Jump to content

Шта ЈА тренутно слушам...

Оцени ову тему


Oglo

Препоручена порука

... људи се чуде
зар она уме да мисли
људи се чуде
зар она сме да зна
људи су врло злобни
док гледају њене груди
људи су злобни
док гледају њен тен ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад сам био баш баш мали, читајући Подгорчево "Бело циганче", са сваком страницом сам се све више гушио у сузама... Ал` онако на суво... "Теофанију" сам у том контексту доживео када је Столе Попов снимио "Циганску магију", а Влатко одсвирао шта је одсвирао... Јбга... Да се смрзнеш... :(( И добио само више разлога... Да се смрзнем :)))

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...