Jump to content

Kako treba da izgleda novi drustvenopoliticki sistem za kojim se traga. Sta zadrzati a sta menjati. Kako ga nazvati.

Оцени ову тему


Препоручена порука

Kako treba da izgleda novi drustvenopoliticki sistem za kojim se traga. Sta zadrzati a sta menjati. Kako ga nazvati.

Obzirom da razvoj tehnologije i elektronika omogucava tacniji, brzi i bolji rezultat krajnjeg proizvoda i eliminise i potrebu coveka za zajednickim ucescem u radu, Ako tako uvecan profit ode kapitalu, cime ce se baviti obican covek. Kako oni razmisljaju kada uticu na politicke poteze,- verovatno finansiraju stranke koje kontracepciju, abortus, jednopolne brakove, psihoaktivne stimulanse i odumiranje sela odobravaju.Lukavstvo je u dugorocnim planovima, projektima od 1og veka i opravdanju zarad profita. Na kraju cemo sedeti u svojim golubarnicima i internetom narucivati i hranu i ostalo neophodno iz centralnog magacina, druziti se u drustvenim mrezama, naravno sve besplatno ako je cipovano i registrovano, a pod izgovorom zloupotreba. Sve ce to omoguciti naivni politicari ako ih ne budemo prihvatili takve kakvi jesu.

Daj Boze da gresim ali pre samo 40 godina TV je bio crnobeli a selo oslonac drustva a sada ....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добра тема.

Не треба ништа мијењати. Некаквим декретом, револуцијом итд...оно што треба да отпадне или оде на маргину људске историје отиће.

Државе ће све више губити на значају, а нације ће остати на ономе на чему и треба да остану. Језичкој, културној или социјлошкој равни, без неких идеологија које се неће моћи реализовати више.

Технологија која се развија онемогућава многе тајне да се чувају. Информација брже путује, много више људи је свјесно околине и стања у друштву.

Наравно испирање мозга и утицај на масе неће бити елиминас, добиће нову димензију. Сад о томе се може развити читава тема за дискусију.

Углавном, много веће могућности за чињење добра су на помолу, нажалост паралелно томе много веће могућности да се чини и зло.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Држава треба да преузем улогу капиталисте и да не дозволи изношење новца.

Тајкуне треба стрељати а имовину и капитал им конфисковати.

Комунизам треба вратити делимично, сем у оном сегменту који се тиче Цркве и слободе верске.

Све хуманитарне акције држава треба да пребачи на Цркву да јој да средства и да се више не бакће тијем стварима.

Попови од тад морају да ране сиротињу и да брину о њојзи.

Једини капиталиста у држави сме бити сама држава , свима државним функционерима треба да се одреди лимит капитала који смеју да поседују , ако се нађе да имају (метар, грам или динар) више треба их стрељати.

Треба укинути све партије и уместо њих увести сталешку скупштину, сталеже би представљали људи одређених професија.

Политиком би смели да се баве искључиво за то образовани људи који су завршли политичке школе.

Треба увести два дома- две скупштине, доњи дом илити сталешки и горњи илити политички.

Из горњег дома би се регрутовали министри и амбасадори .

Из доњег најспособнији људи за управљање областима којима се и иначе баве.

Држава би требала уз сарадњу са Црквом да организује обавезне радне акције .

Свакоме ко се не бави професионално неким послом који захтева употребу интернета , било би забрањено да проведе на нету дуже од 3 сата дневно.

Све пороке забранити, коцкарнице затворити , увести прохибицију, нарко дилере стрељати на лицу места.

Проститутке на принудан рад у иностранство послати.

Поделити четке и метле и већ једаред окречити Београд !

Гласајте за мене на следећим изборима и сигурно ћете живети у диктатури црквеног пролетеријата!

На изборној листи заокружите - Независног Жељка!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

svakom politicaru dati milionce i proterati ga na Havaje ili gde vec oce

da se oformi savet mudrih ljudi, izaberu sposobni da upravljaju i da se pita svaki gradjanin

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Држава треба да преузем улогу капиталисте и да не дозволи изношење новца.

