Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 1 минут, cloudking рече

A ne, ne... ne pratis... sad pricaju "nista strasnog nema u surovanju",  "pa sta ako su surovali" ili "zasto ruse gledate kao na neprijatelje" a drugar auror je malopre napisao da ne vidi nista lose u tome "kad dve velike sile saradjuju" :D:D:D 

Sutra će da bude: "Pa šta što se ispostavilo da Putin ipak ima Trampov snimak sa maloletnim prostitutkama, to uopšte ne znači da je mogao da ga ucenjuje"... ili nešto slično... ;)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 6 минута, Avocado рече

Sutra će da bude: "Pa šta što se ispostavilo da Putin ipak ima Trampov snimak sa maloletnim prostitutkama, to uopšte ne znači da je mogao da ga ucenjuje"... ili nešto slično... ;)

Мени је још грђе што ће Аурор у случају Трампа и малолетних простутки привремено заборавити #традицију и #дегенерацију. 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Juanito рече

Мени је још грђе што ће Аурор у случају Трампа и малолетних простутки привремено заборавити #традицију и #дегенерацију. 

У незгодној сам ситувацији, хејтујете и то и њега... :)))

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 44 минута, cloudking рече

Jel isusi tu mocvaru vise?

Ех...  

пре 45 минута, cloudking рече

Ne bi nista bilo od te no fly zone

Било би сигурно, чим је нешто много лоше као ово... Та се обећања испуњавају. Сем тога, oна је знани ратни јастреб, сети се како се кезила над Гадафијевим лешом.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Аурор рече

Шта се тачно зна за сигурно у овом случају уопште?

Šta sad očekuješ da ti prepričavam sadržaj mailova koje je sam Balvan Junior postavio na tviteru? :)

(a za koje bismo da je neko drugi objavio gledali jedno tri stranice postova i mimova o fake news evil mainstream media...)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нема ништа. Неко им обећао "вруће" податке о Хилари, џуниор отишао на митинг (што је глупо наравно, пошаљеш некога...) и није се десило ништа. Нит су добили податке, нити је ишта од тога било.

То је у ствари доказ да никакве "сарадње" са Русијом није било, иначе се не би бламирали тако.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Grizzly Adams рече

То је у ствари доказ да никакве "сарадње" са Русијом није било, иначе се не би бламирали тако.

Мени је смешна тврдња да су они нешто утицали. Замисли Путин ригује изборе у САД... Right :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Grizzly Adams рече

Ово је човек који је организовао тај митинг, обрати пажњу

Шта који... xD

Што рече, да имају нешто, био би у затвору сад... Мало су заборавили лисице, што би рекао Мајк из Брејкинг Бед. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Grizzly Adams рече

Неко им обећао "вруће" податке о Хилари, џуниор отишао на митинг (што је глупо наравно, пошаљеш некога...)

ovo znamo

 

пре 12 минута, Grizzly Adams рече

није се десило ништа. Нит су добили податке, нити је ишта од тога било.

ovo ne znamo

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, cloudking рече

A znamo sigurno da je do tog sastanka doslo jer se taj Goldstone checkin-ovo u tramp kuli :D

 

screen%20shot%202017-07-10%20at%20112303

 

:D:D:D 

Па то је КГБ лукавост, објавиш намерно да непријатељ мисли како се ништа не дешава... :smeh1:

Али озбиљно, ја сам шокиран да демократисти нису могли Трампу никакву озбиљну прљавштину да нађу него морају да измишљају ове очајничке ствари. А бре, за 70 година је морао неко веће срање да направи... Прегази бабу на пешачком ил нешто...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Аурор рече

Мени је смешна тврдња да су они нешто утицали. Замисли Путин ригује изборе у САД... Right :)

Uticati na rezultat izbora nije isto što i "rigovati" izbore... ja zato i rekoh da mi nije sporno to što je Putin uticao na izbore... eto recimo, ako 2019. objavi taj Tramp porno snimak ;) , on će svakako uticati na rezultat izbora... ali to nije isto što i nameštanje izbora... dve sasvim različite stvari... to što je Putin uradio, da je uradio CNN bi zvali "istraživačko novinarstvo"... meni nije dakle to interesantno u priči sa Balvan Juniorom... nego, po ko zna koji put se ispostavlja da Balvan i njegovi lažu i foliraju i vi ga sve vreme podržavate kao da vam je neko napravio lobotomiju... svako malo se pojavi neki novi link sa Rusima i vi svaki put popušite "obrazloženje" Trampa i ponavljate "nema tu ništa, fake news"...

Posle koliko linkova to "nema tu ništa" postaje baš glupa laž, jer tu svakako ima "nešto". To nešto verovatno nije na nekakvom treason nivou kako bi Demokrate volele da predstave (mada, ko zna, kako je krenulo)... ali ponavljanje "nema tu ništa" na 20u istinitu vest koja povezuje Trampovu kampanju sa Rusijom postaje smešno... i to nakon što ta Trampova kampanja već 20i put sve to predstavi kao "ok, to je to, ali to nije toliko važno i strašno, zato vam do sad nismo ni rekli i to je sve što ima da se zna o našim vezama sa Rusijom, nema više ništa osim toga"...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...