Jump to content

РУСКИ МЕДИЈИ РАСКРИНКАЛИ ДЕСНИЧАРА БОШКА ОБРАДОВИЋА: Двери су америчка превара!

Оцени ову тему


Istochnik

Препоручена порука

3 hours ago, Рапсоди рече

Док сам писала скорашњи пост о Дверима горе мало изнад, на скајп  мрежи појављује се доступност Данила Тврдишића, рачунар који тренутно користим услужни..

Има нешто у томе , ја о Дверима и прогону истих а Даниле на вези....:scratch_head:

Колико знам браћа Тврдишић нису више са Дверима, отишли су заједно са Глишићем. Ваљда ће један од њих бити одборник у општини НБГ изабран на Шапићевој листи.

 

Нису то оне исте Двери које су заговарале причу да нису странка већ народни покрет. 

 

Ништа веће овласти нема Шешељ у СРС него што сад има Бошко у Дверима с тим да су они већ направили одређени политички заокрет, а Шешељ се за исто залаже последњих 30 година

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...