Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 9 часа, Аурор рече

Da se zahvalim bratu @cloudking što je otkrio ovo, znači u ovim ratnim danima. :)

 

Sjajno uradjeno! Pozdravljam svaku kreativnost bez obzira da li salje poruku koja mi nije bliska. 

Inace, nasao sam i jednog altrajt viteza! :)

Man who ripped off woman's veil while shouting "You f***ing stupid Muslim” is jailed

http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/man-peter-scotter-muslim-woman-veil-ripped-off-newcastle-crown-court-sentence-brexit-result-a7822286.html?cmpid=facebook-post

 

 

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Аурор рече

Pa mislim da to nije vredno pominjanja ni vesti :)

Nego eto, mora da se održava narativ o procvatu novog fašizma...

Ja i moja supruga smo bili zrtve slicnog napada samo nije bio na verskoj nego nacionalnoj osnovi. Napadnuti smo ispred svoje zgrade od strane pijanih ti slicnomisljenika i to zapravo bez razloga jer su greskom pretpostavili da smo "kosovari"... to je sve. 

Ja znam da je flerterima s nacizmom tesko da razumeju sledece recenice, but still... Moja supruga nije smela po hleb da ode neko vreme posle toga zbog cistog straha a ja sam morao da odvezem auto van grada kod roditelja iz konstantnog straha da ce se vratiti da ga jos demoliraju. Sve to i dalje ne mogu da opisu osecaj straha, bespomocnosti i beznadja u kojem smo bili dugo posle toga. Jednostavno, zivot nam je bio srozan u tom periodu.

A ti sad kazes nije to nista??

Zasto da ja vama budalama poklanjam jedan sekund svog zivota? Zasto da bude u redu da mi kidnapujete srecu i zadovoljstvo i meni i mojoj porodici?

Zato se ja identifikujem sa ovim jadnom i neduznom zenom, njenim sinom i suprugom a ne sa ovim tvojim fasistoidnim izgovorom za bljuvotinu od ljudskog bica. 

Kod mene ja samo bila sreca to sto sin nije bio sa nama pa sam se skoncentrisao da ostanem miran i pribran dok ne dodju panduri. A mogao je da bude i sin tu, a onda bi bilo gadno. A moglo je i da bude dozvoljeno nosenje oruzija pa da pobijem ova tvoja goveda na licu mesta i da ove redove kucam iz zatvora...

Dare. Ti si nacista. Stojim iza svake od ove tri reci i spreman sam da branim svoje misljenje ukoliko neko smatra da je neprimereno i da krsi forumska pravila jet kako ti ono volis da kazes "nazivajmo stvari pravim imenom"

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, cloudking рече

Napadnuti smo ispred svoje zgrade od strane pijanih ti slicnomisljenika i to zapravo bez razloga jer su greskom pretpostavili da smo "kosovari"... to je sve. 

What the hell?

Kakve imam veze sa tim?

пре 2 минута, cloudking рече

ovim tvojim fasistoidnim izgovorom za bljuvotinu od ljudskog bica. 

Ne odobravam to što je uradio, osuđujem, samo kažem da nije za vesti.

Verovatno je isti dan u Pakistanu dignuto u vazduh 20 ljudi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, cloudking рече

A moglo je i da bude dozvoljeno nosenje oruzija pa da pobijem ova tvoja goveda na licu mesta i da ove redove kucam iz zatvora...

To bi ti bila dužnost da je ta situacija eskalirala.

A čekaj, što su oni "moji"? Zato što su pijani kreteni, a kreten sam i ja, šta? :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Аурор рече

To bi ti bila dužnost da je ta situacija eskalirala.

A čekaj, što su oni "moji"? Zato što su pijani kreteni, a kreten sam i ja, šta? :)

Politicki ste istomisljenici zar to ne kapiras?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Аурор рече

What the hell?

Kakve imam veze sa tim?

Ne odobravam to što je uradio, osuđujem, samo kažem da nije za vesti.

Verovatno je isti dan u Pakistanu dignuto u vazduh 20 ljudi.

Neverovatno :)

Sta? Beba umrla od gladi u beogradu?! Pa sta, verovatno je negde u kini umrlo bar deset...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Аурор рече

What the hell?

Kakve imam veze sa tim?

Ne odobravam to što je uradio, osuđujem, samo kažem da nije za vesti.

Verovatno je isti dan u Pakistanu dignuto u vazduh 20 ljudi.

Ili jos bolje:

"Predrag Stojadinovic pijan napao aurora, strgao mu lancic sa krstom i bacio ga u djubre uz povike "mars iz nase zenlje! Ovo je sekularna srbija pravoslavni zatucanici!"

Pa pickili bi ste dva meseca po forumu uz kuknjavu o zlocinu iz mrznje :) kukali bi ste ko deca o ugrozenim pravima i "nezapamcenom zlocinu" nad verujucom vecinom :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, cloudking рече

Neverovatno :)

Sta? Beba umrla od gladi u beogradu?! Pa sta, verovatno je negde u kini umrlo bar deset...

To su izvestili samo jer su hteli da guraju priču o "novom fašizmu" i kako su muslimani žrtve, sam si potvrdio da se takve stvari dešavaju ovako.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...