Jump to content

Dave Mustaine- певач групе Megadeth о Исусу Христу + нановији сингл (видео)

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Вероватно јесте. Боље и протестант него сатаниста.

Шта мислите, шта је боље бити?

Протестант у Америци или артемит у Србији?

:huh:

Поуке.орг разбија концепцију атеиста Србије, артемита и осталих секташа.

"МАМЛАЗИ И КРИПТОМАРКСИСТИ" у псеудоморфози анархо-левичара и ауто-деструктивних либерала (-често гејева, мазохиста, шмркача итд).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Dave je uvek bio na ivici a sad je tu ivicu i presao...slusam ga ceo zivot i muzika mu je uvek bila iskrena..on kad ubode pesmu ta je pravi melem za dusu...i ne zaboravite gde ali i u kojem ludilu on zivi tacnije je ziveo...veoma je tesko doci do Hrista ali kad kucas otvara se i kada trazis pronalazis...i sad je ono sto mi fanovi davno znamo, Samo da vise otvara usta dok govori svima bi nam bilo lakse :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Једно је приватна религиозност,а друго испољавање религиозности у својим песмама. Мислим да се негде и Том Араya декларисао као хришћанин :)

Мustainа не пратим већ дуго,тако да нисам у току,јел има неке песме хришћанских текстова ?

Више ме брину његови проблеми са дрогом,надам се да ће се извући из тога...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...