija da mrze migrante. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Grizzly Adams рече

Ne, oni su zauzeti kovanjem teorije da je nacin na koji su pomagali ljudima RASISTICKI jer ce da nadju neku oblast gde su crnci vise osteceni nego belci i za to ce da krive white supremacy. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Млађони рече

Ne brate problem je sto izmisljas da je ksenofob jer hoce da kontrolise migracije jer eto ... boze moj.... ima strasnu pretpostavku da nisu svi meksikanci koji hoce da udju u ameriku super divni produktivni ljudi. Zamisli e? Ne misli za sve meksikance sve najbolje, koje djubre ksenofobicno.




 

Napredujemo, sad jos samo da ukapirate da nisu svi ni besposlicari i gnjavatori koji zele da zive od socijalne pokoci i napravili smo pomak!

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 35 минута, Млађони рече

Inace banka engleske je sprovela studiju o uplivu migracija na ekonomiju. Kada se uvoze masovno radnici koji rade "low level" poslove, tipa djubretari, gradjevinci i slicno, to znacajno umanjuje plate ljudima najnize radnicke klase. 

http://www.telegraph.co.uk/news/politics/12063052/Mass-migration-driving-down-wages-offered-to-British-jobseekers.html

Ne glasaju ljudi za trampa jer su rasisti, nego jer im meksikanac koji pretrcava granicu umanjuje platu i uzima posao. A sa druge strane tog meksikanca ne opterecuje drzava porezima. 

Znaci totalno ne fer pozicija. Lepo sam rekao, ne mozes imati welfare i migracije. Ne mozes. Nema tu nista ksenofobicno cist pragmatizam. 

i ako to nastavis da radids nateraces te ljude cija plata strada od tih migracija da mrze migrante. 

Sto ne proveris te tvoje statitike pre svega da vidia koliko zapravo migranata ulazi u USA pretrcavajuci granicu?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Аурор рече

Ali kako će da se pomaže ljudima bez države?

FB_IMG_1504309261298.jpg.bbd9da25e73c94ec9e3f78c65648ec37.jpg

Па чекају у редовима да их држава распореди где и како да волонтирају. Значи, према овоме што си поставио људи без државе не могу ни да волонтирају.

Ја се са тим не слажем, али то следи из ивог што си поставио.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, RYLAH рече

Ја се са тим не слажем, али то следи из ивог што си поставио.

Pozitivna strana komentara,. Lajk. :) nisam ovo ocekivao od tebe. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...