Тајкуне треба стрељати а имовину и капитал им конфисковати.

Комунизам треба вратити делимично, сем у оном сегменту који се тиче Цркве и слободе верске.

Све хуманитарне акције држава треба да пребачи на Цркву да јој да средства и да се више не бакће тијем стварима.

Попови од тад морају да ране сиротињу и да брину о њојзи.

Једини капиталиста у држави сме бити сама држава , свима државним функционерима треба да се одреди лимит капитала који смеју да поседују , ако се нађе да имају (метар, грам или динар) више треба их стрељати.

Треба укинути све партије и уместо њих увести сталешку скупштину, сталеже би представљали људи одређених професија.

Политиком би смели да се баве искључиво за то образовани људи који су завршли политичке школе.

Треба увести два дома- две скупштине, доњи дом илити сталешки и горњи илити политички.

Из горњег дома би се регрутовали министри и амбасадори .

Из доњег најспособнији људи за управљање областима којима се и иначе баве.

Држава би требала уз сарадњу са Црквом да организује обавезне радне акције .

Свакоме ко се не бави професионално неким послом који захтева употребу интернета , било би забрањено да проведе на нету дуже од 3 сата дневно.

Све пороке забранити, коцкарнице затворити , увести прохибицију, нарко дилере стрељати на лицу места.

Проститутке на принудан рад у иностранство послати.

Поделити четке и метле и већ једаред окречити Београд !

Гласајте за мене на следећим изборима и сигурно ћете живети у диктатури црквеног пролетеријата!

На изборној листи заокружите - Независног Жељка!

0102_laugh

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добра тема.

Не треба ништа мијењати. Некаквим декретом, револуцијом итд...оно што треба да отпадне или оде на маргину људске историје отиће.

Државе ће све више губити на значају, а нације ће остати на ономе на чему и треба да остану. Језичкој, културној или социјлошкој равни, без неких идеологија које се неће моћи реализовати више.

Технологија која се развија онемогућава многе тајне да се чувају. Информација брже путује, много више људи је свјесно околине и стања у друштву.

Наравно испирање мозга и утицај на масе неће бити елиминас, добиће нову димензију. Сад о томе се може развити читава тема за дискусију.

Углавном, много веће могућности за чињење добра су на помолу, нажалост паралелно томе много веће могућности да се чини и зло.

Nikakve revolucije i prevrati i sto vise i bolje informisati ljude. Sto vise interneta ( slobodnog a ne cenzurisanog kao na zapadu) to bolje.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nikakve revolucije i prevrati i sto vise i bolje informisati ljude. Sto vise interneta ( slobodnog a ne cenzurisanog kao na zapadu) to bolje.

Да спречити нечувену цензуру интернета на западу, а увести слободе медија по моделу Сјеверне Кореје, Бјелорусије, Кине и Ирана.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да спречити нечувену цензуру интернета на западу, а увести слободе медија по моделу Сјеверне Кореје, Бјелорусије, Кине и Ирана.

Cenzurisu i jedni i drugi, nemoj da brines.... zapad je izmislio cenzuru...

;)

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Држава треба да преузем улогу капиталисте и да не дозволи изношење новца.

Тајкуне треба стрељати а имовину и капитал им конфисковати.

Комунизам треба вратити делимично, сем у оном сегменту који се тиче Цркве и слободе верске.

Све хуманитарне акције држава треба да пребачи на Цркву да јој да средства и да се више не бакће тијем стварима.

Попови од тад морају да ране сиротињу и да брину о њојзи.

Једини капиталиста у држави сме бити сама држава , свима државним функционерима треба да се одреди лимит капитала који смеју да поседују , ако се нађе да имају (метар, грам или динар) више треба их стрељати.

Треба укинути све партије и уместо њих увести сталешку скупштину, сталеже би представљали људи одређених професија.

