Jump to content

Ćaskanje o ljubavi (muško-ženskim odnosima)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 7 часа, Sanja Т. рече

...ал се глупираш и то те је понело.

Zovi to kako hoćeš, ali suština muško ženskih odnosa ne može se sakriti.

пре 7 часа, Sanja Т. рече

Да знаш моју ситуацију, сада би клекнуо преда мном  и молио за опроштај - због написаног.

Ono što sam pisao, odnosi se na većinu žena, što znači ne na sve, ali zbog par izuzetaka ne može se situacija predstavljati boljom nego što jeste. Posledice aktuelnog ženskog ponašanja su više nego vidljive i u budućnosti ne obećavaju nikakve obrte na bolje. Čak naprotiv. Jednom delu muškaraca to i odgovara.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 5.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 9 часа, Sun14861 рече

za drugo samo izbegavaj sponzoruse,

Nemam ja koga da izbegavam. Ako bih došao do nekih para, jedino u tom slučaju možda bi bilo neke šanse da se neka žena zainteresuje. Ali i to može biti kratkog daha.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gledam jedan dokumentarac iz Afrike. Priča neki čovek, kao kako bi imao manje dece da nije siromašan. Ovako mu treba radna snaga. Pitaju gde ti je žena. Kaže umrla od gladi prošle godine. Tako da... Neko bolje i da nema porodicu, ako ne može da brine o njoj. 

 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Sun14861 

Kao što sam ovde već više puta isticao, živim od svog rada, od svojih deset prstiju, od pravog rada, a ne od sedenja u kancelariji ili piskaranja ili politikarenja ili nekog drugog parazitskog zanimanja. Nisam na državnim jaslama, radim prave fizičke poslove i ne čekam milostinju. Troškove života sam sveo na neophodni minimum, što znači da živim skromno, a to opet  znači da nema luksuziranja, nema izlazaka, nema letovanja, zimovanja, ni putovanja, kupujem samo neophodne stvari za podmirivanje osnovnih potreba, nemam dugovanja za struju, telefon u paketu sa internetom, porez, socijalno, plaćam sve na vreme, ne primam nikakvu pomoć, nikad nisam nogom kročio u kladionice i druge kockarnice, mobilni sam dobio na poklon, jednom godišnje uplatim 200 dinara da bih bio dostupan onima koji žele da me pozovu, a zovu me retko, ja gotovo da ne zovem nikoga sa svog broja, a imam službeni telefon koji mi je dat na korišćenje, ulažem skromna sredstva u posao, da bih mogao da računam na stabilniji izvor prihoda, ranije nisam imao auto, otac mi je pomogao da dođem do auta, troškove registracije i održavanja plaćam sam, nijednom nije sa mnom u njemu sedela ni devojka ni žena (čak ni kao prijateljica), jer nemam ni devojku ni ženu, auto služi za snabdevanje, posao i kada treba da odvezem majku kod lekara, gorivo i delovi su skupa stavka i da ne pišem dalje, valjda ti je dovoljno da me više ne nazivaš tuđim imenom niti stavljaš u isti koš sa njim. :dry:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 25.9.2021. at 19:40, Bojan* рече

Simpatično sa tvoje strane. Znam da si dobra kao čovek, ali nisam ono što misliš. Treba da razumeš da nije lako biti sam. Ne možemo svi biti zgodni, visoki i sa zaposlenjem, koje se visoko rangira i dobro plaća. Neko se rodi da bude privlačan, a neko ne. Neko se rodi u siromaštvu, a neko u izobilju. Prirodno je da vi, žene, jurite zgodne, visoke, materijalno obezbeđene muškarce i da pred njima padate na kolena, kao što je prirodno i da birate one muškarce za koje mislite da će vam pružiti veće seksualno zadovoljstvo. Ne treba da negirate nešto o čemu mnoge žene i same pričaju. Takođe ne treba da nam pričate prazne priče o tome kako vam nije bitan izgled, kako vam nije bitan seks i materijalni status, nego vam je bitno ne znam ni ja šta. Ipak je sve suviše očigledno.

Ау краљу, ти још не посустајеш.

Сигма мејл грајндсет :coolio:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ima i srećnih priča ;) :)

WWW.KURIR.RS

Jedan od najboljih NBA igrača, košarkaš Klipersa Pol Džordž, dobio je treće dete sa Srpkinjom Danijelom Rajić.Srpska Kim...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...