Jump to content

Шта ЈА тренутно слушам...

Оцени ову тему


Oglo

Препоручена порука

пре 14 минута, Tavita рече

и ова коју постависте :)

кад смо код Бовија, незаобилазна:

 

 

au Tavita iskalibrisa mi muzicko raspolozenje :) muzika ovog čoveka je čarobna!

viber_zpsyey5mxiw.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, ivona рече

au Tavita iskalibrisa mi muzicko raspolozenje :) muzika ovog čoveka je čarobna!

прећи ћу и ја на ти :)

јесте, Бови је био краљ.

мало ти чачкам по профилу, свиђају ми се музички постови...поготово овај дио у "хаус, денс, тренс, електро..."теми :)  кад послушам постове, поставићу још Бовија

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Tavita рече

прећи ћу и ја на ти :)

јесте, Бови је био краљ.

мало ти чачкам по профилу, свиђају ми се музички постови...поготово овај дио у "хаус, денс, тренс, електро..."теми :)  кад послушам постове, поставићу још Бовија

hvala Tavita tvoje teme su oduvek ,posebno one na muzičkom delu foruma,za mene bile prava oaza istančanog ukusa i predivne muzike, hvala i na tome!

viber_zpsyey5mxiw.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, ivona рече

hvala Tavita tvoje teme su oduvek ,posebno one na muzičkom delu foruma,za mene bile prava oaza istančanog ukusa i predivne muzike, hvala i na tome!

:) дивна си
признајем да сам и ја твоје постове примјетила на музичком дијелу, но како нисам редовна на форуму, нисам све упратила. сад те пратим, па ће ми бити лакше да преслушам :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Tavita рече

:) дивна си
признајем да сам и ја твоје постове примјетила на музичком дијелу, но како нисам редовна на форуму, нисам све упратила. сад те пратим, па ће ми бити лакше да преслушам :)

evo i ja officially zapratih tebe :) Umesto da uzvratim kompliment i da se zahvalim na istom, evo jedna u ime našeg muzičkog prijateljstva na forumu!

 

viber_zpsyey5mxiw.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, ivona рече

evo i ja officially zapratih tebe :) Umesto da uzvratim kompliment i da se zahvalim na istom, evo jedna u ime našeg muzičkog prijateljstva na forumu!

океј, ђускам у пиџами и штиклама girl_smiley

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Tavita рече

већа је фрка од комшија спрат испод аххахахаха

girl_smiley e onda moraš onaj fazon migoljenja na stolici, ja imam tehniku kao nešto podignem ruke u sevdahu i kao mlataram, a ako neko naidje istežem se!:navijanje::0205_whistling:

viber_zpsyey5mxiw.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, ivona рече

girl_smiley e onda moraš onaj fazon migoljenja na stolici, ja imam tehniku kao nešto podignem ruke u sevdahu i kao mlataram, a ako neko naidje istežem se!:navijanje::0205_whistling:

хаххахахааха хит!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...