Политиком би смели да се баве искључиво за то образовани људи који су завршли политичке школе.

Треба увести два дома- две скупштине, доњи дом илити сталешки и горњи илити политички.

Из горњег дома би се регрутовали министри и амбасадори .

Из доњег најспособнији људи за управљање областима којима се и иначе баве.

Држава би требала уз сарадњу са Црквом да организује обавезне радне акције .

Свакоме ко се не бави професионално неким послом који захтева употребу интернета , било би забрањено да проведе на нету дуже од 3 сата дневно.

Све пороке забранити, коцкарнице затворити , увести прохибицију, нарко дилере стрељати на лицу места.

Проститутке на принудан рад у иностранство послати.

Поделити четке и метле и већ једаред окречити Београд !

Гласајте за мене на следећим изборима и сигурно ћете живети у диктатури црквеног пролетеријата!

На изборној листи заокружите - Независног Жељка!

Подржавам! :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Smej se ti smej , ali moraš priznati da bi mojim programom rešili 90% problema !

Najgore je sto se i ja slazem sa vecinom ovog sto si napisao, gresna mi dusa... :(

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako treba da izgleda novi drustvenopoliticki sistem za kojim se traga. Sta zadrzati a sta menjati. Kako ga nazvati.

Obzirom da razvoj tehnologije i elektronika omogucava tacniji, brzi i bolji rezultat krajnjeg proizvoda i eliminise i potrebu coveka za zajednickim ucescem u radu, Ako tako uvecan profit ode kapitalu, cime ce se baviti obican covek. Kako oni razmisljaju kada uticu na politicke poteze,- verovatno finansiraju stranke koje kontracepciju, abortus, jednopolne brakove, psihoaktivne stimulanse i odumiranje sela odobravaju.Lukavstvo je u dugorocnim planovima, projektima od 1og veka i opravdanju zarad profita. Na kraju cemo sedeti u svojim golubarnicima i internetom narucivati i hranu i ostalo neophodno iz centralnog magacina, druziti se u drustvenim mrezama, naravno sve besplatno ako je cipovano i registrovano, a pod izgovorom zloupotreba. Sve ce to omoguciti naivni politicari ako ih ne budemo prihvatili takve kakvi jesu.

Daj Boze da gresim ali pre samo 40 godina TV je bio crnobeli a selo oslonac drustva a sada ....

Можда када Срби једног дана сазру...

можда се промени...

ја сам за неку опцију Хришћанског национал социјализма...

Значи...Светосавско Србовање...тј.. Србовање кроз призму Јеванђеља...

али са неким социјалним програмом...

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Можда када Срби једног дана сазру...

можда се промени...

ја сам за неку опцију Хришћанског национал социјализма...

Значи...Светосавско Србовање...тј.. Србовање кроз призму Јеванђеља...

али са неким социјалним програмом...

Da, uz tako skupo placanu istinu = od 500godisnjeg ropstva pod Turskom i janjicenja i nabijanja na kolac , zatim preko zrtve prvog i drugog svetskog rata, logora pa do zrtava komunisticke ideologije i pokusaja da se uvucemo u les demokratije , nikakav kompromis nece zadovoljiti celokupno bice Sbije. Samo kako kazete Blaga Vest primljena kroz istorijsko iskustvo i ako smem da dodam u nemoci izabranog a ne u moci biranja tj izbora koji se nudi. hocu da kazem i da se delimicno posluzim naslovom Zive Reci koje je sejac posejao i koje u strpljenju mnogi rod treba da donesu u zajednici

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Подржавам! :)

Треба увести два дома- две скупштине, доњи дом илити сталешки и горњи илити политички.

Из горњег дома би се регрутовали министри и амбасадори .

Из доњег најспособнији људи за управљање областима којима се и иначе баве.

301

Ovo je odlicno + nekako prija, malo bih prosarao te strukture zenama teoloski obrazovanim ili jos bolje pokajanim bludnicama = Sveta Marija Egipcanka

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...