Jump to content

Добродошли на прву црквену друштвену мрежу Црква.нет!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Шта је потребно да би нека страница постала званична?

 

Да упростим,чији благослов? :D:sunce:

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

@@Иван ♪♫,

 

Доста људи који су се регистровали нису активни (као и овде), али чим се направе нова познанства, скупе пријатељи, биће одлично :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa tamo se ništa ne događa :/ I kad uspem da otvorim sajt, nema praktično ničeg interesantnog :/ 

 

Pa to je odlična vijest da se ne dešava "ništa", šta bi ti to htio? Bolje je i to "ništa" nego "svašta", omg!

Isti si ko moja sestra, ona stalno kuka i jadikuje kako smo sasvim sami u tom grozno velikom vesmiru

i kad bi se našao neko još osim ljudi bilo bi joj valjda lakše na srcu odmah! No, taman posla, ko bi

se to tamo našao i naći mogao? Najprije takvi kao Klingoni ili Osmi putnik, teško očekivat šta normalno!

Kažem sestri, ćuti, bolje da smo sami, ko zna kako bi to dopalo kad bi tu još neko bio, užas i pomislit!

U svakom slučaju, bolje da se ne dešava ništa nego svašta! Dosta je toga u Parizu, Kelnu i u Briselu i bez Klingona!

https://goo.gl/uwcvJO

https://goo.gl/SpNi0A

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

Meni je tamo smor,tako da sam obrisala nalog.

Ето ти сад, један пријатељ мање, морам под хитно тражити достојну замјену.

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I ja moj. 

 

Види сад и ње??? А колико сам само муке имао док је нисам пронашао тамо... 

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa to je odlična vijest da se ne dešava "ništa", šta bi ti to htio? Bolje je i to "ništa" nego "svašta", omg!

Isti si ko moja sestra, ona stalno kuka i jadikuje kako smo sasvim sami u tom grozno velikom vesmiru

i kad bi se našao neko još osim ljudi bilo bi joj valjda lakše na srcu odmah! No, taman posla, ko bi

se to tamo našao i naći mogao? Najprije takvi kao Klingoni ili Osmi putnik, teško očekivat šta normalno!

Kažem sestri, ćuti, bolje da smo sami, ko zna kako bi to dopalo kad bi tu još neko bio, užas i pomislit!

U svakom slučaju, bolje da se ne dešava ništa nego svašta! Dosta je toga u Parizu, Kelnu i u Briselu i bez Klingona!

https://goo.gl/uwcvJO

https://goo.gl/SpNi0A

 

 

Evo, sedim bukvalno razmišljam šta da ti odgovorim, ali nemam blagog pojma. Mislim da ću da oćutim.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...