Jump to content

Помозите опстанак и развој највећег православног сајта у Србији- Поуке.орг

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Па хајд сад - за нас који смо раније уплаћивали уплатницом - јел су исти подаци (они из првог поста)?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па хајд сад - за нас који смо раније уплаћивали уплатницом - јел су исти подаци (они из првог поста)?

Па килико сам схватила тајног агента убаченог са Видовдана, исти су подаци, мада, ко ће агенима веровати!?

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 7 months later...

ЈЕСУ

 

Па хајд сад - за нас који смо раније уплаћивали уплатницом - јел су исти подаци (они из првог поста)?

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Значи да ово је још увек актуелно . https://www.pouke.org/forum/topic/17721-помозите-опстанак-и-развој-највећег-православ/?p=752541

Само се питам , да ли ће жељко да части оне који уплате  :D

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 5 months later...

У вези са новцем за хостинг:

1) Да ли су подаци на овој уплатници горе још увек актуелни, с обзиром на то да је овај пост од пре 3 године. Тамо пише да је прималац Иван Цветковић. Јел то такође важећи податак?

2) Колико још пара недостаје, да знамо како да поделимо прилоге на ових 15-20 људи који су активни на форуму :-)

ДА, актуелни су подаци. Поп прима за нас и даље, тако је најлакше, да сад не мењамо рачун. ЗА сад немамо ништа, тако да нам треба све :)

 

Сналазимо се из месеца у месец. Или нађемо неког донатора или ми скупљамо, ал се не погоди баш увек да можемо, тако да сад морамо и чланове да анимирамо.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...
Оче, ништа не брините. Сигуран сам да ће од сутра кренути уплате. Да свако да 5, 10 евра, то је данас ништа, али колико нас има биће позамашна сума.
Da, slažem se. S obzirom na brojnost i podrazumevanu udruženost ladno može samostalan server da se opsluži.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 6 months later...
2 minutes ago, Suncokret54 рече

... не шалим се, не могу да верујем да се ради о своти од пет хиљада динара...ne_shvata

Шест хиљада на месечном нивоу, педесет евра.

Тако да је сваки прилог добродошао.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

37 minutes ago, Suncokret54 рече

... то је кирија за једну периферијску гаражу у Београду, е туго... тачно према мени, слепцу... потрудићу се да шаљем двеста триста динара месечно, а, ако ми скинете забрану, молићу укућане да ми одвоје петсто динара...:)

Не скидљмо забране на тај начин, поједини приложници сајта су и бановани, али свака помоћ значи. То не иде нама у администрацији, него за одржавање сајта, свега овде.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...