Jump to content

Писмо Председнику Србије г. Борису Тадићу упућено са ванредне заједничке седнице Светог Архијерејског Синода и Одбора за Косово и Метохију САС-а

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Влада Србија ће, на челу са г. Тадићем, пружити "жесток вербални протест", а ако то не успе онда ће вероватно применити крајњу и радикалну солуцију...упутиће извињење.

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Влада Србија ће, на челу са г. Тадићем, пружити "жесток вербални протест", а ако то не успе онда ће вероватно применити крајњу и радикалну солуцију...упутиће извињење.

Напоменуће и то да се Србија залаже за решавање проблема мирним путем.

Уосталом, није ни том "човеку" лако да се извињава кад год неко запени. Чуј лако! Врућинчина, а он мора са краватом и у оделу да се вија са интервјуима. Те извињавај се тамо, те хајде сада овамо. Лако је нама, раскомоћенима у кућним фотељама, док Тади бој лије зној.

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Знам, ситне смо марионете са једне стране.

Он би могао народу да помогне на другим пољима, а неће.

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Довели смо себе у позицију да немамо више никакве опције. Ако на власти и има некога ко је нормалан, они сада функционишу по принципу "правим се да знам шта радим и чекам да прође".

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...